koszalin

Neurolog

alergosan,ul.jabłoniowa
Modrzejewskiej 13

Średnia ocen: 5/5

Pani Maria Stanosz jest bardzo dobrym fachofcem w dziedzinie neurologi a w szczegolnosci w "Udarach mozgu" polecam.

lek. dent. Grażyna Płonka

Gabinet Stomatologiczny.

Średnia ocen: 5/5

rewelacyjne podejście do dzieci chodzę tam od kilku lat nigdy się nie zawiodłam pacjenci są przyjmowani co dziennie od razu w dniu rejestracji wystarczy być rano przed ósmą pozdrawiam i polecam

Opinia dodana przez: gabryś

lek. dent. Barbara Gołebicka

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Średnia ocen: 5/5

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

lekarz Wojciech Jabłoński

Kardiolog

Szpital Wojewódzki im.Mikołaja Kopernika ul. Tytusa Chałubińskiego 7, Koszalin

Średnia ocen: 5/5

Cudowny CZŁOWIEK.Już na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie.Ze spokojem i zrozumieniem moich dolegliwości i obaw udzielił trafną diagnozę.Dzięki Niemu ŻYJĘ ,bo stymulator serca ,który mi wszczepił działa już 5-y rok BEZBŁĘDNIE/ aż boję się zapeszyć/.
Wiem jednak - Pan dr Jabłoński od tamtej chwili jest MOIM ANIOŁEM STRÓŻEM -M.A.Siwulowa

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Monika Woźniakowska

Reumatolog

Modrzejewskiej 13

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Pacjenta traktuje poważnie i po partnersku. Błyskawicznie działa w chwilach ważnych dla pacjeta i pomaga bezinteresownie.

lek. dent. Jolanta Zdolińska-Młynarczyk

None
ul. Maltańska 49

Średnia ocen: 5/5

Cudowny człowiek, znakomity fachowiec, polecam każdemu. Najlepiej zainwestowane pieniądze, profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Maciej Mieszczak

OLDENT
ul.Spółdzielcza 1a/2

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor Maciej Mieszczak jest bardzo profesjonalnym lekarzem, do tego człowiekiem pełnym kultury i życzliwości. Pobyt w gabinecie zwyczajowo wywołującym obawy jest w tym przypadku przyjemnością, każda kolejna wizyta przebiega z pełnym zaufaniem niezależnie od trudności zabiegu wykonywanego przez Pana doktora. Serdecznie pozdrawiam Pana doktora oraz cały przemiły zespół pracowników gabinetu i dziękuję za leczenie .

Opinia dodana przez: Irena

Urszula Diakun-Mac

Okulista

Szpital Wojewodzki Im.Mikolaja Kopernika

Średnia ocen: 5/5

W świetle mojej opinii lekarz z powołania. Pani doktor bardzo pomogła mojemu mężowi po ciężkiej operacji.

lekarz Maria Jsskólska

Psycholog

Gabinet Psychologiczny
Partyzantów 17

Średnia ocen: 5/5

ycie z bulimią to piekło. A podjęcie z nią walki wydaje się wyzwaniem ponad siły. Pani Katarzyna z delikatnością i wyczuciem wiolonczelistki, stanowczością i profesjonalizmem znakomitego rzemieślnika znającego swój fach wręczyła mi zestaw narzędzi, przy pomocy których cierpliwie uczy mnie nowego, zdrowego życia. Dzięki Niej pierwszy raz uwierzyłam, że mogę wyzdrowieć, że dam radę, bo nie jestem sama. Dzięki Niej wracam do siebie, do życia, do tego co najistotniejsze. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Anka