mrągowo

Sortuj

lekarz Maciej Nadara

Lekarz medycyny pracy   (+1 więcej)

Łąkowa 2/ 3

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalne podejście z ludzką wrażliwością. Nie "zjedzony" przez biurokratyczny system. Polecam Pana doktora.bardzo jestem wdzięczna.

Opinia dodana przez: anna

lek. med. Grzegorz Walczak

Internista   (+2 więcej)

Pomorskie Centra Kardiologiczne Oddział Kardiologii Inwazyjnej w Mrągowie
ul. Wolności 3

Średnia ocen: 5/5

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Poświęcił mi sporo czasu widać że leczenie to jego pasja.
Serdecznie pozdrawiam ...

Serdecznie pozdrawiam wdzięczna Pacjentka Jadwiga

Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Blanka Neumann-Mgeładze

Internista   (+1 więcej)

None
Os. Mazurskie 33/7

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła Pani kardiolog , wysokie kompetencje, kompleksowe podejście do problemu pacjenta, polecam Ryszard

Maciej Mgeładze-Arciuch

Radiolog

oś. Medyk 18

Średnia ocen: 5/5

jestem pacjentką od kilku dobrych lat, zawsze konsultuję u pana dr. przypadkowe badania usg wykonywane u lekarzy innych specjalności, wielokrotnie trafiałam z błędną diagnozą by się uspokoić po dokładnym badaniu u tego lekarza, wybitnie skrupulatny, dokładny, profesjonalny, dba o jakość swoich usług, budzi moje zaufanie, dodatkowo szanuje pacjenta, ma podejście psychologiczne, empatię, świetny człowiek, polecam serdecznie

lekarz Joanna Mgeładze-Arciuch

Pediatra

Os. Medyk 18

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią Doktor, spotkałam ją w szpitalu podczas gdy moja 1,5 roczna córcia zachorowała na zapalenie płuc. Każdego traktuje indywidualnie.

mgr Dorota Mroczkowska

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

Centrum Psychologiczno-Szkoleniowe
Kanafojskiego 3
Olsztyn

Bardzo uprzejma i profesjonalna pani doktor, skorzystałam ja, skorzystały moje dzieci (Biofeedback), gorąco polecam Anka Z.

lekarz Jerzy Onacewicz

Laryngolog

Młynowa 48
Mrągowo

Bardzo fajny lekarz, naprawdę miło się z nim współpracuje!

Bardzo fajny lekarz, naprawdę miło się z nim współpracuje!

lekarz Halina Mgeładze-Arciuch

Neonatolog   (+1 więcej)

Mrongowiusza 42 lok. 2
Mrągowo

Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci i rodziców. Polecam wizyty u Pani doktor. Nigdy dotąd nie spotkałam tak fantastycznego człowieka.

lek. dent. Roland Olencki

Gabinet Stomatologiczny

Pisz

Doświadczony, delikatny lekarz. Już nie muszę nosić protezy, mostek jaki mi zrobił wygląda jak prawdziwe zęby.

Opinia dodana przez: era

Robert Simson

Ginekolog

os. Mazurskie 29 lok. 26
Mrągowo

Idealny lekarz, bardzo mily, czulam sie jakbym rozmawiala z super znajomym, spokojny, z poczuciem humoru, zartowal, wizyta przyjemna a Pan Dokrot wszystko mi wyjasnil, cena za wizyte w sam raz, nie za wysola, na pewno zostane przy tym Lekarzu na zawsze. Pierwszy raz spotkalam takiego lekarza, wszystko mowil powoli, czulam ze ma dla mnie czas. Polecam!:)

Opinia dodana przez: Ola