laryngolog dziecięcy w okolicach środa śląska

Sortuj

dr Krystyna Frączkowska

Medix
pl. Hirszfelda 17
Wrocław

super Laryngolog i dla dzieciaków i dla dorosłych. Świetne podejście do dzieci, cierpliwa i posiadająca właściwe podejście do nich.

dr hab. n. med. Janina Koźmińska

Gabinet Laryngologiczny Dr n. med.Janina Koźmińska Specjalista otolaryngolog
Ziemowita 1/9 p 110
Wrocław

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie.
Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, czyli oprócz samego badania w czasie wizyty znalazł się czas na wytłumaczenie zasad postępowania i mechanizmu powstawania problemu. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Adam

lekarz Iwona Krzemińska

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
Wrocław

Cudowna osoba ze wspanialym podejciem do malego pacjenta, a do tego fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam.

dr n. med. Zdzisław Banach

Puszczykowska 17

b.d. specjalista laryngolog, polecam go dla małych dzieci

b.d. specjalista laryngolog, polecam go dla małych dzieci

dr Iwona Jurkanis

PROXIMUM
Żelazna 34 gabinet 208
Wrocław

Dziekuje Pani Doktor za wyleczcenie moich zatok, nareszcie, po pół roku przestała mnie boleć głowa! Wczesniej leczyłam się u kilku specjalistów, brałam antybiotyki, bez efektu.Trafiłam w końcu na kompetentną i cierpliwą lekarkę.Zleciła mipodstawowe badania i domowe proste płukanie/domowe "punkcje"/ zatok,bez antybiotyków. Serdecznie polecam! Monika

dr Andrzej Lakota

Wrocław

Dr Łakota skuteczny, rzetelny, bardzo dobry fachowiec z laryngologii. Można na nim polegać. Leczy dzieci i dorosłych. Dokładnie zbada, prawidłowo rozpozna, zastosuje skuteczne leczenie. Sam się o tym przekonałem. Tak dobrego laryngologa z długoletnią praktyką ciężko dzisiaj znaleźć.

Opinia dodana przez: Mirosław B.

lekarz Magdalena Batorzyńska-Milach

Moniuszki 4
Wrocław

Polecam panią laryngolog, gdyż jest specjalistką w swojej dziedzinie, potrafi pomóc również w problemach pediatrycznych. Konkretna, nie eksperymentuje. Wiele lat chodziłam z dziećmi po niekompetentnych lekarzach, w tym "pustych pediatrach" którzy myślą, że są od wszystkiego a w efekcie do niczego. Wiem, że doświadczenie i wiedza kosztuje, ale warto - to się zwraca w efekcie kilkakrotnie. Serdecznie polecam i dziękuję jej za wsparcie.

lekarz Anna Gomulska

sępia 42
Wrocław

wizyta zostala umowiona od razu w tym samym dniu.dobra lokalizacja,latwo trafic.Lekarz ma duze doswiadczenie,poswiecila Nam duzo czasu.Wzbudza zaufanie,nie przepisuje od razu steku lekarstw,wyjasnila jak zapobiegac nawrotowi choroby.Lekarz starej daty w najlepszym znaczeniu tego slowa,chce leczyc a nie zbijac fortune na pacjentach.Leczenie pomoglo,bylismy i jestesmy bardzo zadowoleni.Polecamy innym Rodzicom.

lekarz Anna Michalak

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Parafialna 9a

Średnia ocen: 1/5

NIE ŁADNIE PANI DOKTOR WPISYWAĆ SOBIE POZYTYWNE KOMENTARZE Z TEGO SAMEGO ADRESU IP!!!.