Czy chodziło Ci o lekarzy:

lekarz Piotr Bełdziński

Neurolog

al. marsz. Piłsudskiego 30
Gdynia

Cieszę się, że miałem okazję poznać Pana Piotra. Podsumuję jego osobę i umiejętnosci dosłownie w dwóch słowach - Zajebiisty Lekarz... Polecam wszystkim z problemami neurologicznymi.

Opinia dodana przez: Pacjent_1_z_wielu

dr n. med. Piotr Bęłdziński

Akademia Medyczna
Debinki 7
Gdańsk

Średnia ocen: 2/5

Dr.Bęłdzinski jest lekarzem dzieki któremu chodzeę zajoł się mna tak jak robi to lekarz z powolania Leczę sie juz u Niego osiem lat i nigdy nie odmowil mi konsultacji Operowal moj kregoslop bardzo mu ufam Sfoich przewlekle chorych pacjetow poznaje rowniez poza szpitalem Mogę z pełna odpowiedzialność polecić jego pewne ręce

Opinia dodana przez: wiesia81 Wiesia81

neurochirurg

Sortuj
Najbliższy termin: 29 Sie o 14:00

prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
Chorzów

Polecam Pana doktora Stanisława Kwieka, bardzo mi pomógł. Poszukiwałem dobrego neurochirurga który mi pomoże, rozmawiałem ze znajomymi i szukałem po internecie i tak znalazłem tu Pana doktora. Po przeczytaniu poniższych opinii, zadzwoniłem i umówiłem wizytę. Bardzo mile jestem zaskoczony, Pan doktor w pełni wyjaśnił plan leczenia, co i jak mam robić, poczułem się wreszcie że ktoś ma wiedzę i doświadczenie bo chce być lekarzem i pomagać ludziom. Taki jest dr Kwiek! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i cieszę się że trafiłem do Pana. Dużo pomyślności!

dr Piotr Winkler

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.

Opinia dodana przez: Paulina

lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg   (+1 więcej)

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

5 lat po operacji (mam 33) skręcił mi cały lędźwiowy i dzięki niemu chodzę bez żadnej inwazji, w 1 kontakcie zimny ,ale BOGU dziękuje za Niego i cały Zespół w Nowym Dworze Mazowieckim !!

Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Paweł Lis

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Byłam operowana przez Pana Doktora 4 lata temu - przepuklina w odcinku lędźwiowym. Jestem bardzo wdzięczna za odzyskanie normalnego życia

dr n. med. Michał Wieloch

ul. Powstańców Warszawy 5
Bydgoszcz

Witam,

Witam,
Od około 2 lat miałam bóle głowy. Bóle pojawiały się coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa.
W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga Wojskowego Szpitala we Wrocławiu. Tam neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest bardzo ryzykowna. Torbiel uciska mózg, a więc kiedy zostanie usunięta, mózg może się zapaść i może dojść do nieodwracalnych w skutkach uszkodzeń mózgu a nawet śmierci. Zalecił pozostawienie torbieli i okresowa jej obserwacja. Jestem młodą osobą, całe życie przede mną a tu już miałby być koniec?
Zaczęłam poszukiwać informacji w Internecie. Czytałam rankingi najlepszych neurochirurgów w Polsce. Ale los chciał, że akurat znajomy rodziny miał operacje guza mózgu w Bydgoszczy u dr Furtaka, która w pełni się powiodła. Zaczęłam czytać opinie o Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Zadzwoniłam do rejestracji w celu zarejestrowania się na wizytę do prof. Marka Harata. Tam Pani poinformowała mnie, że kolejki są ogromne. Zadzwoniłam do prywatnego gabinetu i wizytę miałam już po ok. miesiącu.
Na wizycie pierwsze spojrzenie prof. na rezonans, ze spokojem jakby to był chleb powszechni, „pilnie potrzebna jest operacja”, to usłyszałam. Zgodziłam się bez wahania. Do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wstawiłam się 3 miesiące później zgodnie z terminem zaplanowanym przez prof. Marka Harata.
Kiedy już w trafiłam na oddział (w grudniu 2015) i przebywałam na Sali, przyszedł do mnie, z wyglądu bardzo młody, dr Marcin Birski i oświadczył, że będzie mnie operował.
Bardzo się przestraszyłam, bo nie wyglądał na doświadczonego lekarza, gdyż jak wcześniej wspomniałam wyglądał na bardzo młodego lekarza, ale wzrok zawodzi. Pacjentka, która leżała ze mną na tej samej sali, była już po operacji mózgu przez dr Birskiego, zaczęła mnie uspakajać i pocieszać. Od niej usłyszałam, że każdy z lekarzy ma bardzo duże doświadczenie w operacji głowy i każdy z nich niejedną taką operację wykonał, bez żadnych komplikacji.
I tak rzeczywiście było. Dr Marcin Birski to wspaniały, bardzo spokojny, kulturalny, cierpliwy lekarz, z powołania, co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jest spotykane.
Bardzo dokładnie i na spokojnie opisał mi przebieg operacji, co potwierdziło mnie w przekonaniu o jego bogatym doświadczeniu w tym, co robi na co dzień.
Tuż po operacji, jeszcze na sali pooperacyjnej usłyszałam od dr Birskiego, że operacja przebiegła zgodnie z planem bez żadnych komplikacji.
Kiedy przebywałam na oddziale, dr Birski codziennie przychodził do mnie pytając o samopoczucie. To naprawdę niezwykły specjalista. Wszystkim bardzo polecam dr Marcina Birskiego.
Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację.

Opinia dodana przez: Martyna P.

lekarz Marcin Czternastek

Szpital Specj. im . Św. Łukasza w Tarnowie
Lwowska 178 A
Tarnów

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz!!!!!byłem operowany przez pana doktora w lipcu 2015r w odcinku kr.lędźwiowego,wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg,dużo czasu poświęca pacjentowi przed jak i po zabiegu.Bardzo polecam pana doktora.

Opinia dodana przez: Alfred

lekarz Ryszard Pilarek

Centrum Medyczne MEDHOUSE
Radlińska 68
Wodzisław Śląski

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny człowiek, uprzejmy, brakło mi pytań to opowiadał na podstawie doświadczenia o sytuacjach które trapią pacjentów przed w trakcie oraz po operacji. Nie mogłem chodzić z powodu wypadnięcia dysku w odcinku lędźwiowym L5 S1. 24h po operacji pierwszy raz od wielu miesięcy poszedłem o własnych siłach do ubikacji :) Dla mnie pomoc na kosmicznym poziomie. Jestem niezmierny wdzięczny Panu Pilarkowi.

Opinia dodana przez: Paweł M.