lekarz rodzinny poznań

Sortuj

lekarz Joanna Mierzwicka

os. Jana III Sobieskiego 7g lok. 169

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła pani doktor. Poprawnie zdiagnozowała nadczynność tarczycy. Zleciła badania, udzieliła wskazówek i wysłała do endokrynologa.

Grażyna Głowacka

os.łokietka

Średnia ocen: 5/5

P.Doktor Głowacka jest najlepszym lekarzem jakiego w zyciu znałem.Josoba kompetentną i bardzo dobrze leczy.Polecam kazdemu!!!

lekarz Anna Bartczak

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A

Średnia ocen: 5/5

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Michał Dybek

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262

Średnia ocen: 5/5

Jestem pod wrażeniem okazuje sie ze nie wszyscy lekarze to bufony.normalny człowiek.normalna przychodnia.standart europejski i na Nfz. jestem w szoku ze tak można.myslalam ze to fikcja a tu jednak jak sie chce to można.karolina

lekarz Agnieszka Kieroń-Stachyra

Rehasport Clinic
ulica Górecka 30

Średnia ocen: 5/5

Odkąd zaczęłam się leczyć i biegać po lekarzach,to jest to chyba jedyna pani doktor która naprawdę chce mi pomóc!

Opinia dodana przez: Agnieszka Majcher

lekarz Magdalena Nowacka

None
ul. Pogodna 2
Gowarzewo

Średnia ocen: 5/5

Fajna pani doktor, wiekszosc razy mowi, ze moim dziewczynom nic nie jest podczas gdy inni z miejsca sa gotowi wypisywac antybiotyki, sterydy itd. Potem sie okazuje, ze miialy 2 dni chrypke, albo byly podziebione i faktcznie przeszlo samo. Bardzo dobrze doradza w sprawie diety matki karmiacej piersia i diety malego dziecka. Jedyny minus to to, ze wazen nie notuje w ksiazeczce zdrowia, takze musialam sama dziecku wpisywac. Ale nie to w lekarzu najwazniejsze ;)

lekarz Grzegorz Kapczyński

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Prywatna praktyka lekarska

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalista. Doskonale rozpoznał moje schorzenie. Wcześniej lekarze, u których byłem nie mogli ustalić co mi dolega. Badania, na które mnie skierował dr Kapczyński, potwierdziły jego diagnozę i po dwumiesięcznym leczeniu, w pełni wróciłem do zdrowia. Polecam!

lekarz Elżbieta Justyna

None
Os. Stare Żegrze 188/5

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz,znający się na leczeniu .Jestem bardzo wdzięczny za wykrycie ciężkiej choroby,której specjalista nie wykrył i oznajmił mi,że nie mam tej choroby. Jestem pocjentem od kilkudziesięciu lat,i zawsze byłem zadowolony z leczenia.Szczerze polecam wszystkim,którzy szukają dobrego lekarza ogólnego.

Opinia dodana przez: Jan

lekarz Barbara Bryl

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz zawsze trafia w odpowiednie leki ktore pomagaja na dana chorobe przynajmniej u mnie serdeczna i sercem do ludzi

dr Andrzej Święcicki

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1
Poznań

absolutnie lekarz godny polecenia - moja corka go uwielbia, metoda skuteczna - u nas sie sprawdza od 9 lat :)