neurochirurg w okolicach kutno

None
Oś. Noakowskiego 3/39
Łowicz

Średnia ocen: 5/5

Polecam Dr Stawowego to ogromny specjalista w swojej dziedzinie Uratował mi życie Kiedy trafiłam do niego byłam w ciężkim stanie On zdiagnozował u mnie chorobę zoperował mnie Żyje!!!! Będę mu wdzięczna do końca życia

Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Nasz Lekarz
Szczytna 1
Stare Miasto, Toruń

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

prof. dr hab. n. med. Waldemar Koszewski

Płock

Wspaniały specjalista. Polecam wszystkim z poważnymi problemami neurochirurgicznymi.

lekarz Przemysław Kloczkowski

szpital im. Wyszyńskiego
armi krajowej7
Sieradz

Wspaniały lekarza. Jak najbardziej godny polecenia. Pełen profesjonalizm w swoim zawodzie. Dodam, że miłe i sympatyczne podejście do pacjenta. Pan Doktor operował mojego tatę 17 sierpnia 2016 roku we Włocławku. Był to guz mózgu oponiak w wielkości 6 cm umiejscowionego w prawym płacie czołowym (w miejscu zagrażającym życiu). Operacja była skomplikowana i trwała 13 godzin. Jeszcze nie minęło 2 tygodnie od operacji a pacjent wraca do formy. Podkreślę, że nie wymagana była żadna rehabilitacja, a chory mówi, chodzi – jest pełnosprawną osobą. . PS. Rodzina jeszcze raz składa wyrazy szacunku i uznania dla Doktora Kloczkowskiego. Dziękujemy za podarowanie drugiego życia choremu.

Opinia dodana przez: KINGA

dr n. med. Dariusz Krolikowski

rmed
jaracza 55
Łódź

Doktor jest konkretny oraz wielkim "fachowcem".NIe ma co sie rozczulac...masz resonans widac co jest do zrobienie i tyle.
NIe wiem ...

NIe wiem czego Wy oczekujecie ,ze bedzie Was za raczke trzymał...
Jasno konkretnie i rzeczowo.

POLECAM

Opinia dodana przez: JEDREK