lubań

Ortopeda

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5C
Wrocław

Wspaniały człowiek, lekarz. Specjalista jakich mało !!!! Dzięki niemu zmieniło się moje życie. Polecam Doktora Krzysztofa !!!!

lek. dent. Dorota Kosobucka

Gabinet Stomatologiczy Dorota Kosobucka
Tkacka 8

Średnia ocen: 5/5

polecam, specjalista w zakresie stomatologii, zdecydowanie najlepsza Lubaniu :)a przy tym miła życzliwa, serdeczna... super")

lekarz Daniel Wacławski

Urolog

7 Dywizji 12

Średnia ocen: 5/5

Lekarz o dużym doświadczeniu, kontaktowy, skromny. W bardzo rzeczowy sposób informuje pacjenta o przebiegu choroby, dostępny. Polecam!

lekarz Kazimierz Kawecki

Internista

7 Dywizji 12

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentny lekarz. Tworzy serdeczną atmosferę podczas badań. Zainteresowany postępami leczenia pacjenta. Bardzo osobiste, pełne kultury podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: JANUSZ

mgr Iwona Peczka

Neurologopeda

Średnia ocen: 5/5

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam

lekarz Urszula Żółkowska

lekarz Jerzy Bogucki

Internista

Armii Krajowej 7a/3

Średnia ocen: 5/5

Kompetencja czyli;jasne tłumaczenie istoty choroby,trafne leki,odpowiada na każde pytanie pacjenta jest sympatyczny - godny polecenia.
Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

Joanna Marek

Położna

Zawidowska 4

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i uprzejma Pani.Na miesiąc przed porodem pokazała cały oddział opowiedziała wszystko jak będzie mniej więcej wyglądało, co może się dziać. Trafiła na dość ciężki moment mojego porodu, gdyż dzidzia nie chciała zejść w kanał rodny pomimo maksymalnego rozwarcia. Bardzo mi pomogła i malutka w końcu zeszła niżej, co niestety inne położne próbowały od 3 godzin i nic się nie poprawiało. Przyjęła moje dzieciątko na świat i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Polecam!!! dziewczyny jeśli traficie na Panią Joasię bądźcie spokojne pomoże Wam urodzić.

lekarz Zbigniew Tomaszewski

Ginekolog

7 Dywizji 3 lok. 7
Lubań

Lekarz godny polecenia, pelny profesjonalizm. Mily sluzy pomoca szczerze polecam. Zawsze jasno tlumaczy i zrozumiale dla pacjenta