laryngolog w okolicach środa śląska

Sortuj

lekarz Bogdan Rutkiewicz

Jaśminowa 1
Świebodzice

Średnia ocen: 5/5

Polecam, bardzo uprzejmy, cierpliwy, a przede wszystkim profesjonalista!

Polecam, bardzo uprzejmy, cierpliwy, a przede wszystkim profesjonalista!

dr n. med. Jerzy Rak

Sienkiewicza 98 lok. 7

Średnia ocen: 5/5

pełny profesjonalizm, lekarz od którego bije ciepło, spokój , od razu wzbudza zaufanie ,konkretny w ocenie bezpośredni POLECAM

lekarz Kamila Wiatr-Pałyga

Wiertników 15
Lubin

Średnia ocen: 5/5

serdecznie polecam, bardzo miła pani Doktor,wzbudza zaufanie, bardzo duża wiedza laryngologiczna POLECAM!!

lekarz Włodzimierz Kaczkowski

Lotników 15
Lubin

Średnia ocen: 5/5

Wszechstronny, prawdziwy lekarz! Super laryngolog! Pomógł mi bardzo i bez interesownie. Bardzo polecam i dziękuję doktorowi.

lekarz Marcin Masalski

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul. Szybka 5c

Średnia ocen: 5/5

P. Dr.Marcin Masalski ostatnio wykonywał mi zabieg usunięcia polipa. Jestem bardzo zaskoczony jego podejściem do pacjenta.
Przeprowadził bardzo gruntowne badanie ...

Przeprowadził bardzo gruntowne badanie cały czas tłumacząc jego spostrzeżenia.
Następnie przeprowadził zabieg wykazując się gruntowną fachowością.Jestem bardzo zadowolony. BARDZO POLECAM.

Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

dr n. med. Piotr Pastuszek

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. PIOTR PASTUSZEK
ul. Tadeusza Kościuszki 10
Trzebnica

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Miałem problemy po nurkowaniu z uszami. Wytłumaczył mi skąd powstał problem, wysłuchał mnie i pokierował na zabieg krzywej przegrody. Po kilku dniach stosowania aerozolu i leków nie mam już problemu z uszami

Opinia dodana przez: Olaf

dr hab. n. med. Janina Koźmińska

Laryngolog   (+1 więcej)

Gabinet Laryngologiczny Dr n. med.Janina Koźmińska Specjalista otolaryngolog
Ziemowita 1/9 p 110
Wrocław

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie.
Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, czyli oprócz samego badania w czasie wizyty znalazł się czas na wytłumaczenie zasad postępowania i mechanizmu powstawania problemu. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Adam

lekarz Agnieszka Gerber sekula

Wojewódzki
Kamieńskiego

Pod koniec sierpnia br. zostałem użądlony
przez osę w podniebienie (!). Miałem wielkie
szczęście,gdyż na pogotowiu Woj.Szpitala
Specj. zostałem przyjęty ...

Pod koniec sierpnia br. zostałem użądlony
przez osę w podniebienie (!). Miałem wielkie
szczęście,gdyż na pogotowiu Woj.Szpitala
Specj. zostałem przyjęty (ok.godz.22.30)
przez Panią Doktor.
-uzdrowicielski zabieg (zastrzyk).
Dalszy ciąg terapii to 1,5 doby na Oddziale
Laryng. Szpitala.
Dziękuję bardzo Pani Doktor,dziękuję
wspaniałemu personelowi Odziału za opiekę.
Serdecznie pozdrawiam

PS: Przepraszam za spóźnione dzięki.

Opinia dodana przez: Wiesław S.

dr n. med. Alfred Biliński

Wrocławska 24
Sobótka

przebadał mnie bardzo kompleksowo. zdecydowanie polecam także dla dzieci (leczył też mojego synka)

dr Maciej Kusiński

4WSK

Wrocław

Pierwszy lekarz, który zajął się poważnie moim schorzeniem. Przypadkowo trafiłam do niego na SORze, gdzie pomógł mi w 100 % wyciągając mi kamienie ze ślinianki, konsultacja po zabiegu u zupełnie przypadkowej pani laryngolog w Pulsantisie w wieku wskazującym na znajomość rzeczy, kazała mi docenić pana Macieja jeszcze bardziej. Pani nawet nie znała leku, jak został mi w szpitalu zapisany, nie mówiąc już o tym, że spojrzeć nie chciała na szwy.. Doktora skwitowała pogardliwie, że jest "z tych przejmujących się", no uśmiałam się razem z nią...
Jest przejmujący się i chwała mu za to!

Opinia dodana przez: Anna