kielce

lekarz Tomasz Leksowski

Urolog

Jagiellońska 13
Kielce

Jestem bardzo zadowolony, jezeli chodzi o urologow w Kielcach do tej pory najlepszy u jakiego bylem. Do tego bardzo uprzejmy, mily czlowiek

Opinia dodana przez: michal

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg ogólny

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16

Średnia ocen: 5/5

Bylam u Pana Doktora na wizycie, zbadal mnie i uznal ze lepiej zajmie sie mna inny lekarz do ktorego podal mi namiar. Bylam pewna ze tak czy siak za wizyte zaplace, poniewaz mnie badal i stracil na mnie troche czasu... a kiedy zapytalam ile place za wizyte odpowiedzial ze przeciez w niczym mi nie pomogl wiec za nic nie bede placic! Takze jesli obawia sie ktos lekarza, dla ktorego ten zawod to tylko zbijanie kasy to Pana Salwowkiego z pewnoscia polecam... Spokojnie i milo wszystko wyjasni i z tego co widze do kazdego podchodzi jak czlowiek :)

Roman Burda

Chirurg ogólny

Gabinet lekarski

Średnia ocen: 5/5

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Dariusz Hudzik

Ortopeda

PROMEDICA
Pakosz 68

Średnia ocen: 5/5

Świetny ortopeda, bardzo sympatyczny człowiek. Leczyłam u niego naderwane wiązadła w kolanach, jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy. Polecam

Opinia dodana przez: Karolina Szczepanik

lekarz Elżbieta Ściwiarska-Walczak

Internista   (+1 więcej)

Lisowczyków 38b

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, nigdy nie zostawia pacjenta bez pomocy.

lek. dent. Jarosław Chromiak

Massalskiego 6

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry, profesjonalny dentysta, wyleczył mi zęba, którego 5 innych wcześniejszych dentystów nie potrafiło, szczerze polecam każdemu.

lekarz Roman Rutkowski

"PARTNER" SP. Z O.O.
ul. Dewońska 19

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz, odbierał mój poród. Godny polecenia. Już wiem , że jeśli będę drugi raz w ciąży to właśnie pan Roman będzie prowadził moja ciążę Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka Stachurska

lek. med. Beata Kaliniak

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Partner"
ul. Dewońska 19

Średnia ocen: 5/5

Polecam gorąco. Synek jest dzieckiem "żłobkowym" i bardzo często choruje, a mimo to Pani Dr nie daje się zwariować, antybiotyki są ostatecznością. Zawsze można liczyć na fachową i "uspokajającą" opinię. Co najważniejsze przychodnia działa na zasadzie dzwonisz i przyjeżdżasz na konkretną godzinę, bez bezsensownego wleczenia dziecka od rana aż do "łaskawego" przyjęcia. Super :)

Opinia dodana przez: M.F.

Agnieszka Florek

Radioterapeuta

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
ARTWIŃSKIEGO 3

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła, sympatyczna, kompetentna a przedewszystkim ludzka Pani Doktor dla której los innej ,chorej osoby jest ważny.

lek. dent. Jarosław Gąszcz

Gabinet Stomatologiczny Gąszcz Jarosław

Średnia ocen: 5/5

To świetny lekarz. Po rozmowie telefonicznej przyjął mnie w niedzielne południe, ponieważ ząb bardzo bolał. Bardzo bałam się usunięcia ósemki ale nic nie bolało. Dostałam znieczulenie i ząb został wyrwany w 2 minuty. Nie mam dużej opuchlizny i nie boli. Pan Gąszcz to anioł a nie "okropny dentysta". Polecam!

Opinia dodana przez: pacjentka