koszalin

Neurolog

alergosan,ul.jabłoniowa
Modrzejewskiej 13

Średnia ocen: 5/5

Pani Maria Stanosz jest bardzo dobrym fachofcem w dziedzinie neurologi a w szczegolnosci w "Udarach mozgu" polecam.

lek. dent. Grażyna Płonka

Gabinet Stomatologiczny.

Średnia ocen: 5/5

rewelacyjne podejście do dzieci chodzę tam od kilku lat nigdy się nie zawiodłam pacjenci są przyjmowani co dziennie od razu w dniu rejestracji wystarczy być rano przed ósmą pozdrawiam i polecam

Opinia dodana przez: gabryś

lek. dent. Barbara Gołebicka

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Średnia ocen: 5/5

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

lekarz Sylwester Szewczyk

Dorszowa 6
Darłowo

Średnia ocen: 5/5

w 2013 r. uratował mi palca wskazującego, chociaż spisany był już na straty. dr Sylwester
Szewczyk jest bardzo miłym człowiekiem, ...

Szewczyk jest bardzo miłym człowiekiem, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dołożył wszelkich starań, bym miała ten palec, bo to jedyna moja w miarę zdrowa ręka /po polio/.

Opinia dodana przez: Kazimiera

lekarz Monika Woźniakowska

Reumatolog

Modrzejewskiej 13

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Pacjenta traktuje poważnie i po partnersku. Błyskawicznie działa w chwilach ważnych dla pacjeta i pomaga bezinteresownie.

Barbara Bretner

Psychiatra

Prywatny Gabinet Lekarski Lekarz Psychiatra Barbara Bretner

Średnia ocen: 5/5

Dobry Psychiatra , wszystko wytłumaczy na spokojnie, dużo poświęca czasu, bez popiechu
kompetentna.Polecam.

kompetentna.Polecam.

Opinia dodana przez: Peter

lek. dent. Jolanta Zdolińska-Młynarczyk

ul. Maltańska 49

Średnia ocen: 5/5

Cudowny człowiek, znakomity fachowiec, polecam każdemu. Najlepiej zainwestowane pieniądze, profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Maciej Mieszczak

Boczna 11/5

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor Maciej Mieszczak jest bardzo profesjonalnym lekarzem, do tego człowiekiem pełnym kultury i życzliwości. Pobyt w gabinecie zwyczajowo wywołującym obawy jest w tym przypadku przyjemnością, każda kolejna wizyta przebiega z pełnym zaufaniem niezależnie od trudności zabiegu wykonywanego przez Pana doktora. Serdecznie pozdrawiam Pana doktora oraz cały przemiły zespół pracowników gabinetu i dziękuję za leczenie .

Opinia dodana przez: Irena

Urszula Diakun-Mac

Okulista

Szpital Wojewodzki Im.Mikolaja Kopernika

Średnia ocen: 5/5

W świetle mojej opinii lekarz z powołania. Pani doktor bardzo pomogła mojemu mężowi po ciężkiej operacji.

lekarz Maria Jsskólska

Lekarz rodzinny