kardiolog zamość

dr n. med. Paweł Dąbrowski

Kardiolog

ul. Sadowa

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz i życzliwy człowiek! Można powiedzieć, że wraz z innymi lekarzami szpitala Jana Pawła II "nawrócił" moją babcią z drogi na "tamten świat". Dla każdego pacjenta jest wyrozumiały, miły, uprzejmy. Nie olewa ludzi starszych (że np starszej osobie nie warto robić czegoś tam, bo ma dużo lat, więc pewnie i tak nie długo umrze)-nie, nie, nic z tych rzeczy! Nigdy nie zauważyłam złości czy zniecierpliwienia, nie krzyczy na ludzi ;). Jest to lekarz bardzo kompetentny. Bez obaw można dać mu się "pokroić";) Krótko mówiąc człowiek - anioł, idealny wzór do naśladowania dla młodych lekarzy. Widząc jego podejście do ludzi i chęć niesienia pomocy każdemu darzę go ogromnym szacunkiem i życzę mu jak najlepiej! Oby było więcej tak wspaniałych lekarzy jak lek. dr nauk med. Paweł Dąbrowski !!!

lekarz Danuta Socha

adres niekatualny

Średnia ocen: 5/5

jest bardzo mila i upszejma polecam wszystkim

jest bardzo mila i upszejma polecam wszystkim

lekarz Janusz Poświatowski

al. Jana Pawła II 21
Zamość

Zdecydowanie lekarz godny polecenia, człowiekowi wraca wiara w służbę zdrowia mając kontakt z tak kompetentnym i to tego uprzejmym lekarzem

lekarz Jacek Kwiatuszewski

Prywatna Przychodnia Lekarska
Zamość

Od kilku lat jestem pacjentką dr Kwiatuszewskiego, wspaniałego człowieka i lekarza. Już trzeci raz wszczepił mi stymulator serca. Swoją wiedzą i umiejętnością z powodzeniem leczy ludzi w ciężkich przypadkach. dobrze wykorzystuje swój talent niosąc pomoc innym. Według mojej opinii i ludzi, których spotykam w szpitalu - dr Kwiatuszewski to człowiek, pod którego opieką chciałby być każdy.
Wdzięczna pacjentka z Lublina

lekarz Jacek Dudek

KARDIOMED Roztoczańskie Centrum Specjalistyczne
Szwedzka 20
Zamość

Pan Doktor, podchodzi do leczenia kompleksowo i rzetelnie.
Zaczynając od szczegółowych badań, żeby postawić diagnozę, a nie leczy w ciemno.

Pan Doktor, podchodzi do leczenia kompleksowo i rzetelnie.

lekarz Grażyna Prokop-Lewicka

Szpital Jana Pawła