neurochirurg w okolicach kutno

None
Oś. Noakowskiego 3/39
Łowicz

Średnia ocen: 5/5

Polecam Dr Stawowego to ogromny specjalista w swojej dziedzinie Uratował mi życie Kiedy trafiłam do niego byłam w ciężkim stanie On zdiagnozował u mnie chorobę zoperował mnie Żyje!!!! Będę mu wdzięczna do końca życia

Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Nasz Lekarz
Szczytna 1
Stare Miasto, Toruń

Bardzo uprzejmy i porządny człowiek. Podczas rozmowy określił jaka jest dolegliwość i poinformował o operacji.

prof. dr hab. n. med. Waldemar Koszewski

Płock

Wspaniały specjalista. Polecam wszystkim z poważnymi problemami neurochirurgicznymi.

lekarz Przemysław Kloczkowski

szpital im. Wyszyńskiego
armi krajowej7
Sieradz

Świetny fachowiec, konkretny, pozytywny. Pan Doktor wyciął guza mózgu mojego taty. Po tygodniu tata już był w domu, po dwóch tygodniach wrócił do pełnej formy. Po powrocie taty do domu, Pan Doktor był z nami w stałym kontakcie, dostępny 24 h na dobę. Gorąco polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Dariusz Krolikowski

rmed
jaracza 55
Łódź

Doktor jest konkretny oraz wielkim "fachowcem".NIe ma co sie rozczulac...masz resonans widac co jest do zrobienie i tyle.
NIe wiem ...

NIe wiem czego Wy oczekujecie ,ze bedzie Was za raczke trzymał...
Jasno konkretnie i rzeczowo.

POLECAM

Opinia dodana przez: JEDREK