Lekarze Nefrolog dziecięcy

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Nefrolog dziecięcy
                                       dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki

dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki

Nefrolog dziecięcy, Transplantolog

Klinika Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnienia Tętniczego, Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Aleja Dzieci Polskich 20
Warszawa

Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :) Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara
{'id': 7129, 'name': u'Tarn\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Antoni Sydor

dr n. med. Antoni Sydor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Widać duże doświadczenie lekarza, jest bardzo kulturalnym czlowiekiem. Można poczuć się bezpiecznie i w zaufaniu. Leczenie jak do tej pory jest skuteczne, leki dobrze dobrane mam nadzieję że będzie tak dalej. Dziękuję serdecznie za pomoc!
Opinia dodana przez: Gosia
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Nefrolog
                                       dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

Nefrolog, Transplantolog

Radarowa 5A
52-225 Wrocław

Cudowny lekarz zawsze gotowy pomóc traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Bardzo dobrze wyjaśnia wszystko dotyczące leczenia nigdy nie odmówiła pomocy.
Opinia dodana przez: Malwina
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Internista
                                       lek. med. Grzegorz Korejwo

lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Gdyby nie doktor Grzegorz Korejwo to ja bym już nie żył. Kilkakrotnie wyciągał mnie z ciężkich opresji chorobowych.
Opinia dodana przez: Szymon
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Nefrolog
                                       prof. dr hab. n. med. Mirosław Banasik

prof. dr hab. n. med. Mirosław Banasik

Nefrolog, Transplantolog

Centrum Medyczne Magnolia Jagodno
Sarnia 2
52-129 Wrocław

Pierwsza wizyta i wyrażenie jak najbardziej pozytywne Pan doktor bardzo dokładnie sprawdza niepokojące objawy , przeprowadza wywiad, przegląda dokumentację medyczną i chętnie odpowiada na zadane pytania, poświęca tle czasu na wizytę ile jest to konieczne. Polecam:)
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Lekarz z powołaniem .Żaden z lekarzy nie zajął się mną tak jak Pani doktor.Bardzo wnikliwie zapoznała się z moją chorobą nerek i po paru tygodniach znalazlam się w szpitalu celem ustalenia dalszego leczenia.Jest szalenie miła i bardzo kompetentna.Takich lekarzy trzeba nam więcej,żeby chory mogł calkowicie powierzyć swoje życie w Ich ręce.Lekarz godny największego uznania.
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 32049, 'name': u'Ruda \u015al\u0105ska'} Nefrolog dziecięcy
                                       dr Janina Taraszkiewicz

dr Janina Taraszkiewicz

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

SZPAKMED Poradnie Specjalistyczne
ul Szpaków 33
Ruda Śląska

Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Nefrolog
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Nefrolog, Hipertensjolog

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły. Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Diabetolog
                                       dr n. med. Adam Markiewicz

dr n. med. Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam
Opinia dodana przez: Mat
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Paweł Syzdół

dr n. med. Paweł Syzdół

Medical Center NZOZ
02-793 Warszawa

Pacjent z niewydolnością nerek, cukrzycą i alzheimerem. Podejście Pana doktora do pacjenta i jego wyników badań wnikliwe. Tłumaczenie choroby, a zwłaszcza powiązania wielu chorób i ich skutków niezwykle klarowne. Doktor otworzył nam oczy na wiele czynników, poświęcił czas na dotarcie do umysłu i serca pacjenta oraz opiekuna. Każdy z nas ma jakiś sposób bycia, a doktor jest bardzo ekspresyjny. Ważniejsze jednak są efekty leczenia. Wielki szacunek dla Pana wiedzy, pracy ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Pediatra
                                       dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Pediatra, Nefrolog

prywatna praktyka
Łódź

Jak najdalej od tego lekarza. Kieruje na renoscyntygrafię kompletnie nie mając pojęcia o dawce promieniowania ani skutkach ubocznych.
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Endokrynolog

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Krystyna Bijak

Gabinet lekarski
51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

dr n. med. Tomasz Krynicki

Nefrolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

dr hab. n. med. Małgorzata Pańczyk-Tomaszewska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Trafiłam pod opiekę Pani doktor w wieku ok 5 lat, w rozpoznaniu wodonercze obustronne, kamica nerkowa i zespół nerczycowy. Obecnie mam 22 lata, dzięki jej determinacji i kilku innych lekarzy z instytutu mogę prowadzić normalne życie bez stresu i większych wyrzeczeń. Pani Tomaszewska to prawdziwy anioł, umawiała mnie zawsze w szybkich terminach, na zaś robione badania aby wykluczyć inne schorzenia, pilnowanie wszelkich dalszych konsultacji w innych problemach zdrowotnych bo tez ...
Opinia dodana przez: Ewelina
Pod opieką Pani Doktor mój mąż jest od ponad 2 lat. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy do Pani Docent, czujemy się bezpiecznie wiedząc, że zawsze otrzymamy pomoc i radę. Wcześniej wędrowaliśmy od jednego nefrologa do innego i było tylko gorzej. Dziękujemy Pani Katarzyno i życzymy dużo zdrowia i samych miłych chwil w Nowym 2018 roku! Alicja i Krzysztof D.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Tomasz Jarmoliński

Nefrolog dziecięcy

Lekarze na Dworskiej Prywatne Gabinety Lekarskie
Dworska 4
Świebodzin

Pan doktor jest bardzo profesjonalny i konkretny. Dba o pacjenta i jest bardzo zaangażowany w proces jego leczenia. To lekarz z powołania, który nie stoi w miejscu tylko ciągle się dokształca i podnosi swoje kwalifikacje. Zawsze można na Nanim polegać, nie odmawia pomocy nawet poza godzinami pracy. Jest bardzo miły sympatyczny. Przez 14 lat Pan doktor prowadził mojego syna jestem bardzooooo zadowolona. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Antoni Koźmiński

Nefrolog, Anestezjolog

Centrum Dializ MCD
Okrężna 34
13-200 Działdowo

Najlepszy w Polsce fachowiec od przetok i bardzo dobry nefrolog polecam wszystkim jego usługi Remigiusz z Nowego Miasta Lub.

dr n. med. Ryszard August

Nowy Sącz

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.