Lekarze Nisko

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chorób Tętnic i Żył Nisko
Sandomierska 18 B
37-400 Nisko

Godny polecenia lekarz, w pełni zaangażowany w każdego pacjenta. Indywidualne podejście do problemu. Specjalista z dużym poczuciem chumoru. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Justyna Wdowiczenko

37-400 Nisko

Super lekarz widać że z powołania. Dokładnie bada, bardzo dobrze tłumaczy nie trzeba się prosić o skierowanie na badania. Mimo epidemii pani doktor nigdy nie odmówiła wizyty.

lek. dent. Waldemar Mokrzyński

Sandomierska 33c
37-400 Nisko

Bardzo miły, solidny i profesjonalny stomatolog. Uratował ząb, który przez innego lekarza został już skazany na wyrwanie. Polecam bardzo z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Arkadiusz Zych

Otolaryngolog, Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ul. 3 Maja 32a
Nisko

Bardzo miły i rozmowny lekarz słucha pacjenta ,dobry kontakt z pacjentem świetna atmosfera bez nerwów w gabinecie . Bardzo Polecam.
Opinia dodana przez: tomasz

lek. dent. Beata Michałkiewicz

Gabinet Stomatologiczny
Kwiatkowskiego 26
37-400 Nisko

Bardzo profesjonalna i miła kobieta. Niebywale dokładnie i delikatnie leczy zęby. Szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam sie z równie dobrą i mega sympatyczna dentysktką POLECAM
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Marek Wilczyński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Rudnicka 18a
37-400 Nisko

Bardzo dobry lekarz. Udroznil mi żyły w kończynach dolnych. Udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękuję bardzo .
Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek.

dr Wojciech Gołacki

Lekarz rodzinny

Paderewskiego 14
37-420 Nisko

Kompetentny lekarz i uprzejmy człowiek.Wnikliwie podchodzi do każdego problemu zdrowotnego pacjenta.

lekarz Piotr Raganowski

37-400 Nisko

Bardzo kompetentny lekarz posiada dużą wiedzę bardzo dobre podejście do małych pacjentów zawsze stara się pomóc polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Joanna
SERDECZE PODZIEKOWANIE ZA TROSKLIWA OPIEKE ,POMOC W CHOROBIE BARDZO DZIEKUJE MARIA P. Z RZESZOWA.DZIEKUJE TEZ CALEMU PERSONELOWI ODDZIALU WEWNETRZNEGO 1.

lekarz Agnieszka Reichert

37-400 Nisko

Lekarz z powołania, pierwsza wizyta bez pośpiechu i wszystko na spokojnie wytłumaczone, dopiero po wykonaniu wszystkich badań dobranie odpowiednich leków, dziękuje za poprawę komfortu życia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Joanna Bień

Specjalistyczny Gabinet ginekologiczno Położniczy Joanna Bień
Wolności 8A
37-400 Nisko

Piszę ten post w imieniu mojej 70 letniej mamy, u której Pani doktor zdiagnozowała raka jajnika we wczesnym stadium choroby. Mama będąc pacjentką na oddziale wewnętrznym była konsultowana przez Panią doktor. Jest to lekarz pełen empatii, poświęciła czas mojej mamie i wszystko jej wytłumaczyła. Oprócz postawienia trafnej diagnozy w ciągu 2 dni pokierowała nas do ośrodka onkologii. Mama jest już po operacji i w trakcie chemioterapii. Jesteśmy bardzo wdzięczne , ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Polecam Panią Doktor za jej zaangażowanie w leczenie jej upór i dążenie do zwalczania choroby . Jest bardzo miła mówi przejrzyście więc polecam gorąco 😊

lekarz Aleksander Kubinyi

Kardiolog

Paderewskiego 14
37-420 Nisko

Kompletny ignorant, lekarz bez taktu i kompetencji. Po pierwsze na uprzejme Dzień dobry, odpowiedział, że bardziej by go podniecało Do widzenia. Cały czas pośpieszał pacjenta ( 80 lat), po łebkach przebadał, nie zrobił prawie wywiadu i stwierdził, że jak na jego oko to nic takiego nie widzi. Omijajcie z daleka!!!!!
Opinia dodana przez: Lilia
Ja jestem bardzo zadowolony. Zarówno usłsuga, jak i profesjonalizm na najwyższym poziomie.

lekarz Waldemar Gabiński

37-400 Nisko

Uważam go za dobrego lekarza nieraz mi pomógł potrafił wytłumaczyć na czym będzie polegał zabieg był bardzo miły uprzejmy
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Antoni Rożek

37-400 Nisko

Nie polecam pana doktora. Mimo wizyt prywatnie co 2 albo 3 tygodnie źle obliczył mi termin porodu. Przy zgłoszeniu się do szpitala z skurczami (niby jeszcze przed terminem) okazało się że jestem 2 tygodnie po terminie porodu.

lekarz Paweł Staszewski

Neurolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska s.c.
37-400 Nisko

Świetny Lekarz! Pan Doktor jest bardzo kompetentny, inteligentny i wszechstronnie wykształcony. To budzi prawdziwy respekt. Potrafi w prosty sposób tłumaczyć skomplikowane zagadnienia medyczne, co uważam za dużą sztukę i rezultat wieloletniego doświadczenia. Uprzejmy, kulturalny i zabawny, co pomaga zbudować dobrą atmosferę wizyty. Pan Doktor poświęcił mi więcej czasu niż potrzebowały tego kwestie medyczne. Pozwoliło mi to łatwiej poukładać sobie przekazywane treści i zadać kilka dodatkowych pytań. Angażuje się w problem ...
Opinia dodana przez: Damian

dr Mirosław Starnawski

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAMED"
ul. Wolności 8a
37-400 Nisko

Bardzo dobry, kompetentny i miły lekarz, polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Szybko mnie przyjął i wszystko dokładnie wytłumaczył.
Opinia dodana przez: Sara

lek. dent. Andrzej Malmon

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Plac Wolności 3
37-400 Nisko

Mialam jedna wizyte u tego lekarza stomatologa, jedna i ostatnia. Panicznie bałam sie wizyty u dentysty i jeszcze jak poprosiłam o znieczulenie oczywiście go nie dostałam, wyśmiał mnie i wywiercil 2/3 zęba, myślałam że umrę z bólu. tym bardziej nieprzestrzega higieny, wykonuje zabiegi bez rekawiczek,jedynie umyje rece po poprzednim pacjencie i wystarczy,oraz otwarte drzwi do gabinetu... Nie polecam