nefrolog w okolicach środa wielkopolska

Sortuj

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

Pediatra   (+1 więcej)

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

Opinia dodana przez: ania

Lidia Kozioł

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

dr n. med. Tomasz Krynicki

Nefrolog dziecięcy

Poznań

Sto procent polecam lekarz z powołania oby wszyscy tacy byli ocena 5 to za mała skala szkoda ze tak dlugo się czeka na wizyty ale do dobrego lekarza zawsze trzeba poczekać

Opinia dodana przez: jolakmi

dr n. med. Marcin Zaniew

Nefrolog dziecięcy

Med Polonia
Obornicka 262
Poznań

Wspaniały lekarz.Bardzo miły człowiek z ogromem wiedzy. Z czystym sumienie naprawdę polecam na pewno zrobi wszystko by pomóc.

dr n. med. Anna Wasik-Olejnik

Nefrolog   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor

Opinia dodana przez: Grzegorz

prof. Zofia Niemir

Poznań

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Małgorzata Mendel

Piastów 16 (Amika)
Września

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co
robić samemu Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co
robić samemu

Opinia dodana przez: Winda

prof. dr hab. n. med. Andrzej Oko

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
DOMINIKAŃSKA 4
Poznań

Wspaniały lekarz godny polecenia. Prawidłowa diagnoza i super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Magdalena

Wanda Ciarkowska

sporna
Poznań

Od jedenastu lat prowadzi moje dziecko.Wspaniały lekarz,dobra ciepła osoba.Naprawdę pomaga dzieciakom.

lekarz Jacek Molenda

Nefrolog   (+1 więcej)

Roosevelta 90f
Gniezno

Pan Doktor dlugo ze mna rozmawial, przeprowadzil dlugi i szczegolowy wywiad. byl przy tym bardzo mily wyrozumialy.