Lekarze Laryngolog Warszawa

dr hab. n. med. Karolina Dżaman

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Świetny lekarz.Po operacji guza ślinianki w 2015 roku żadnych problemów.Doskonały zespół z Panią ordynator
                                       dr n. med. Paweł Szwedowicz

dr n. med. Paweł Szwedowicz

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski

Beata Śnieg

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Pani Doktor to lekarz z powołania - kompetentna, empatyczna, z troską podchodząca do dolegliwości pacjenta, nawet pacjenta nie komercyjnego. W obecnych czasach i pogoni za pieniądzem to rzadkość godna odnotowania.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W
                                       lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

Laryngolog

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Pierwsza wizyta,co za lekarka!!!! Wspaniałe podejście,dziekuję Pani serdecznie. W życiu z taką życzliwością u lekarzy się nie spotkałam wcześniej!
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Robert Szamborski

Hadmedica
Płochocińska 111
03-044 Warszawa

Wizyta z polecenia rodziców. Miałe problem z zawrotami głowy. Przeszedłem wiele gabinetów, lekarzy, doktorów i profesorów a w głowie jak mi się kręciło tak kręciło. I wizyta u doktora Szamborskiego. Wizyta komercyjna, tłum pacjentów przed gabinetem. Doktor sympatyczny, miły. Krótka rozmowa, konkretne pytania, nie lub jak mówi się nie na temat. badanie lekarskie, zajrzał tu i tam. Zapytał czy jestem ktoś jest ze mną, ponieważ wykonał mi magiczne wyginanie moją ...
Opinia dodana przez: ARTUR

dr Luiza Kasprzak-Żarnecka

Szkoła Podstawowa
ul. Kochanowskiego 8
Warszawa

Bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka. Nie bagatelizuje problemu, stara się pomóc, wypytuje szczegółowo i tak samo szczegółowo udziela odpowiedzi. Zdecydowanie polecam tę Panią doktor!

dr hab. n. med. Bolesław Samoliński

Alergolog, Laryngolog

al. Solidarności 129/131 lok. 200
Warszawa

Super lekarz ma czas i tłumaczy, niestety czasem zbyt specjalistycznie i nie wszystko zrozumiałam, ale po 3 latach szukania znalazł przyczynę alergii. Co prawda testy trochę kosztowały, ale warto było wiedzieć "jak żyć" dziękuje panie profesorze

dr n. med. Piotr Straszyński

Centrum Medicover Prosta
Prosta 36
00-838 Warszawa

Zdecydowanie polecam. Chyba poprzednia opinia nie dotyczy tej samej osoby. Z tego co dowiedziałem się w poczekalni wszystko sie potwierdziło. Jest bardzo sympatyczny. Dzięki niemu chyba dalej żyję, po kilku wizytach u innych łódzkich laryngologów dopiero on wskazał na możliwe iine źródło mojej choroby i po rezonansie i operacji jest ok. Gorąco polecam. Zresztą do niego trafiłam też z polecenia sąsiadki.

lekarz Grzegorz Sobczyk

Laryngolog

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Warszawa

Bardzo dobre podejście do dzieci, wizyta krótka wiec zdecydowanie na plus, dziecko nie zdążyło się porządnie rozkręcić a już wychodziło z gabinetu zbadane. Dobrze dobrane leczenie, pomogło.

dr n. med. Iwona Leszczyńska

Petofiego 2a/16
01-917 Warszawa

Pai Doktor , punktualna , empatyczna i skupiona na pacjencie i jego dolegliwościach. Rzeczowa i jasno wyjaśniająca problem. Polecam pacjentom niecierpliwym , ale słuchającym lekarza. jestem bardzo zadowolona z wizyty 1 ! Z pewnością jeżeli zajdzie potrzeba , skorzystam z wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Aleksandra
                                       lekarz Edward Ślączka

lekarz Edward Ślączka

Laryngolog, Audiolog

Gruszy 50
Warszawa

bardzo nie polecam wizyty u tego Pana, poszedłem z problemem szumów usznych. Na podstawie zajrzenia w nos i do uszu lekarz stwierdził że moja przypadłość to uszkodzenie nerwu słuchu i powiedział że jest to nie uleczalne. Mam 30 lat
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Urszula Sujkowska

02-739 Warszawa

Brak podejścia do dzieci. Jeśli chodzi o młodszych pacjentów nie polecam. Leki zostały wypisane. Wizyta trwała dość długo.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Jacek Konca

Lekarze z Radości
Patriotów 207
04-858 Warszawa

Rzeczowy, bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz. Dokładnie bada, wszystko szczegółowo objaśnił. Bardzo skupiony na pacjencie. Wizyta miała trwać 20 minut, a w gabinecie spędziłem dobre 45 minut. Jestem zadowolony z wizyty u pana doktora.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Agnieszka Witkowska