Leszno

mgrKinga Dudziak

32 opinie

Dietetyk

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA", Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo), Leszno 1 inna

Najwspanialszy dietetyk jakiego spotkałam. Gorąco polecam. Pani Kinga wykonuje swoją pracę z pasją i poświęceniem. Widać, że zależy jej aby pacjent osiągnął zamierzony cel ...

dr n. med.Krzysztof Pietrzak

24 opinie

Ortopeda

ortopedia dzieci i dorosłych, na skarpie 1, Leszno 7 innych

Jestem zadowolona z wizyty. To już druga w odstępie półtorej roku. Dotyczyły wady postawy u mojej nastoletniej córki. Lekarz nie nadużywa zdjęć rentgena co ...

tamara

dr n. med.Tomasz Trzeciak

26 opinii

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Traumatolog

Ventriculus, u. Słowiańska 41, Leszno 3 inne

Fachowy, rzetelny, bardzo miły, dr wyjasnił mi ze szczegółami problem z moim kolanem oraz przebieg operacji/artroskopia 2012r/ Polecam w 100%

lekarzJoanna Kordusiak

22 opinie

Psychiatra

Chrobrego 48, Leszno

Pani Doktor leczy mnie od 05/2014 i uważam że jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam. Jest bardzo miła, zainteresowana pacjentem i skuteczna.

a

mgrKarol Mulczyński

14 opinii

Dietetyk

Gabinet dietetyczny mgr Karol Mulczyński, Kiepury 45, (Szpital Wojewódzki), budynek poradni, pokój 119, Leszno

Bardzo dobry dietetyk, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie, dostosowuje dietę do pacjenta. Pomógł mojej całej rodzinie Gorąco polecam

Basia

lekarzKrzysztof Szulc

Neurolog

Praktyka neurologiczna, Jana III Sobieskiego 1, Leszno 1 inna

Super lekarz - w moim przypadku szybkie rozpoznanie - operacja- najważniejsze ból minął - dziękuje.

Danuta

lek. dent.Dariusz Biernat

13 opinii

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Osterwy 15, Leszno 1 inna

fantastyczna obsluga.mile i profesjonalne podejscie.zero bólu.jestem w szoku.zdecydowanie polecam

lekarzMaria Blachnierek-Wasielica

Gastroenterolog

telefon:655296262, ul.55 PP 8, Leszno 1 inna

Pierwszy Rat wypowiadam sie o lekarzu,ale jestem iPod ogromnym wrazeniem po wizycie u p. Dr. ,razerm z moja mama- naprawde wspanialy czlowiek i super ...

lekarzTeresa Gerting

22 opinie

Endokrynolog, Pediatra

Słowiańska 41, Leszno 6 innych

Wizyta dotyczyła niskiego wzrostu dziecka. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do przypadku. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Przy tym wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

Lidia

lekarzRoman Pioterek

Chirurg ogólny

WSzZ Leszno, Francuska 91, Leszno

jest to lekarz z powolania bardzo dobrze sie zajmuje pacjentem swietny specjalista bardzo mily polecam bardzo

Zobacz również
Co nowego u nas