Filtruj terminy

Lekarze Okulista Kędzierzyn-Koźle

lekarz Katarzyna Namyślak-Krajewska

ulica Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Świetne podejście do pacjenta. Podczas wykonywanych badań - cierpliwa w odniesieniu do pacjenta. Budzi zaufanie, emanuje spokojem co pozytywnie wpływa na pacjenta. Po przeprowadzonej konsultacji i badaniach, co trwało około 25 minut - trafna diagnoza choroby, czego nie dokonał inny lekarz podczas około rocznej diagnostyki. Polecam.
Opinia dodana przez: Liliana

Andrzej Drukowski

Pryw.gab.okulistyczny Komputer.bad.wad Wzroku Drukowski A.lek.okulista
Kędzierzyn-Koźle

Lekarz z powołania, kompetentny, odpowiednie podejście do pacjenta. Umiejętnie tłumaczy chorobę i sposób postępowania po operacji. Polecam.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Paweł Szkaradek

centrum medyczne VITA MED
Kędzierzyn- koźle
Kędzierzyn-Koźle

Serdecznie dziękuję Panu dr P. Szkaradek za przeprowadzenie operacji usunięcia zaćmy. W trakcie leczenia, rehabilitacji doktor wykazał się ogromną empatią do pacjenta, dlatego zasługuje na wyrazy szacunku, za co również serdecznie dziękuję. Z pełną odpowiedzialnością polecam fachowość Pana dr-a, zasługuje na 5 gwiazdek. Wdzięczny pacjent NFZ.
Opinia dodana przez: Lesław

lekarz Dorota Gertchen-Krawiecka

Grunwaldzka 16
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Do Pani Doktor trafiliśmy z naszą wówczas półtoraroczną córeczką. Zdiagnozowała wadę wzroku przeprowadziwszy szereg badań, które u tak małego pacjenta wcale nie były łatwe do przeprowadzenia. Poświęciła nam sporo czasu cierpliwie i dokładnie wyjaśniając każ moją wątpliwość. Ponieważ wada wzroku nasze córci była duża nie obiecywała nam nie wiadomo czego w dwa miesiące. Przepisała stosowne okulary i zaprosiła do siebie za pół roku. Potem kolejna wizyta i jeszcze jedna szansa ...

lekarz Marzanna Głowacka

Al. Jana Pawła II 4/118
Kędzierzyn-Koźle

Jeszcze nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie tak źle.Bardzo niemiła,ignoruje pacjenta,nie słucha go,pokazuje swoją wyższość.Źle postawiła diagnozę,źle dobrała okulary,pieniądze wyrzucone w błoto.Nie polecam.

lekarz Joanna Myszka-Kulesza

Grunwaldzka 16
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Jedyna w mieście Pani doktor, która nie odmawia pomocy. Dokładnie tłumaczy sposób leczenia, dla zapominalskich daje karteczki z zaleceniami. Bardzo miła i uprzejma. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Zbigniew Sznura

Bławatków 6
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Trafiłem do niego parę lat temu z zapaleniem oka. Przez 2 tygodnie chodziłem do niego bo twierdził że mam zapalenie spojówki. Potem nagle okazało się że jednak tęczówki i wysłał mnie do Szpitala. Totalny brak profesjonalizmu. Dobrze że trafiłem prywatnie do Pani Głowackiej w K-K. 2 Pomogła mi wyleczyć zapalenie. Pomogły jednak dopiero 2 zastrzyki w oko bo było już bardzo kiepsko (praktycznie nic nie widziałem tylko mgła). Do dzisiaj ...

lekarz Eugenia Dąbrowska

Aleja Jana Pawła II 22
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Byłam u Pani doktor. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Trafna diagnoza. Leczenie doskonałe. Jestem zadowolona . Podejście w pełni profesjonalne.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Lidia Donder