lubań

Ortopeda

Łużyckie Centrum Medyczne Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Zawidowska 4
Lubań

Doktora Uszyńskiego poznałem w 2011 roku podczas wizyty lekarskiej. Miałem wówczas
35 lat, a mój prawy staw biodrowy uległ ...

35 lat, a mój prawy staw biodrowy uległ na tyle zwyrodnieniu, że nadawał się już do wymiany. Dowiedziałem się wtedy bardzo dokładnie i fachowo na czym polega całkowita alloplastyka stawu biodrowego,
Jednak długo trwało moje niezdecydowanie, obawa. Wmawiałem sobie różne czarne scenariusze - teraz wiem, że niepotrzebnie tyle czekałem w bólu.
Dopiero w 2016 roku gdy ból zaczął bardzo mocno przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu, a wręcz uniemożliwiał je. Gdzie rehabilitacja nie dawała poprawy zgłosiłem się ponownie do doktora Uszyńskiego. I to była najlepsza moja decyzja. Doktor wyznaczył na wrzesień termin operacji.
Obecnie mija trzeci miesiąc od zabiegu. Powoli wracam do normalnego życia - tego bez bólu. Jestem pod stałą kontrolą doktora i wykonuje wszystko zgodnie z jego zaleceniami. Znajduje się na etapie rehabilitacji, którą odbywam w MCZ w Lubinie, wśród osób bardzo życzliwych, które miały także kontakt z doktorem Uszyńskim.
I podobnie jak one uważam, że doktor Uszyński to lekarz z prawdziwego powołania. Polecam doktora Uszyńskiego tym, którzy cenią sobie fachowość, wiedzę, komunikatywność i podejście do pacjenta. Dr Uszyński to profesjonalista i wirtuoz w swoim zawodzie.
Dziękuje Panie doktorze za okazaną pomoc !!! Chciałbym również podziękować wszystkim pracownikom Oddziału Ortopedii w Lubaniu za fachową i profesjonalna opiekę.

Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Dorota Kosobucka

Gabinet Stomatologiczy Dorota Kosobucka
Tkacka 8

Średnia ocen: 5/5

polecam, specjalista w zakresie stomatologii, zdecydowanie najlepsza Lubaniu :)a przy tym miła życzliwa, serdeczna... super")

lekarz Kazimierz Kawecki

Internista

7 Dywizji 12

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentny lekarz. Tworzy serdeczną atmosferę podczas badań. Zainteresowany postępami leczenia pacjenta. Bardzo osobiste, pełne kultury podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: JANUSZ

mgr Iwona Peczka

Neurologopeda

Średnia ocen: 5/5

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam

lekarz Urszula Żółkowska

lekarz Jerzy Bogucki

Internista

Armii Krajowej 7a/3

Średnia ocen: 5/5

Kompetencja czyli;jasne tłumaczenie istoty choroby,trafne leki,odpowiada na każde pytanie pacjenta jest sympatyczny - godny polecenia.
Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

Joanna Marek

Położna

Zawidowska 4

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i uprzejma Pani.Na miesiąc przed porodem pokazała cały oddział opowiedziała wszystko jak będzie mniej więcej wyglądało, co może się dziać. Trafiła na dość ciężki moment mojego porodu, gdyż dzidzia nie chciała zejść w kanał rodny pomimo maksymalnego rozwarcia. Bardzo mi pomogła i malutka w końcu zeszła niżej, co niestety inne położne próbowały od 3 godzin i nic się nie poprawiało. Przyjęła moje dzieciątko na świat i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Polecam!!! dziewczyny jeśli traficie na Panią Joasię bądźcie spokojne pomoże Wam urodzić.

lekarz Zbigniew Tomaszewski

Ginekolog

7 Dywizji 3 lok. 7
Lubań

Lekarz godny polecenia, pelny profesjonalizm. Mily sluzy pomoca szczerze polecam. Zawsze jasno tlumaczy i zrozumiale dla pacjenta

lekarz Beata Aksienionek

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Łużyckie Centrum Medyczne Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Zawidowska 4
Lubań

Jest bardzo dokładna,tlumaczy,pyta i rozmawia.Nie ma "limitu" na wizytę.Jeśli jest taka potrzeba poświęci pacjentce nawet godzinę. Gdy nie jest czegoś pewna mówi o tym, radzi wtedy konsultacje z innym lekarzem. Jest miła i uprzejma.Wizyty u pani Beaty są przyjemne i niedrogie.Polecam :-)