Filtruj terminy

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Zdrowia Dziecka CDT Medicus
Słoneczna 1
Lubin

Witam, chce podzielic sie swoja opinia na temat pana Macieja Rosinskiego, bo jest to tak wspanialy lekarz, ze moze dzieki rowniez mojej opinii ktos w potrzebie skorzysta z jego pomocy. Leczylismy nasza coreczke z epilepsja u pana doktora na oddziale neurologicznym w szpitalu przy ul. Koszarowej. Mialam do czynienia z wieloma neurologami, ale dr Rosiński jest najlepszym lekarzem z jakim spotkalismy sie do tej pory. Przede wszystkim bardzo dociekliwy, kompetentny, ...
Opinia dodana przez: Joanna Kopeć
Kompetentna kobieta, lekarz z powolania. Swietne podejscie do pacjenta. Szczera, wytlumaczy i rzetelnie udzieli informacji na temat schorzenia. Zlecila szereg badan, ktorych wczesniej nikt mi nie proponowal. Bylam na konsultacjach w czasie ciazy, z wielki zaangażowaniem sprawdzila odruchy, zlecila dodatkowe badania, oraz zaproponowala plan leczenie po porodzie. Bardzo polecam!!! Oby takich lekarzy bylo wiecej.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrzej Sapuła

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Witam, mam inne zdanie o doktorze. Dla mnie był wyrozumiały, empatyczny i życzliwy. Mogłam zapytać o to co mnie martwi. Zostalam zbadana profesjonalnie. Dostałam też skierowanie na dalsze badania. Zostalam potraktowana należycie i z szacunkiem. To lekarz z powołania. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Kuriata

Sztygarska 28
59-300 Lubin

Bardzo bardzo odradzam tą "doktor" Szkoda czasu i pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Izabela Winkel

Zespół Przychodni Lubmed