mrągowo

Sortuj

lekarz Maciej Nadara

Lekarz medycyny pracy   (+1 więcej)

Łąkowa 2/ 3

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalne podejście z ludzką wrażliwością. Nie "zjedzony" przez biurokratyczny system. Polecam Pana doktora.bardzo jestem wdzięczna.

Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Danuta Obuchowska

None
Kopernika 2A

Średnia ocen: 5/5

W tym gabinecie nawet maluszki wskakują ochoczo na fotel i pozwalają leczyć ząbki.
Gdybyśmy takich stomatologów mieli więcej to stan ...

Gdybyśmy takich stomatologów mieli więcej to stan uzębienia Polaków byłby na dużo wyższym poziomie

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Blanka Neumann-Mgeładze

Internista   (+1 więcej)

os. Mazurskie 31 lok. 4

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła Pani kardiolog , wysokie kompetencje, kompleksowe podejście do problemu pacjenta, polecam Ryszard

lek. med. Grzegorz Walczak

Internista   (+2 więcej)

Szpital Powiatowy im. M. Kajki w Mrągowie
ulica Wolności 12

Średnia ocen: 5/5

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Poświęcił mi sporo czasu widać że leczenie to jego pasja.
Serdecznie pozdrawiam ...

None
Franknowo 32
Franknowo

Średnia ocen: 5/5

super lekarz o dużej wiedzy medycznej bardzo miły i ciepły człowiek poświęca swój czas by dotrzeć do sedna choroby polecam

Maciej Mgeładze-Arciuch

Radiolog

oś. Medyk 18

Średnia ocen: 5/5

jestem pacjentką od kilku dobrych lat, zawsze konsultuję u pana dr. przypadkowe badania usg wykonywane u lekarzy innych specjalności, wielokrotnie trafiałam z błędną diagnozą by się uspokoić po dokładnym badaniu u tego lekarza, wybitnie skrupulatny, dokładny, profesjonalny, dba o jakość swoich usług, budzi moje zaufanie, dodatkowo szanuje pacjenta, ma podejście psychologiczne, empatię, świetny człowiek, polecam serdecznie

dr Marzena Talkowska

Psychiatra

krolewiecka 60 a

Średnia ocen: 5/5

Prawdziwy lekarz z powołaniem. Polecam wszystkim "mającym problemy"!!!!!!!!!!! Miałem dzisiaj niezapowiedzianą wizytę u Pani Doktor z córką. Mimo, że grafik napięty znalazła czas i odpowiednio pokierowała. Dziękuję.

lekarz Joanna Mgeładze-Arciuch

Pediatra

Os. Medyk 18

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią Doktor, spotkałam ją w szpitalu podczas gdy moja 1,5 roczna córcia zachorowała na zapalenie płuc. Każdego traktuje indywidualnie.

mgr Dorota Mroczkowska

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

Centrum Psychologiczno-Szkoleniowe
Kanafojskiego 3
Olsztyn

Bardzo uprzejma i profesjonalna pani doktor, skorzystałam ja, skorzystały moje dzieci (Biofeedback), gorąco polecam Anka Z.

lekarz Jerzy Onacewicz

Laryngolog

Młynowa 48
Mrągowo

Bardzo fajny lekarz, naprawdę miło się z nim współpracuje!

Bardzo fajny lekarz, naprawdę miło się z nim współpracuje!