koszalin

Sortuj wg:

lek. dent. Grażyna Płonka

Gabinet Stomatologiczny.

Średnia ocen: 5/5

rewelacyjne podejście do dzieci chodzę tam od kilku lat nigdy się nie zawiodłam pacjenci są przyjmowani co dziennie od razu w dniu rejestracji wystarczy być rano przed ósmą pozdrawiam i polecam

Opinia dodana przez: gabryś

lekarz Monika Woźniakowska

Reumatolog

Modrzejewskiej 13

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Pacjenta traktuje poważnie i po partnersku. Błyskawicznie działa w chwilach ważnych dla pacjeta i pomaga bezinteresownie.

Barbara Bretner

Psychiatra

Prywatny Gabinet Lekarski Lekarz Psychiatra Barbara Bretner

Średnia ocen: 5/5

Dobry Psychiatra , wszystko wytłumaczy na spokojnie, dużo poświęca czasu, bez popiechu
kompetentna.Polecam.

kompetentna.Polecam.

Opinia dodana przez: Peter

lek. dent. Jolanta Zdolińska-Młynarczyk

ul. Maltańska 49

Średnia ocen: 5/5

Cudowny człowiek, znakomity fachowiec, polecam każdemu. Najlepiej zainwestowane pieniądze, profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Sylwester Szewczyk

Dorszowa 6
Darłowo

Średnia ocen: 5/5

w 2013 r. uratował mi palca wskazującego, chociaż spisany był już na straty. dr Sylwester
Szewczyk jest bardzo miłym człowiekiem, ...

Szewczyk jest bardzo miłym człowiekiem, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dołożył wszelkich starań, bym miała ten palec, bo to jedyna moja w miarę zdrowa ręka /po polio/.

Opinia dodana przez: Kazimiera

lek. dent. Michał Jerzyk

ul. Hugo Kołłątaja 1C/G

Średnia ocen: 5/5

Wizyta udana, profesjonalne i miłe podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione a i Pan doktor przystojny, co dodatkowo umila wizytę.

Opinia dodana przez: Asia

Rehabilitant

psouu
koszalin

Średnia ocen: 5/5

Pani Joasia jest pełną profesjonalizmu i sympatii rehabilitantką, która świetnie tłumaczy istotę choroby i mobilizuje do wysiłku.Efekty ćwiczeń są szybko widoczne. Mój tata szybko stanął na nogi po wylewie i często wspomina tą Panią.Serdeczne dzięki Pani Asiu!

lek. dent. Krzysztof Bastek

Protetyk   (+1 więcej)

Piłsudskiego 31

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz... Kompleksowe podejscie do sprawy. Jestem zadowolony i usatysfakcjonowany. Moje samopoczucie po wizytach jest zadowalajace. Polecam

Gabriela Kowalska-Karaczun

Internista   (+1 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Średnia ocen: 5/5

Wspaniala cierpliwa uprzejma lekarka. Leczymy sie u Pani Doktor od lat. Polecam wszystkim bo to najlepszy lekarz w tej przychodni.