koszalin

Neurolog

alergosan,ul.jabłoniowa
Modrzejewskiej 13

Średnia ocen: 5/5

Pani Maria Stanosz jest bardzo dobrym fachofcem w dziedzinie neurologi a w szczegolnosci w "Udarach mozgu" polecam.

lek. dent. Barbara Gołebicka

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Średnia ocen: 5/5

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

lekarz Sylwester Szewczyk

Dorszowa 6
Darłowo

Średnia ocen: 5/5

w 2013 r. uratował mi palca wskazującego, chociaż spisany był już na straty. dr Sylwester
Szewczyk jest bardzo miłym człowiekiem, ...

Szewczyk jest bardzo miłym człowiekiem, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dołożył wszelkich starań, bym miała ten palec, bo to jedyna moja w miarę zdrowa ręka /po polio/.

Opinia dodana przez: Kazimiera

lek. dent. Jolanta Zdolińska-Młynarczyk

ul. Maltańska 49

Średnia ocen: 5/5

Cudowny człowiek, znakomity fachowiec, polecam każdemu. Najlepiej zainwestowane pieniądze, profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Michał Jerzyk

ul. Hugo Kołłątaja 1C/G

Średnia ocen: 5/5

Wizyta udana, profesjonalne i miłe podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione a i Pan doktor przystojny, co dodatkowo umila wizytę.

Opinia dodana przez: Asia

lekarz Monika Woźniakowska

Reumatolog

Modrzejewskiej 13

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Pacjenta traktuje poważnie i po partnersku. Błyskawicznie działa w chwilach ważnych dla pacjeta i pomaga bezinteresownie.

Barbara Bretner

Psychiatra

Prywatny Gabinet Lekarski Lekarz Psychiatra Barbara Bretner

Średnia ocen: 5/5

Dobry Psychiatra , wszystko wytłumaczy na spokojnie, dużo poświęca czasu, bez popiechu
kompetentna.Polecam.

kompetentna.Polecam.

Opinia dodana przez: Peter

Urszula Diakun-Mac

Okulista

Szpital Wojewodzki Im.Mikolaja Kopernika

Średnia ocen: 5/5

W świetle mojej opinii lekarz z powołania. Pani doktor bardzo pomogła mojemu mężowi po ciężkiej operacji.

lekarz Maria Jsskólska

Psycholog

Gabinet Psychologiczny
Partyzantów 17

Średnia ocen: 5/5

ycie z bulimią to piekło. A podjęcie z nią walki wydaje się wyzwaniem ponad siły. Pani Katarzyna z delikatnością i wyczuciem wiolonczelistki, stanowczością i profesjonalizmem znakomitego rzemieślnika znającego swój fach wręczyła mi zestaw narzędzi, przy pomocy których cierpliwie uczy mnie nowego, zdrowego życia. Dzięki Niej pierwszy raz uwierzyłam, że mogę wyzdrowieć, że dam radę, bo nie jestem sama. Dzięki Niej wracam do siebie, do życia, do tego co najistotniejsze. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Anka