laryngolog w okolicach sułkowice

lek. med. Michał Skóra

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, który najpierw wykonuje badania i stawia diagnozę, a dopiero potem leczy (niestety teraz to już rzadkość). Jeździliśmy z dzieckiem przez 2 lata po różnych lekarzach i nikt nie umiał powiedzieć, co dziecku dolega. Leczyli nas na coś, czego nigdy nie mieliśmy. Zero badań. Podejście było takie: przewrażliwieni jesteście, damy leki i zobaczymy co dalej. Specjaliści mieli sprzęt, ale żaden nie wykonał badań. U doktora Skóry jedna wizyta, konkretne badania, od razu trafna diagnoza, możliwe rozwiązania, wszystko powoli, dokładnie, bez pośpiechu. Mogę powiedzieć, że moje dziecko po 2 latach męki wraca do normalnego życia. POLECAM !!!

Opinia dodana przez: Monika

prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Śniadeckich 2

Średnia ocen: 5/5

Pan Profesor jest niezwykle uprzejmym, miłym i wyrozumiałym człowiekiem - jest jednym z najlepszych specjalistów w Krakowie jeśli chodzi o laryngologię i zabiegi - wcześniej byłam u 2 Pań laryngolog, które kierowały mnie na zabieg wycinania obrzęku z gardła - tudzież Pan Profesor bardzo dokładnie zbadał moje gardło i okazało się, że nic tam nie ma i żaden zabieg nie jest mi potrzebny. Pan Profesor podszedł do badania bardzo profesjonalnie - teraz jeśli chodzi o wizyty laryngologiczne - to lepiej od razu iść do fachowca-POLECAM

Opinia dodana przez: Kasia H.

lekarz Zbigniew Baran

Rabka-Zdrój

Średnia ocen: 5/5

Człowiek o sile spokoju! Porządny lekarz i człowiek. Syn został wyleczony a nie zaleczony. Polecam.

lekarz Klaudia Sowula

Średnia ocen: 5/5

Mało, że skutecznie leczy (i to nie tylko słuch!), ale też sama chętnie słucha, cierpliwie tłumaczy i stawia trafne diagnozy.

Pani Klaudia...Anioł, nie lekarz :)

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Paweł Cenda

Scanmed Multimedis
Wrocławska 53

Podziękowanie

Podziękowanie

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ratowanie mojego zdrowia i życia. Za wspaniałą fachową opiekę, za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką okazaną bezinteresowną pomoc i troskę dla Pana dr Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z Oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego w Krakowie. Jestem osobą bardzo schorowaną, główna choroba to porażenie strun głosowych, leczyłam się ponad rok w różnych szpitalach jednak w tym kierunku nie było zainteresowania a ja czułam się coraz gorzej – bardzo słaba i ciągłe nasilające się duszności.
W końcu spotkałam panów dr Cenda i Dobosza, którzy widząc co się dzieje w ekspresowym tempie zajęli się moją osobą.
Przeprowadzili zabieg, po którym poczułam się bardzo dobrze, mogę swobodnie oddychać, chodzić i wykonywać różne domowe prace. Panowie doktorzy to świetni fachowcy, posiadają ogromną wiedzę medyczną. Mają świetne podejście do pacjentów, dla nich liczy się tylko człowiek.
Polecam wszystkim chorym z tej dziedziny aby tylko korzystali z usług Panów doktorów.
Życzę zdrowia, pomyślności i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia.
Wdzięczna Antonina W.

Opinia dodana przez: Antonina W.

Aleksandra Bierońska

Dworcowa 14
Kozy

Pełen profesjonalizm w podejściu, lekarz z powołania. Bardzo dobry specjalista, z dużym doświadczeniem. Polecam każdemu kto szuka pomocy w Bielsku lub okolicach. Dziękuję za pomoc i poświęcony czas

lekarz Jacek Bartnik

Klinika Krakowska

Kraków

Nie wiem jak się do pana doktora zarejestrować. Bardzo bym chciała się do niego dostać. Bardzo proszę chociaż o nr telefonu.

Opinia dodana przez: Grażyna Gesing

lekarz Paulina Stanowska-Krztoń

Przychodnia zdrowia rodziny
ul. Bosaków 11
Kraków

bardzo uprzejma, kompetentna osoba, dobry człowiek, lekarz z powołania, pełna rekomendacja POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Agnieszka Morawska

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków

Polecam wszystkim. bardzo miła, życzyliwa a przy tym bardzo mądry lekarz. Leczyłem sie u wielu lekarzy niestety bezskutecznie. pani doktor zaproponowała konkretne leczenie poprzedzone bardzo wnikliwą diagnostyką, która pozwoliła zdiagnozować problem i podjąść właściwe leczenie. Polecam wszystkim a Pania doktor pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego