Lekarze Niemodlin

lekarz Urszula Stanclik

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
49-100 Niemodlin

Już parę dobrych lat leczę się u Pani doktor.Zna się na rzeczy,jest miła i dokładnie wysłucha pacjenta z jakim problemem przyszedł.Polecam ją z całego serca 🙂
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Anna Bajer

Prywatny Gabinet Lekarski
Wieniawskiego 7
49-100 Niemodlin

Najlepszy lekarz stomatolog w okolicy zajmujący się na wysokim poziomie zarówno protetyką jak i stomatologią zachowawczą. Poświęca dużo czasu i uwagi na pacjenta. Godny polecenia

lek. dent. Iwona Ciepluch

ul. Drzymały 1
49-100 Niemodlin

Byłam,widziałam i nic nie poczułam.super podejście polecam. plomba trzyma się do dziś i wcale nie bolało:)))).Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Robert Zdanowski

Neurolog

49-100 Niemodlin

Widać, że to lekarz z powołania: zaangażowany, potrafi słuchać, tłumaczy wszystko i przy tym jest bardzo sympatyczny. Zanim do niego trafiłam lekarze odsyłali mnie jeden do drugiego, kiedy umówiłam się do pana doktora wszystko poszło bardzo sprawnie i zrobił badania w dobrym kierunku. Bardzo polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Sebastian Ciszewski

Urolog

49-100 Niemodlin

Bardzo dobry lekarz, dokładny, rzetelny. Dba o pacjenta. Jest bardzo uczciwy, nie naciąga na niepotrzebne badania. Spokojnie wszystko tłumaczy i przedstawia możliwe sposoby leczenia. Zdecydowanie polecam!!!
Opinia dodana przez: Marzena Pawłowska

lekarz Elżbieta Rogala

Profesjonalne podejście, polecam w 100%
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Wojciech Kaczor

Medyk
Opolska
Niemodlin

Lekarz podniesionym tonem skrytykował całe moje dotychczasowe leczenie, skrytykował nawet to, że wykonałam badania w laboratorium, jego zdaniem przez wykonanie badań sama sprowadziłam na siebie chorobę… Rozumiem, ze każdy lekarz może mieć inne podejście, ale można by po prostu grzecznym i przede wszystkim spokojnym tonem zaproponować sposób leczenia. Nie rozumiem takiego braku szacunku do pacjenta…
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Sławomir Krok

Cezary Skrzypczyński Prywatna Przychodnia Lekarska w Opolu
ul. Zamkowa
49-100 Niemodlin

Lekarz który uważa się za Boga, kompletnie pominął się z powołaniem. Podważa opinie lekarza lepszego od siebie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Andrzej Adamczyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

49-100 Niemodlin

Obcesowe traktowanie pacjentów. Zero empatii, zero kultury. Odmówił przyjęcia mimo braku zapisów zasłaniając się "indywidualnymi zapisami" poza recepcją przychodni. Stracony czas na wizytę i dojazd. Zdecydowanie odradzam.

lek. med. Swietłana Litwiniec

49-100 Niemodlin

Z panią ( chyba doktor?)miałam nieprzyjemność spotkać się na SOR-ze przy Katowickiej w Opolu. Chłodna, opryskliwa, niekompetentna. Krzyczy i obraża pacjentów. Nie pomaga. Nie leczy. Kilka razy dopytywałam ratowników medycznych i pielęgniarzy czy ta kobieta rzeczywiście jest lekarzem.No cóż.. Przyjechała z Ukrainy. W Polsce zrobiła specjalizację. Rozumiem, że nasza służba zdrowia boryka się z brakami personalnymi ale jeśli te luki mają uzupełniać takie osoby to aż strach chorować.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janina Tęcza-Jagieła

Lekarz rodzinny, Pediatra

49-100 Niemodlin

Witajcie. Pani Jagieła juz czas nadszedł by odeszła na emeryturę.Jest lekarzem który dobra materialne stawia wyżej niż zdrowie pacjenta.Będac z córką u niej na wizycie z ogromna łaską nas przyjeła fakt że nie byliśmy z niemodlina ale obowiązkiem lekarza jes by udzielał pomocy gdy jest ona potrzebna,a Pani doktor z fochem i oczywiśćie z odpowiednim komentarzem pobierznie mi dziecko zbadała,po prostu masakra.Ostatnio moja bratowa udała się do nie z wizyta ...

Włodzimierz Przystupa

Praktyka Na Wezwanie
49-100 Niemodlin

Jednym słowem-beznadziejny lekarz. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim przypadkiem lekarza, gdzie po wizycie byłam w szoku, że w ogóle ktoś taki dopuszczony jest do przyjmowania i leczenia pacjentów. Arogancki, nieuprzejmy a na dodatek neurotyk. Zero podejścia do pacjenta. No ale cóż-w końcu to służba zdrowia- tam zawsze ludzi będzie pełno i nikt się specjalne nie odzywa. Wiem tylko,że gdyby ten pan doktor przyjmował pacjentów prywatnie, to z pewnością ...

lekarz Dariusz Grot

lek. dent. Ewa Soja