Lekarze Łódź

lekarz Anna Gasińska

ulica Sierakowskiego 67A
91-324 Łódź

Wspaniały Pediatra i człowiek. Zawsze trafna diagnoza miła dla dziecka :) Poświęca dużo czasu ,potrafi słuchać.
Opinia dodana przez: zola

lekarz Zbigniew Wawrzyniak

Malachitowa 6
91-360 Łódź

Powiem krótko człowiek dusza. Potrafi wspaniałe wysłuchać pacjenta bez żadnego pośpiechu i podjąć odpowiednią diagnozę.Bardzo konkretny i potrafiący podpowiedzieć pacjentowi co możnaby zrobić żeby zwalczyć jak najszybciej chorobę. Mnie uratował dwadzieścia lat temu i do tej pory pomaga mi żyć,mimo iż mam depresję dwubiegunową afektywną. Wielokrotnie przyjeżdżał do przychodni tylko dla mojej skromnej osoby gdyż potrzebowałem pilnej pomocy. Panie Doktorze Wielki Szacunek dla Pana, dziękuję za wszystko co Pan zrobił ...
Opinia dodana przez: Rajmund

lekarz Hanna Mroszczyk

ulica Milionowa 21
93-105 Łódź

Bardzo Serdecznie chciałabym Podziękować Zacnej Pani Doktor za wsparcie mojej osoby.Styczność i Zaszczyt miałam poznać Panią Doktor podczas komisji w Powiatowym Zespole ds Orzekania o Niepełnosprawności w Łodzi.Pani Doktor to Lekarz Oddany osobom niepełnosprawnym,Pani Doktor jest Miła, Taktowna, Empatyczna,Bardzo Kulturalna.Pani Doktor potrafi słuchać drugiego człowieka.Pani Doktor niesie pomoc osobom chorym.Pani Doktor w 100% poświęca czas pacjentowi,Kompleksowo Podchodzi do sprawy, Udziela cennych rad oraz wskazówek do dalszej terapii.Dziękuje Pani Doktor za ...

lekarz Robert Janowski

Syrenki 13/28
91-496 Łódź

Pan Doktor Robert Janowski jest Lekarzem Godnym Polecenia.Pan Doktor nie jest moim Lekarzem prowadzącym ,ale wielokrotnie miałam Przyjemność mieć styczność z Panem Doktorem ,gdyż często Przyjmował mnie na Izbie Przyjęć.Pan Doktor jest Bardzo Dobrym Fachowcem,Uprzejmym Człowiekiem.Podchodzi kompleksowo,rzetelnie do pacjenta,Pan Doktor szanuje godność klienta.Podczas procedury przyjęcia Pan Doktor spokojnie,sprawnie Przeprowadził ze mną wywiad .po czym podjął decyzję,że będę na oddziale pobytowym.Pan Doktor Janowski pracuje na Oddziale B z opinii innych pacjentów ...

lekarz Kinga Kuczyńska

Pulmonolog, Internista

Ozorkowska 2/6
93-285 Łódź

Lekarz godny polecenia. Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marcepan

lekarz Agnieszka Tarkowska-Wosik

Pulmonolog, Internista

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca. Dziękuję i pozdrawiam, Alicja Kołecka.
Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

lekarz Marek Raźniewski

Oddział Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Naprawdę godny polecenia lekarz , dzwońcie , umawiajcie się , myślę że mi pomógł . A samopoczucie na początek to już coś.
Opinia dodana przez: Janusz U.
Pani dr uratowała życie mojego syna ❤. W natłoku obowiązków zawsze znalazła czas by rzeczowo i ciepło odpowiedź na pytanie rozhisteryzowanej matce. To jej ciepłe " mamusia" . W moim i męża odczuciu lekarz_ ANIOŁ. DZIĘKUJĘ ❤

lek. dent. Michał Kuroszczyk

Tramwajowa 19/30
90-132 Łódź

Bardzo dobry ,miły i uprzejmy lekarz .Wysmienity ,znający się na rzeczy fachowiec .Polecam z całego serducha .
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Katarzyna Wdowiak-Okrojek

Kardiolog

Karolewska 36/25
90-561 Łódź

Pani doktor to przemiła osoba z pasją i powołaniem . Duża empatia i klasa oraz profesjonalizm i rzeczowość. Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Barbara Staszelis

Nastrojowa 48/16
91-496 Łódź

Przemiła, kompetentna, bezinteresowna. Cudowny lekarz. Zajęła się obrażeniami mojego męża z profesjonalizmem i zrozumieniem. Przeprowadziła przez cały proces leczenia wyjaśniając i wspierając . Odzyskaliśmy z mężem wiarę w istnienie lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Grzegorz Kuźnicki

Zaolziańska 49
93-545 Łódź

Dr. jest bardzo dobrym lekarzem znającym się na rzeczy przy tym jest osobą która robi wszystko żeby pomagać pacjentom - doznałem to na własnej skórze i za to BARDZO DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Włodek

lekarz Małgorzata Stańczyk

ulica Armii Krajowej 44/50
94-046 Łódź

It´ s very strange, I know. :-), but aren´t you Malgorzata, who were in the year 1977 in hotel Kolejarz as a young child? If you are, please contact me. Best regards Roman lockeroom@seznam.cz
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Hanna Krzewińska-Czerniecka

Bojowników Getta Warszawskiego 5
91-431 Łódź

Witam, pani doktor wykonała badania usg,cytologie moja ocena jest pozytywna,jak najbardziej polecam ,
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Andrzej Iwański

Pasieczna 2/6/113
91-362 Łódź

Bardzo dobry lekarz konkretny sympatyczny potrafi doradzic i wytlumaczyc ,polecam zawsze usmiechniety,dobry specjalista.
Opinia dodana przez: henryka

lek. dent. Joanna Michalska

Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

Pani doktor Michalska to znakomity stomatolog, delikatna, szybka i precyzyjna, a przy tym szalenie sympatyczna. To najlepszy lekarz, jakiego miałam przyjemność poznać, a byłam u wielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Ireneusz Salata

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Kopernika Mikołaja 64B/114
90-553 Łódź

Pan Profesor jest niezwykle profesjonalny, delikatny, wnikliwy. Znakomicie komunikuje się z pacjentką, wszystko rzetelnie wyjaśnia. Daje poczucie bezpieczeństwa wynikające z ogromnej wiedzy, wieloletniego doświadczenia, jak i również z cech osobowych - empatii, cierpliwości i najprawdziwszego w świecie powołania. Wizyta od początku do końca spełniła moje oczekiwania. Całym sercem polecam Pana Profesora!!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Michał Chwałkiewicz

Przychodnia PROTETYKI TWARZY
Piękna 41/43
93-558 Łódź

$wietny lekarz kompetentny ,szczegolowy ,kaźdy taki powinien byc !naprawde świetny chirurg polecam szczerze

lekarz Beata Romanowska-Pietrasiak

Lekarz rodzinny

Koplowicza Abrama 6/23
92-549 Łódź

Pani doktor jest niezwykle pomocnym i troskliwym lekarzem, niesie pomoc bezinteresownie, wszystko cierpliwie tłumaczy, zawsze znajduje czas dla pacjentów i pomaga jak tylko potrafi w poradni genetycznej. Pani Doktor jest aniołem. Oby jak najwięcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Moni

lekarz Ewa Biniecka

Lekarz rodzinny

Kłosowa 27
91-230 Łódź

Super lekarz, fachowe podejście, duża wiedza i wysoka empatia polecam.