Nefrolog, Środa Wielkopolska

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: nefrolog środa wielkopolska
Wyświetlamy wyniki dla: Nefrolog w okolicach Środa Wielkopolska

dr n. med.Tomasz Krynicki

12 opinii

Nefrolog dziecięcy

Poznań 1 inna

Sto procent polecam lekarz z powołania oby wszyscy tacy byli ocena 5 to za mała skala szkoda ze tak dlugo się czeka na wizyty ...

jolakmi

Lidia Kozioł

6 opinii

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

prof.Zofia Niemir

Poznań 1 inna

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.

Lucyna

dr n. med.Anna Wasik-Olejnik

Internista, Nefrolog

Prywatny Gabinet Lekarski, Lermontowa 14, Poznań

Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor. Polecam. Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor. Polecam.

Justyna
person placeholder

prof. dr hab. n. med.Andrzej Oko

5 opinii

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, DOMINIKAŃSKA 4, Poznań

Dobry,wyrozumiały lekarz postawił dobrą diagnozę i uratował moje nerki .byłem dializowany 4 m-c .teraz już nie.

blaszko

dr n. med.Marcin Zaniew

3 opinie

Nefrolog dziecięcy

Med Polonia, Obornicka 262, Poznań 2 inne

Wspaniały lekarz.Bardzo miły człowiek z ogromem wiedzy. Z czystym sumienie naprawdę polecam na pewno zrobi wszystko by pomóc.

lekarzMałgorzata Mendel

3 opinie

Piastów 16 (Amika), Września

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co robić samemu Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co robić samemu

Winda

dr n. med.Dorota Salamon-Słowińska

2 opinie

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

NZOZ nad Matką i Dzieckiem, Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

ania

Wanda Ciarkowska

sporna, Poznań

Od jedenastu lat prowadzi moje dziecko.Wspaniały lekarz,dobra ciepła osoba.Naprawdę pomaga dzieciakom.

lekarzJacek Molenda

2 opinie

Internista, Nefrolog

Roosevelta 90f, Gniezno

Pan Doktor dlugo ze mna rozmawial, przeprowadzil dlugi i szczegolowy wywiad. byl przy tym bardzo mily wyrozumialy.

Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy