laryngolog

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
ul. Nefrytowa 12
Piaseczno

Średnia ocen: 5/5

Ma potwierdzone doświadczenie ze szpitala i dużo pozytywnych opinii, które oczywiście w tym miejscu potwierdzam.

Opinia dodana przez: Marcin
Najbliższy termin: 2 Wrz o 18:00

lek. med. Krystian Rozmus

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula
Najbliższy termin: 12 Wrz o 13:15

lekarz Małgorzata Grzesik

Laryngolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja
Najbliższy termin: 30 Sie o 07:00

dr n. med. Bohdan Dobrowolski

Laryngolog

Lux Med

Specyficzne poczucie humoru i podejście do pacjenta może niektórych odstraszać (jak dla mnie było fantastycznie!!!), ale lekarz konkretny i kompetentny. Wizyta krótka, ale rzeczowa, porada trafna. Ogólnie polecam osobom, które potrzebują pomocy laryngologa, ale nie lubią się napinać.

Najbliższy termin: 30 Sie o 10:00

lek. med. Ewa Cwynar-Pitera

Laryngolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
Klucze

Wspaniały lekarz. Nigdy nie spotkałam sie z lekarzem ,który tak dokładnie najpierw diagnozuje chorobę ,a potem ją leczy. I to leczy bardzo skutecznie.Pani doktor w trakcie badania jest skoncentrowana tylko na pacjencie i naprawdę widac ogrom Jej wiedzy. To lekarz który kocha swoją pracę.