lekarz sportowy w okolicach pszczyna

Sortuj

lekarz Krzysztof Ptak

Centrum Rehabilitacji i Medycyny Przeciwstarzeniowej
Polarna 15
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Bardzo mily i uprzejmy lekarz. A gabinet na ul. polarnej jest prześliczny i co najwazniejsze czysty! Swietny nowiutki sprzet. Mily personel.
Ceny tez dobre. Zdecydowanie najlepszy gabinet . Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznalam i największe efekty zabiegow

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sportowy   (+5 więcej)

Gliwice

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

dr n. med. Piotr Kończakowski

MADA-MED Asklepios sc
Wolności 109
Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

dr n. med. Grzegorz Gierlach

Piekary Śląskie

Bardzo sympatyczny lekarz, inteligentny człowiek, rzetelny, zainteresowany pacjentem i wynikami jego badań. Gorąco polecam

lekarz Robert Gulewicz

Lekarz sportowy   (+3 więcej)

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
Bielsko-Biała

Zajebiaszczy doktorek. Wyśmienita amputacja. Nie ta noga co prawda, ale mnie też się czasem jebie. Teraz przynajmniej już nigdy nie wstanę lewą nogą. Elo ;)

Opinia dodana przez: Spejson

lekarz Mieczysław Pruel

Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Lekarz z prawdziwego zdarzenia ,człowiek godny polecenia dla którego pieniądze nie są najważniejsze ale zdrowie człowieka.Wspaniały człowiek.

dr n. med. Andrzej Jasiński

Lekarz sportowy   (+2 więcej)

Nzoz " Medicus"s.c.
Żeromskiego 22
Rozbark, Bytom

Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu, w sumie jedyny tak profesjonalny, kulturalny, empatyczny i mily. Zdecydowanie polecam dr. jasinskiego !!!

Opinia dodana przez: Blazej

lekarz Mariusz Smolik

Lekarz sportowy   (+2 więcej)

EURO-MED
Sikorskiego 101
Tychy

Najlepszy specjalista jakiego znałam polecam każdemu miły sympatyczny uprzejmy godny polecenia byłam już u wielu i żaden mojej córce nie pomógł tylko pan dr.Smolik uratował jej nogę miała 13 urazów i za każdym razem nogą była wkładana do gipsu gdy poszłam z moja córka do pana dr od razu zajął się profesjonalnie przejął się bardzo zrobił operacje i teraz jest już lepiej ale jeszcze dwie operacje musi przejść .Pozdrawiam i naprawdę polecam

Opinia dodana przez: krysia

dr n. med. Jerzy Jaworski

Lekarz sportowy   (+3 więcej)

Ossowskiego 42 lok.9
Katowice

wspaniałyyyyy nie ma takiego drugiego szanuje pacjęta zawsze ma dla niego usmiech i dobre słowo poda rękę umie pomuc choremu kompetentny posiada fachowa wiedzę cudowny lekarz poleciłam go juz nie jednej osobie i wszyscy sa mi wdzieczni za takiego lekarza pacjentka z jaworzna