Lekarze Krapkowice

lekarz Czesław Augustyn

lekarz Czesław Augustyn

Opolska 48
47-300 Krapkowice

Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami, są stronniczy i nie rzetelne. Lekarz jest bardzo kompetentny, uprzejmy i delikatny przy badaniu. Objaśnia wszystko o co zapytałam. Polecam bardzo tego lekarza, każdemu, kto się chce badać i leczyć. Jeśli ktoś wymaga głaskania i czułości, powinien iść do innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Bartosz Milejski

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Wodna 1
Krapkowice

Polecam każdej kobiecie wizyte u Pana Doktora. Bardzo dobry lekarza, który potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Badania bezbolesne, indywidualne podejście do pacjentki. Prowadzę u Doktora swoją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Solutaris
Kozielska 2
47-300 Krapkowice

Lekarz godny polecenia, kompetentny, mający czas dla pacjenta, miedzy zabiegami znalazł czas by rozwiać wszelkie moje wątpliwości,szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, oby więcej było takich lekarzy z takim podejściem. Pozdrawiam Edyta
Opinia dodana przez: Edyta

dr Katarzyna Seweryn-Serkis

Poradnia Ginekologiczna
47-300 Krapkowice

Lekarz, który budzi zaufanie. Kompetentna, cierpliwa, bardzo miła. Starannie wyjaśnia i tłumaczy diagnozy czy zalecenia. Robi jak nalepsze wrażenie jako szef oddziału ginekologiczno-położniczego. Będę polecać z całą pewnością jej profesjonalizm i fajne podejście..
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. med. Anna Łuczyńska-Sopel

Otolaryngolog

Gabinet Laryngologiczny
ulica Konopnickiej 1
47-300 Krapkowice

Polecam pani doktor kompetentna,otwarta dla pacjenta i jego opiekuna .Jest to osoba miła i życzliwa,bardzo dziękuję za opiekę nad moją córeczka,która dziś wyszła ze szpitala po usunięciu migdałka i przycięciu dwóch bocznych. Zawsze mogłam na panią liczyć ,pani doktor jest sympatyczna i pomocną 🙂♥️ Polecam ,taka lekarka to naprawdę rzadko się zdarza.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Mirosław Długosz

Opolska 9
47-300 Krapkowice

Lekarz godny polecenia. Jest kompetentny troskliwy interesuje się losem pacjenta i chętnie kieruje i pomaga w leczeniu objaśnia bez nerwów i pośpiechu jak dobrze ze są tacy lekarze jak Pan Doktor
Opinia dodana przez: Małgorzata

Anna Łuczyńska

Laryngolog

ulica Konpnickiej 1
47-300 Krapkowice

Bardzo miła Pani doktor,dobre podejście do dzieci,jak również dobrze postawiona diagnoza chyba o to najbardziej nam wszystkim chodzi

lekarz Aneta Machnicka

Jurij Murenko Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANESTA" J.Murenko
ulica Osiedle XXX lecia 21
47-303 Krapkowice

Zgadzam się z przedmówczyniami. Pani Doktor zdecydowanie jest godna polecenia. Posiada wysokie kompetencje. W jasny sposób tłumaczy chorobę poświęcając jednocześnie sporo czasu. Jest to lekarz bardzo oddany swoim pacjentkom. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Justyna Antoszczyszyn

Dietetyk

Zapraszam do Przychodni w Prudniku
krapkowice
47-344 Krapkowice

Niezwykle profesjonalna a przy tym przemiła osoba.Dieta ustawiona przez Panią dietetyk pomogła mi zredukować wagę o 14 kg w ciągu kilku miesięcy( dodam- bez głodu).Mam 58 lat i pierwszy raz od 15 lat uzyskałam swoją normalną wagę.Dziękuję raz jeszcze!

lek. dent. Said Rayad

Opolska 48
47-300 Krapkowice

Dobry i nie drogi specjalista a do tego bardzo uprzejmy i mily nie robi problemow i z bolem nawet w weekend przyjmnie bez zadnych problemow polecam wszystkim

lekarz Marian Świstuń

ulica Konpnickiej 1
47-300 Krapkowice

Wspaniałe podejście do dzieci, dostępny o każdej porze, godny polecenia! Bardzo kompetentny, miły i uprzejmy.
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Beata Pydych

ulica Jagiellońska 22
47-303 Krapkowice

Pani Beata najlepsza Pani Stomatolog jaką moża wymarzyć. Bardzo kompetentna osoba, poświęca indywidualny czas każdemu pacjentowi. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Kewin

lekarz Sławomir Sobótka

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NA POCZTOWEJ"
ulica Pocztowa 12
47-300 Krapkowice

Profesjonalista w każdym calu, wspaniały specjalista i lekarz, życzliwy i bardzo przyjazny pacjentowi. Mam ogromne zaufanie do Pana Doktora, a fakt że jeżdżę 60km. na wizyty i leczę się w krapkowickim KCZ jest potwierdzeniem rzetelnej opinii. Jestem szczęściarzem, że z polecenia trafiłem do KCZ i pod opiekę Pana Doktora. Przy takich Lekarzach choć trochę lżej znosi się przykre następstwa długotrwałej choroby.
Opinia dodana przez: Witold W.

lekarz Halina Damek-Choduń

ulica Młyńska 6A/1
47-300 Krapkowice

U pani doktor byłam z babcią, jest bardzo dobrą lekarką, miłą i kompetentną, z dużą dozą cierpliwości. Polecam 🙂

lek. dent. Łukasz Milejski

ulica Wodna 1
47-300 Krapkowice

Polecam lekarza, bezbolesne zabiegi i w miłej atmosferze. Gwarantowane zadowolenie pacjenta, dobry gabinet :)

lekarz Witold Jasiński

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAMED"
ulica Szkolna 7
47-300 Krapkowice

Bardzo dobry lekarz,poświęca się całkowicie dla chorych. Miły posiada wiedzę mimo swego wieku. Polecam
mam 63 lat.od 20 lat jestem na rencie,więc mam kontakt z lekarzami.Ta Pani jest jedną z niewielu,która miała dla mnie czas.U dr Florczak leczę się od dwóch lat, ZAWSZE miała dla mnie czas i cierpliwość
Opinia dodana przez: krycha

lekarz Marek Żabczuk

Nowoczesne Centrum Medyczne LASER sp. z o.o.
Os. XXX-lecia 21
47-303 Krapkowice

Potwierdzam, że Pan Doktor bardzo kompetentny, uprzejmy.Zapewnił szybką i fachową opiekę. Bardzo polecam. Bardzo polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Werner Pigulla

Ortopeda, Chirurg ogólny

Chopina 5
Krapkowice

Wspaniały specjalista. Godny polecenia.

Roman Kucharski

Oddział Wewnętrzny
Krapkowice

Bardzo dobry lekarz. Potrafi wysłuchać uwaznie pacjenta i postawić trafną diagnozę. Kieruje na wiele badań pozwalających ustalić przyczynę choroby. Wzbudza bardzo duże zaufanie