Mrągowo

Robert Simson

18 opinii

Ginekolog

os. Mazurskie 29 lok. 26, Mrągowo

Super lekarz polecam każdej kobiecie delikatny co jest rzeczą ważną kompetentny rzetelny wszystko dokładnie tłumaczy .

przyszła matka

dr n. med.Włodzimierz Mikołajczyk

19 opinii

Endokrynolog, Ginekolog

os. Mazurskie 31 lok. 4, Mrągowo

Jestem bardzo mile zaskoczona fachowością. Po raz pierwszy potraktowano mój problem poważnie i zalecono długofalowe leczenie, które przynosi efekty. Wcześniej każdy lekarz, do którego ...

Zosia

lek. dent.Roland Olencki

6 opinii

RODENT Gabinet Stomatologiczny Roland J. Olencki, Os. Mazurskie 33A, Mrągowo 1 inna

Bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, leczy bardzo delikatnie. Kompetentny i dokładny. Uratował mi ząb, który podobno był do usunięcia. Polecam.

wiowro

lekarzKazimierz Barwiński

5 opinii

Ortopeda, Traumatolog

os. Medyk 1, Mrągowo 1 inna

Świetny fachowiec, czasem robi wrażenie nieco chłodnego, ale dlaczego miałby być zaraz wylewny. Nie oszczędza na RTG, tylko nie zaleca go, jeżeli nie ma ...

lek. dent.Grażyna Onacewicz

13 opinii

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Młynowa 48, Mrągowo

bardzo przyjemna,wyrozumiała ,miła dla mojej 2 letniej córeczki,wcale się nie bała pani doktor wręcz przeciwnie z chęcią szła do gabinetu,polecam.

wiola

Joanna Bielecka

3 opinie

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

UNIDENT, M.C Skłodowskiej 5, Mrągowo

Ja również od wielu lat leczę swoje uzębienie i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo lekarz ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Polecam!

mgrDorota Mroczkowska

2 opinie

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Mrągowo 1 inna

Bardzo uprzejma i profesjonalna pani doktor, skorzystałam ja, skorzystały moje dzieci (Biofeedback), gorąco polecam Anka Z.

dr n. med.Wojciech Kozłowski

3 opinie

Chirurg ogólny

os. Medyk 20, Mrągowo

Bardzo dobry lekarz ,polecam.Pierwszy raz spotkałem takiego lekarza.Prawdziwy fachowiec-naprawdę!!!!

BARTEK
Zobacz również