Kwidzyn

lekarzKinga Chwiędacz

12 opinii

Kołłątaja, Kwidzyn 1 inna

Brdzo dobry lekarz ale nie jestem zadowolona z dobrenej antykoncepcji poniewaz dalam sie namowic na zmiane tabletek i chodze ciagle glodna

lekarzJolanta Turoń

14 opinii

Ginekolog

Kościuszki 7, Kwidzyn 10 innych

Witam mam pytanie ile Pani Doktor bierze za wizytę prywatną?Czy ktoś się orientuje ???????????????????????????????????

Ola

lekarzWojciech Baran

15 opinii

Hematolog

NR DOKTORA 511 925 966, Braterstwa Narodów 52, Kwidzyn 2 inne

Najlepszy z lekarzy hematologów jakiego znam w moim 17-letnim leczeniu na tym oddziale.

lekarzMarek Fanslau

12 opinii

Psychiatra

Chopina 43, Kwidzyn 3 inne

Jako jedyny lekarz pomimo dania mi psychotropów, dał także bardzo dużo witamin, kompetentny, polecam.

lekarzRobert Krzesiński

6 opinii

Ortopeda

spółka zdrowie nzoz, hallera 31, Kwidzyn

polecam serdecznie wszystkim mającym problemy z chorobami ortopedycznymi - lekarz serce ,wspaniała opieka ,bardzo dobry i dokładny w swoim fachu , miałem zabieg artroskopi ...

Jerzy Chrzanowski

lek. dent.Beata Chmielewska

7 opinii

Sokola 18, Kwidzyn

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas zakładania aparatu ortodontycznego wyjaśniła mi całe jego działanie, jaką rolę spełnia każda część i jak o niego dbać. ...

lekarzAnna Wiśniewska żmudowska

8 opinii

Lekarz rodzinny

ul.Kołłątaja, Kwidzyn

Ulubiona lekarka mojego synka. Nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka bez numerka. Przyjmuje bez pośpiechu, tłumaczy wszystko i skutecznie leczy, przy tym jest sympatyczna i ...

lekarzKatarzyna Józepczuk

4 opinie

Psychiatra

Kwidzyn 1 inna

wspaniały lekarz,niesamowity dar przekonywania,wiarygodna,skuteczna, profesjonalistka.da się polubić

lekarzArtur Wroński

3 opinie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEMINA, Kwidzyn

Lekarz godny polecenia. Jedyny specjalista który do mojego problemu podszedł poważnie i z zaangażowaniem

lekarzMaciej Dubieniecki

3 opinie

Internista

Szpitalny Odział Ratunkowy, Grunwaldzka 16 lok. 2, Kwidzyn

Bardzo wnikliwy poswiecony swojej pracy. Mily i uprzejmy. Napewno do niego wroce.

KRZYSIOO krzysiooorinhoooo
Zobacz również