okulista częstochowa

dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1

Średnia ocen: 5/5

Znakomity lekarz i człowiek. Dobry diagnosta, etyczna, kompetentna. Jeden z najlepszych lekarzy specjalistów jakich znam. Godna polecenia

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Krystyna Krawczyk

al. Armii Krajowej 2

Średnia ocen: 5/5

Naprawde super okulistka więcej takich lekarzy a więdzej osób dobrze widzących.Pełen profesjonalizm.POLECAM

lekarz Leszek Burghardt

Gabinet Prywatny
Kilińskiego 2/4 m 14

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry Lekarz! Jedyna wizyta na której wyczerpująco i co najważniejsze MERYTORYCZNIE dowiedziałem się co mi dolega. Nie było pływania i "dyplomatycznych" odpowiedzi, tylko konkretne odpowiedzi. Poza tym bardzo duża kultura osobista, życzliwe podejście do pacjenta i jego problemu. Poświęcił mi sporo czasu nie spiesząc się. Ja i moja rodzina będziemy chodzić do tego Lekarza. Polecam wszystkim tego Doktora!

lekarz Teresa Kotkowska

lekarz Ewa Zajusz

Combi-Med" Sp.z o.o.
ulica Dekabrystów 17/19

Średnia ocen: 5/5

Polecam doktor Zajusz pacjentom poszukującym dobrego okulisty. Kompetentna w stosunku do pacjenta ja chodzę z synem już 16 lat. I wszystko jest w porządku .Leczenie i kontrole przebiegają prawidłowo.

Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Olga Domańska

ul.Brzeźnicka 66

Średnia ocen: 5/5

Trafiłam do Pani doktor z polecenia mojej przyjaciółki mam bardzo dużą wadę wzroku i od paru lat również zaćmę... Kolejki do Pani doktor niemiłosierne ale naprawdę warto było troszkę dłużej poczekać bo to świetny specjalista !!! Znacznie wyróżniający się na tle innych okulistów w Częstochowie z którymi miałam doczynienia... Świetne podejście do pacjenta, gabinet tak wyposażony, że zaczyna brakować powoli miejsca... Pani doktor perfekcyjnie zoperowała mi zaćmę... Po operacji komfort mojego życia znacznie się polepszył i będę za to Pani doktor dozgonnie wdzięczna. W skrócie...Najlepszy profesjonalista w Częstochowie !!!

lekarz Halina Fenig

AL.N.M.P.75
al. Wolności 37
Częstochowa

Wspaniały lekarz! Nie tylko jako specjalista, ale jako człowiek. Bardzo konkretna, jednym może się to nie podobać, ja cenię lekarzy, którzy mniej mówią a dużo robią. Trafiłam do Pani doktor z polecenia. Od wielu lat bolała mnie głowa. Bóle były nie do wytrzymania momentami. Od pewnego czasu pojawiły się problemy ze wzrokiem. Przeszłam przez różne badania, okazało się, że mam bardzo wysokie ciśnienie oka. Do tego inne problemy które wskazują na książkową jaskrę. Wcześniej nikt mi takich badań nie robił, nic nie zdiagnozował. Teraz po zastosowaniu leczenia jest dużo lepiej, bóle ustąpiły. Bardzo rzeczowa, dociekliwa, miła, dokładna. Polecam ją wszystkim. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Beata Etryk-Krzemińska

OPTYK (NFZ)
Aleja Pokoju 1
Częstochowa

Godna polecenia ,poświęca dużo czasu pacjentowi ,miła,uprzejma. Nie traktuje ludzi przedmiotowo szuka rozwiązania i stara się jak najlepiej pomóc.

Opinia dodana przez: Dariusz

dr n. med. Witold Korzekwa

KOMED

Częstochowa

Pan Doktor jest cudotwórcą, nikt nie chciał podjąć się operacji zaćmy u mojej Mamy(cukrzyca, jaskra, choroba serca i podeszły wiek), dziękujemy za podjęte ryzyko, które zaowocowało sukcesem. Mama widzi i obie polecamy wszystkim pomoc Pana Doktora.

lekarz Teresa Maciąg-Szewczyk

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

jestem bardzo zadowolana z leczenia u Pani Doktor, dokładnie wytłumaczyła na czym polega choroba i jak będę leczona.
Pani Doktor ...

Pani Doktor jesr bardzo rzeczowa, dokładna i uprzejma, gorąco polecam