Lekarze Nidzica

lekarz Wojciech Zdanowski

13-100 Nidzica

NAJLEPSZY Lekarz na jakiego trafiłam, troskliwy, empatyczny, traktuje pacjentkę z godnością i szacunkiem. Czułam się zaopiekowana podczas wizyt czy pobytu w szpitalu. Naprawdę godny polecenia, no i z dużą wiedza.
Opinia dodana przez: Karolina

Bożena Drozd

Laryngolog

13-100 Nidzica

Jeden z najlepszych laryngologów we Wrocławiu z dużą wiedzą i doświadczeniem a przy tym przemiła osoba. Odsyłam do niej wszystkich znajomych i rodzinę.

lekarz Piotr Łukaszuk

13-100 Nidzica

Pan Dr. Piotr Łukaszuk i Pan Dr.Karol Osłowski byli moimi lekarzami prowadzącymi w ostatnich dwóch ciężkich i długich dla mnie tygodniach. Super podejście do pacjenta i TŁUMACZENIE zagadnień choroby, bardzo cierpliwi. Dziękuje za uratowanie życia . Również wielkie dzięki całemu bardzo miłemu personelowi medycznemu tego oddziału . Wdzięczna pacjentka Maria Napiórkowska
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Ewa Garbino

Pulmonolog

MEDYK - LEKARZE SPECJALIŚCI
Traugutta 13
13-100 Nidzica

Wspaniały Lekarz i człowiek - profesjonalista. Zrobi wszystko co możliwe, aby tylko ulżyć w cierpieniu i leczeniu pacjenta. Bardzo miła i sympatyczna osobowość z wielką empatią dla pacjenta. Lekarz o Wielkim Sercu, jest tylko dla Ciebie.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Zofia Jasińska-Budzisz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

13-100 Nidzica

Wspaniały lekarz,cierpliwy ,pełen empatii...Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Ma super stosunek do dzieci, fajnie z nimi rozmawia Moje dzieci...obecnie dorosłe bardzo ją lubiły...a to ważne mieć zaufanie małego pacjenta. Serdecznie pozdrawiam.

lekarz Natalia Zając

13-100 Nidzica

Pani Doktor jest absolutnie oddana pacjentom, słucha (co się rzadko zdarza wśród innych lekarzy), tłumaczy na czym polega leczenie w danym przypadku, odpowiada na każde pytanie. Jest osobą ciepłą, uśmiechniętą i bardzo życzliwą. Dodatkowo jest konkretna i posiada bardzo dużą wiedzę. Naprawdę każdemu polecam. :)
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Anna Nykiel

ulica Wojska Polskiego 7/5
13-100 Nidzica

polecam. uprzjma i kompetentna pani doktor.

lekarz Elżbieta Królewska-Siwy

Jabłonka 29
13-104 Nidzica

Bardzo dobry i fachowy lekarz pierwszego kontaktu. Nie często bywam u p.Elżbiety, ale jak trafie to jestem "załatwiony" profesjonalnie. Polecam zdecydowanie!!!
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Adam Grochowski

MEDYK - LEKARZE SPECJALIŚCI
Traugutta 13
13-100 Nidzica

Ciągle to samo. Tylko taromentin. Na gardło, a nawet na chroniczny ból głowy. Dzieciom też ciągle antybiotyk a jak się zapyta czy można coś bez antybiotyku to wali tekstem:" chcecie dziecko wyleczyć czy ciągle leczyć." Tu są tylko antybiotyki. !!!!!!!

lekarz Łukasz Stawowski

13-100 Nidzica

Nie polecam, trafiłam do tego lekarza ze skierowaniem, od samego wejścia do gabinetu wyczuwałam nieprzyjemną atmosferę, lekarz był nie miły, odpowiadał na moje pytania arogancko i z ironią, miałam wrażenie wręcz że się naśmiewa. Po opisaniu problemu, lekarz wypisał mi kolejne kolejne krople, które nie przyniosły korzyści, wręcz przeciwnie wyjałowiły całkowicie oko (zaznaczam że informowałam doktora że przyjmowałam już od tygodnia krople z antybiotykiem i sterydem, a problem się pogłebiał) ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Karolina Molik

13-100 Nidzica

Bardzo nieuprzejmy specjalista. Pani Karolina wręcz krzyczała na mnie w gabinecie (wizyta w Medicover) po tym jak przedstawiając historię choroby oka wspomniałam o tym, że przyszłam za późno na dalsze leczenie. "Doktor" doprowadziła mnie niestety do łez. Straszyła, że nie uda się pozbyć wirusa i że stan może się bardzo pogorszyć przez moje zaniedbanie. Nic nie zostało wytłumaczone. Bardzo bardzo bardzo mocno NIE POLECAM.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Stanisław Gromadzki

Jabłonka 80
13-104 Nidzica

Jako lekarz specjalista jest bardzo dobry. Odbierał mój drugi poród. Zareagował w samą porę. To że jest wulgarny to mnie nie zraża. Wolę wulgarnego z wiedzą niż miłego wchodzącego po palcu w du... i zerowej wiedzy.... Takich lekarzy jest za mało. Mi pomógł gdy nie wiedziałam o moim problemie a szukałam u kilku fachowców, Warszawa, Mława czy Nidzica. On jako jedyny wiedział co jest i mnie pokierował za co jestem ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jan Żarski

13-100 Nidzica

Doswiadczony lekarz. Diagnoza pomocna i leczenie przyniosło efekt. Dosyć szybka wizyta. Generalnie polecam, choć mógłby być bardziej empatyczny.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Piotr Mikuczewski

13-100 Nidzica

Najlepszy, pomógł nam w bardzo trudnej sytuacji. Przyjął szybko mimo braku miejsca w grafiku. Bezproblemowy kontakt telefoniczny. Przepisane leki bardzo trafione a dawki nie przydzielane z rozsądkiem. Bardzo uprzejmy i konkretny. Wszystko tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Krzysztof Narkun

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Miła 8
13-100 Nidzica

Całkowicie zgadzam się z opinią wcześniejszą. Na 13 osób na sali awantura była z min. 6. Jedyny oddział gdzie na drzwiach jest napisana klauzula informująca że obrażanie personelu to wykroczenie podlegające karze zgodnie z paragrafem itd... Widać doświadczenia z tym panem musiały wpłynąć na taki napis. Dzieci na jego widok już po pierwszym spotkaniu proszą żeby tylko on nie podchodził. Całkowity brak profesjonalizmu, brak jakiegokolwiek podejścia do dzieci. i słowa ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Iwona Kurek-Krzyżewska

Rehabilitant, Neurolog

Steffena 8B
13-100 Nidzica

Pani doktor najlepiej wychodzi lekceważenie pacjentów, jej psy i czas dla nich jest najważniejszy. Pacjent umówiony np. na godz.13 wchodzi po 2 lub te godzinach dopiero. Rozmowy są "suche", szybkie, no bo bo już zmęczenie ogarnia i zbliża się kolejny czas na wyjście z psami.

Witold Kowaluk

Położna, Ginekolog położnik

Kowaluk Witold Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
13-100 Nidzica

Wystawiając opinię wszystko przesunęłam na sam koniec niestety nie mogła wyzerować. Szkoda bo właśnie ten specjalista zasługuje na taką ocenę. Po 13 tygodniach ciąży i słysząc bicie serca płodu stwierdza, iż nic tam nie ma. Jakim cudem???? 7 tygodni z martwą ciążą;(
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Zbigniew Michalak