logopeda kraków

mgr Anna Karaś

Niepołomickie Centrum Profilaktyczno-Lecznicze

Niepołomice

Średnia ocen: 5/5

Witam. Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia naszych znajomych. Mieliśmy wcześniej do czynienia z innym logopedą - nasza córcia panicznie bała się uczestniczyć w tych zajęciach. Gdy trafiliśmy do Pani Ani, nasza córcia zaufała jej, weszła w kontakt. Pani Ania jest bardzo miła, uśmiechnięta. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, zrozumiale odpowiada na pytania. Polecamy

Opinia dodana przez: muminek1 raistlin83

mgr Izabela Malicka

Wicherkiewicza 23

Średnia ocen: 5/5

polecam w 100%, własnie mój syn skończył terapię logop.u Pani Izy...pełne zaangażowanie,profesjonalizm, przesympatyczna i bardzo kompetentna osoba. MK

Urszula Korbiel

os. Piastów 41/9

Średnia ocen: 5/5

Pani Ula uratowała moja córeczkę . Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do dziecka i wielka determinacja oraz wiedza

Pełen profesjonalizm

mgr Anna Kurpaska

KLINIKA KRAKOWSKA
ZACHODNIA 5/12A

Średnia ocen: 5/5

Wysokiej klasy specjalista. Swietny kontakt z dzieckiem (ja uczęszczałam z dzieckiem w wieku 12 lat). Godny polecenia!!!

mgr Anna Majewska

Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny 'Maja'
Mogilska 58/7

Średnia ocen: 5/5

Bardzo przyjemny gabinet. Miła i przyjemna Pani Logopeda. Wszelkie niejasności dotyczące mojej wady wymowy zostały mi wyjaśnione - teraz tylko ćwiczenia i oczekiwanie na efekty. Polecam

Elżbieta Bierońska

Gabinet logopedyczno - psychologiczny

Kraków

Bardzo dobra Pani logopeda o dużej wiedzy i intuicji. Wyleczyła mnie z poważnej wady wymowy, z którą poprzedni logopedzi sobie nie poradzili. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dużo różnorodnych ćwiczeń, dobranych indywidualnie. Polecam.

mgr Regina Panaś

Logopeda   (+2 więcej)

Prywatny gabinet logopedyczny
ul. Felińskiego 31/24
Kraków

Pani Regina jest wspaniałą, kompetentną, zawsze chętną pomagać innym osobą. Jej wiedza i zaangażowanie w terapię męża spowodowały, że znów mamy ochotę spotykać się z rodziną, znajomymi. Niegasnący optymizm i serce, które wkłada w swoją pracę powodują, że mąż - mimo trudności w porozumiewaniu się - podejmuje codziennie walkę ze swoimi słabościami i chętnie ćwiczy, by coraz lepiej mówić i funkcjonować. Zawsze wszystko nam wyjaśnia, ponadto jest dostępna pod telefonem w razie niejasności lub pytań. Poświęca czas na rozmowy z naszą rodziną i angażuje się w terapię w sposób niesamowicie kompleksowy i profesjonalny. Jesteśmy pełni podziwu i polecamy naszą panią logopedę.

Opinia dodana przez: Emilia

mgr Małgorzata Binkowska-Mally

Centrum Terapii Mowy
ul. Pod Stokiem 41/1a Kraków
Kraków

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia znajomej. Jest to pierwszy logopeda z usług którego korzystamy z synem lecz wydaje się być bardzo kompetentną osobą w swojej specjalizacji. Nie ukrywam, że w związku z brakiem możliwości porównania z innymi lekarzami moja ocena może być mało obiektywna. Co jednak najważniejsze podjęta terapia przynosi oczekiwane skutki. Chętnie usłyszałabym opinie innych osób na temat Pani Małgorzaty.

mgr Agnieszka Firlej

Logopeda

oś.Oświecenia 36/62
Kraków

Polecam. Kompetentny specjalista z dobrym podejściem do dzieci. Jest cierpliwa, spokojna i zawsze uśmiechnięta. Synek chętnie przychodził na wizyty i problem został całkowicie usunięty. Agnieszka z Michałem

Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Anna Krupicka-Stępień

Gabinet Logopedyczny
Gałczyńskiego 2
Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani logopedy. Bardzo rzeczowa, kompetentna osoba umiejąca rozmawiać z małymi dziećmi. Zdecydowanie polecam!!! :-)

Opinia dodana przez: Ewelina