lekarz orzecznik zus poznań

Sortuj

Leszek Kaszecki

ZUS Starołęka

Poznań

Pan doktor powinien być nauczycielem "elity" orzeczników ZUS....lekarz który szanuje pacjenta ,profesjonalista o ogromnej kulturze osobistej. Taki lekarz zmienia wizerunek tego co dotąd spotkało mnie na poprzednich komisjach....jestem tak mile zaskoczona ,że jeszcze raz dziękuję ,że dostrzega Pan człowieka i jego problem.Najwyższa nota i ukłony....Alina

lekarz Maria Dzierzyńska

Poznań

Pani Doktor odeszła 21.06.2013 r., była wspaniałym specjalistą... Niech odpoczywa w Pokoju... [*] Dziękuję Jej za wszystko!!!

Opinia dodana przez: Maria

dr Piotr Luboński

Poznań

Oczywiście petenci, którym Orzecznik zanegował niezdolność do pracy będą zawsze wypowiadać się negatywnie. Lekarz kompetentny!

lekarz Marta Maciejewska

Starołęcka
Poznań

Osoba kompetentna, spokojna, rzeczowa i uprzejma. Rozmowa była przeprowadzona w przyjaznej atmosferze. Przed wizytą u Pani Orzecznik naczytałam się sporo negatywnych opinii o tych lekarzach. Do gabinetu wchodziłam z "duszą na ramieniu". Wizyta obaliła wszystkie negatywne opinie o orzecznikach!

lekarz Romualda Dworzyńska

Lekarz orzecznik ZUS   (+1 więcej)

Poznań

Bardzo dobry Lekarz-polecam.Umie przekazać cała swoją fachową wiedzę na temat stwierdzonej choroby oraz dobrze pokierować jej leczeniem,cierpliwie wysłucha i doradzi.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Blandyna Wojańska

Starołęcka
Poznań

Byłam ostatnio na badaniu ZUS-owskim. Pani doktor okazała się bardzo sympatyczna i kompetentna osobą. Pierwszy raz spotkałam się z tak życzliwa osobą.

lekarz Maria Nowak-Hemerling

Mickiewicza 21/25
Poznań

Moja rodzina przeżyła 2 wojny światowe. Dużo członków naszej rodziny niestety tych wojen nie przeżyło. Ale wówczas zostaliśmy napadnięci przez obcych - najeźdźców. W 21 wieku - stosunek pani "lekarz specjalności nieznanej" - specjalnie z małej litery - do pacjenta (człowieka) nie można określić inaczej niż używając słów powszechnie uznawanych za niecenzuralne. Powiem tobie kobieto jedno - nie wiem czy warto być takim "lekarzem" ,który w ciągu 5 minutowego badania kompletnie pozbawionego sensu w przypadku mojego schorzenia pozbawia człowieka godności. I co gorsze jest utrzymywany z pieniędzy tegoż pacjenta. Powinnaś kobieto zdecydowanie wyrzucić wszystkie lustra z domu - ja bym na siebie na pewno nie spojrzał. I dodam na koniec - rozpoczęłaś wojnę ze złym człowiekiem. Nie będzie ktoś tak nijaki podważał Poważnych Lekarzy, którzy człowiekowi chcą POMÓC. A nie przypodobać się decydentom ZUS. Teraz odwołanie, komisja a później SĄD. I pozew cywilny za niewłaściwe i nierzetelne wykonywanie obowiązków LEKARZA! Tak dla przypomnienie, bo niestety większość "lekarzy niedorzeczników" zapomniała "Przysięgam Apollinowi lekarzowi i Asklepiosowi, i Hygei, i Panakei oraz wszystkim bogom jak też boginiom, biorąc ich za świadków, że wedle swoich sił i osądu [sumienia] przysięgi tej i tej pisemnej umowy dotrzymam.
Swego przyszłego nauczyciela w sztuce (lekarskiej) na równi z własnymi rodzicami szanował będę i dzielił będę z nim życie, i wesprę go, gdy się znajdzie w potrzebie; jego potomków miał będę za braci w linii męskiej i sztuki tej uczył ich będę, gdy zechcą się uczyć, bez zapłaty i pisemnej umowy; na piśmie jak też ustnie wiedzę całą i doświadczenie swoim własnym synom i synom tego, który uczył mnie będzie, jak też uczniom, którzy umowę tę podpisali i się przysięgą tą, jako lekarskim prawem związali, przekażę, lecz nikomu więcej.
Zdrowy tryb życia i sposób odżywiania się zalecał będę wedle swoich sił i osądu, mając na względzie pożytek cierpiących, chroniąc ich zaś przed szkodą i krzywdą.
Nigdy nikomu, także na żądanie, nie dam zabójczego środka ani też nawet nie udzielę w tym względzie rady; podobnie nie dam żadnej kobiecie dopochwowego środka poronnego.
Czyste i prawe zachowam życie swoje i sztukę swoją.
Nigdy nikomu nie usunę kamieni moczowych przez cięcie (pęcherza), lecz odeślę każdego do ludzi, którzy z zajęciem tym są obeznani.
Do któregokolwiek z domów wnijdę, wejdę dla pożytku cierpiących; obcy mi będzie rozmyślny występek, jak też każda inna nieprawość, zwłaszcza czyny lubieżne na ciałach kobiet i mężczyzn, nie tylko wolnych, lecz i niewolników.
Cokolwiek przy leczeniu albo też poza leczeniem w życiu ludzi ujrzę lub usłyszę, czego ujawniać nie można, milczał o tym będę, za świętą tajemnicę to mając.
Jeżeli więc tej swojej przysięgi dochowam i jej nie naruszę, niech zyskam powodzenie i w życiu, i w sztuce, i sławę u wszystkich ludzi po wsze czasy; jeżeli zaś ją złamię i się jej sprzeniewierzę, niech mnie wszystko przeciwne dotknie." AMEN

Opinia dodana przez: Kazik