Lekarze Lekarz rodzinny Koszalin

lekarz Izabela Kononowicz-Odutayo

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej "PANACEUM"
Juliana Krzyżanowskiego 1
75-328 Koszalin

Wspaniała pani doktor,spokojna,niesamowicie sympatyczna,profesjonalna,bardzo szczegółowa❤️ Kompleksowo podchodzi do pacjenta.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Bożena Kierzkowska

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

H.Modrzejewskiej 4/4
Koszalin

Zdecydowanie polecam, kompetentna, rzeczowa, bardzo uprzejma, świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Henryk Kokot

Koszalin

To lekarz starej daty. Nie pracuje na komputerze, ale widzi pacjenta. Jest już emerytem ale pracuje w Koszalinie w przychodni na św. Wojciecha. Pozdrawiam, pacjent.

lekarz Maria Jsskólska

Lelewela 11 lok. 18

dobry lekarz poleceam , bardzo konpetetny ,

lekarz Mariusz Witman

ulica Lelewela Joachima 7
75-450 Koszalin

Super doktor, kompetentny i empatyczny, z dobrym podejściem do pacjenta. Jedyna wada jaką mogę wymienić to taka, że trudno się do niego zarejestrować, bo w kolejce do rejestracji ogrom pacjentów to do Pana doktora i o 8:30 nie ma już często numerków.

Gabriela Kowalska-Karaczun

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
75-687 Koszalin

Wspaniala cierpliwa uprzejma lekarka. Leczymy sie u Pani Doktor od lat. Polecam wszystkim bo to najlepszy lekarz w tej przychodni.

dr Anna Wiśniewska

"Panaceum"
Staszica 8A
75-449 Koszalin

Cudowna Pani lekarz . Pracowita ,kompetentna miła , nigdy gdy potrzebna jest pomoc lekarska nie odmówi jej , a wręcz całym sercem pomaga . Dzięki pomocy Pani doktor moja żona mniej cierpi . DZIĘKUJĘ !!!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Zielona 10b
75-664 Koszalin

Najlepszy lekarz w Koszalinie, takiego diagnosty trudno ze świecą znaleźć. Do tego bardzo uprzejma. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny, nie wyobrażam sobie aby naszym zdrowiem zajmował się inny lekarz. Mam do Niej ogromne zaufanie. Przez tyle lat nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Bożena Smolińska

ZOZ MSWiA
SZPITALNA 2
Koszalin

Pacjent w obliczu choroby jest bezbronny a rodzina bezsilna,szuka wsparcia i pomocy u lekarzy. Moja 92 letnia babcia jest pacjentką Pani Doktor ,przeziębiła się , wystąpiła gorączką kaszel i duszności oraz osłabienie organizmu. Pani doktor mimo próśb i nalegań nie była chętna aby udać at na wizytę domową do babci. Mówiąc kolokwialnie spotkaliśmy się z pretensjami, niechęcią i okazywaniem ogromnej wyższości ze strony Pani doktor , powiedziała że jeżeli nam ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Urszula Mejer

Lekarz sportowy

Poradnia Medycyny Sportowej
Bosmańska 17 lok. 37
75-257 Koszalin

pani Ula Mejer to najukochańszy lekarz na świecie; za jej rzetelność w pracy i cudowne serce dla nas pacjentów jedynie NOBEL się należy; dziękujemy

lekarz Barbara Kluba-Ziemińska

ulica Modrzejewskiej Heleny 42A/11
75-734 Koszalin

Podejście rodem z PRL: Uprzejmość, owszem: niech usiądzie, niech pójdzie prywatnie do specjalisty żeby się nie stresowała wynikami, niech powie kiedy zaobserwowała zmiany, nagłe pogorszenie wzroku a jaskra w rodzinie- dostanie skierowanie to zrobi badania, niech się rozbierze, niech oddycha głęboko. Kompleksowość podejścia- kompleksowo robi wszystko żeby ostatecznie wypchnąć pacjenta za drzwi i mieć spokój od jego problemów zdrowotnych( ignoruje zmiany zdrowotne i wyniki badań bo młoda dziewczyna) a wzrok ...
Opinia dodana przez: pacjentka

Małgorzata Koman

Lekarz rodzinny, Pediatra

Panaceum
Koszalin

Bardzo miły i rzetelny lekarz. Gdy przychodzi się na wizytę czuje się że poświęca nam czas a nie ,,na szybko i następny". Na każde pytanie odpowiada kompetentnie i rzeczowo.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Waldemar Firmanty

Krzyżanowskiego 35,
75-328 Koszalin

Nie polecam tego lekarza! Moja noga już więcej nie stanie w tym gabinecie. Pan ma lekceważące podejście do pacjenta, odczuwa się wywyższającą postawę, miałam wrażenie że nie wierzył w to co mówię, a czułam się fatalnie.

Izabela Strzałkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Prywatna Praktyka Lekarska Lek.med.izabela Strzałkowska
75-404 Koszalin

Pani lekarka jest sztucznie uprzejma ale nie kompetentna. Lekceważy objawy choroby twierdząc że tak bywa, trzy lata czekałam na jej decyzję żeby dała mi skierowanie do specjalisty. Okazuje się że jestem poważnie chora a można było temu zapobiec robiąc dodatkowe badania i unicestwić bakterię. Jedno badanie krwi i mogłam być zdrowa.
Opinia dodana przez: Irmina

lekarz Maja Wasiluk

e-UROLOG Gabinet Specjalistyczny Krzysztof Krupiński
ulica Zakole 1A
75-814 Koszalin

Bardzo nieładnie potraktowała moją chorą mamę, która się nie zaszczepiła. Skandal. Odradzam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda

ulica Traugutta Romualda 31/3
75-569 Koszalin

lekarz Małgorzata Przybylak-Jas

Internista, Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej "FEMINA"
aleja Monte Cassino 13
75-414 Koszalin

lekarz Maria Jaskólska

ulica Lelewela Joachima 7
75-450 Koszalin

lekarz Maciej Mielczarek

Internista, Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej "FEMINA"
aleja Monte Cassino 13
75-414 Koszalin