kielce

Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1

Średnia ocen: 5/5

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tomasz Leksowski

Urolog

Jagiellońska 13
Kielce

Jestem bardzo zadowolony, jezeli chodzi o urologow w Kielcach do tej pory najlepszy u jakiego bylem. Do tego bardzo uprzejmy, mily czlowiek

Opinia dodana przez: michal

lekarz Jacek Kapłański

Ortopeda

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68

Średnia ocen: 5/5

Zna się na swoim fachu, pełen profesjonalizm, wie co ma robic. Więcej takich lekarzy, dawno nie spotkałem tak fachowej obsługi. Na pewno polecam.

Opinia dodana przez: Hubert
Okulista Kielce dr n. med. Andrzej Wójcicki

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Okulista   (+1 więcej)

None
Jurajska 10
Kielce

Jestem pacjentem Pana doktora od 10 lat.Mam stuprocentowe zaufanie do niego jako lekarza jak i człowieka.Jako dziecko w wyniku wypadku straciłem jedno oko.Pan doktor cały czas walczy o to,żeby to drugie było w dobrej kondyncji.Dzięki fachowości i profesjonalnemu sprzętowi okulistycznemu mam pewność,że jestem w dobrych rękach.

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg ogólny

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16

Średnia ocen: 5/5

Bylam u Pana Doktora na wizycie, zbadal mnie i uznal ze lepiej zajmie sie mna inny lekarz do ktorego podal mi namiar. Bylam pewna ze tak czy siak za wizyte zaplace, poniewaz mnie badal i stracil na mnie troche czasu... a kiedy zapytalam ile place za wizyte odpowiedzial ze przeciez w niczym mi nie pomogl wiec za nic nie bede placic! Takze jesli obawia sie ktos lekarza, dla ktorego ten zawod to tylko zbijanie kasy to Pana Salwowkiego z pewnoscia polecam... Spokojnie i milo wszystko wyjasni i z tego co widze do kazdego podchodzi jak czlowiek :)

lekarz Dariusz Hudzik

Ortopeda

PROMEDICA
Pakosz 68

Średnia ocen: 5/5

Świetny ortopeda, bardzo sympatyczny człowiek. Leczyłam u niego naderwane wiązadła w kolanach, jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy. Polecam

Opinia dodana przez: Karolina Szczepanik

lekarz Elżbieta Ściwiarska-Walczak

Internista   (+1 więcej)

Lisowczyków 38b

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, nigdy nie zostawia pacjenta bez pomocy.

lek. dent. Jarosław Chromiak

Massalskiego 6

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry, profesjonalny dentysta, wyleczył mi zęba, którego 5 innych wcześniejszych dentystów nie potrafiło, szczerze polecam każdemu.

lekarz Roman Rutkowski

NZOZ PARTNER
ulica Lecha 14A

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz, odbierał mój poród. Godny polecenia. Już wiem , że jeśli będę drugi raz w ciąży to właśnie pan Roman będzie prowadził moja ciążę Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka Stachurska

Agnieszka Florek

Radioterapeuta

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
ARTWIŃSKIEGO 3

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła, sympatyczna, kompetentna a przedewszystkim ludzka Pani Doktor dla której los innej ,chorej osoby jest ważny.