Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Okulista Łódź

Niestety z przykrością muszę podtrzymać opinie, które zostały zamieszczone na tej stronie. Wszystko, co zostało napisane poniżej jest przerażającą prawdą. Lekarka absolutnie, ale to absolutnie niekompetentna. Brak jakiegokolwiek wywiadu z pacjentem. Żadnego pytania, zainteresowania, próby zrozumienia genezy problemów związanych ze wzrokiem. Jednym słowem NIC. Nie ma również "dzień dobry". Zamiast tego na dzień dobry jest atropina. Oczywiście pani doktor nie raczy poinformować w jakim celu zakrapla oczy atropiną. Nie pyta ...
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Nikolay Myalo

Salon optyczny "VIZ-OPTYK"
al. Piłsudskiego 89
92-332 Łódź

Byłam z mamą w Wieruszowie u P.doktora. Bardzo kompetentny i przesympatyczny lekarz, cierpliwy i poświęcający tyle czasu ile wymaga pacjent. Otrzymała mama pilne skierowanie do szpitala.Diagnoza super, mama jest już po zabiegu. Serdecznie dziękujemy Panie doktorze. Do miłego zobaczenia.🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Teresa

Grażyna Mamczur

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Na wizyty do Pani doktor chodzę od dziecka. Pani doktor to bardzo uprzejma, kompetentna i rzetelna osoba. Okulary dobiera bardzo dobrze, nigdy nie miałam problemów. Polecam wszystkim znajomym i Państwo też. A.S.

lekarz Alicja Kowalczyk

gen. Jarosława Dąbrowskiego 44a lok. 69
93-277 Łódź

Pani Doktor jest rewelacyjna. Wielokrotnie mi pomogła z różnymi już schorzeniami oczu. Można spokojnie jej zaufać. Zawsze doradzi. Gorąco polecam Wszystkim którzy szukają dobrego Specjalisty.

Małgorzata Komorowska-Gruntmeyer

GABINET OKULISTYCZNY Małgorzata Komorowska-Gruntmeyer
Parcelacyjna 14
91-141 Łódź

Świetny, wyjątkowy lekarz ! Nie tylko bardzo dobry okulista , ale Lekarz niezwykle wnikliwy i potrafiący wskazać przyczyny problemów z widzeniem (których inni okuliści nie widzieli). Dzięki rekomendacji znajomych trafiłam na szczęście do Pani Doktor , (po wieku wizytach u innych okulistów ). Mam wreszcie dobre okulary - z jakimś pryzmatem- , i wykryła u mnie inny problem zdrowotny ; dzięki badaniu i wiedzy Pani Doktor trafiłam do specjalisty z ...
Opinia dodana przez: MM

Mariola Kmieć

Okulista dziecięcy

Poradnia
Próchnika 7
90-408 Łódź

Na badanie wzroku do Pani Marioli Kmieć zostałem skierowany przez lekarza medycyny pracy. Staram się o odnowienie uprawnień na kierowce zawodowego, a badanie okulistyczne jest jeden z wielu, które trzeba wykonać. Niezwykła serdeczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem, kompetencje i łagodne usposobienie sprawiają, że człowiek ma wrażenie jakby trafił do lekarza z powołania. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Mariolę Kmieć każdemu, ...

Jolanta Rutkowska

Jurczyńskiego 32 (bl. 244)
92-306 Łódź

Świetna pani doktor! Naprawdę polecam się do niej udać w razie jakiś problemów lub jeżeli ktoś chce zainwestować w soczewki kontaktowe! ;)
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Edyta Pel-Przybyszewska

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i miła w kontakcie. Stwarza atmosferę w gabinecie przyjazną dla pacjenta. Czułem że mam prawo pytać i dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Lesław Motyl

lekarz Marek Adamczewski

Ośrodek Rehabilitacji - filia
Składowa 26/28
90-127 Łódź

Najlepszy okulista jakiego znam! Zdjagnozował i skorygował moją wadę wzroku najlepiej z wszystkich dotychczasowych lekarzy, a mam z nimi kontakt od dziecka.

lekarz Michał Wilczyński

ulica Sienkiewicza 101/109/102
90-301 Łódź

Pan doktor posiada ogromną wiedzę z zakresu okulistyki, wysokie kompetencje i wyjątkową kulturę osobistą, bardzo taktowny wobec pacjentów, z empatią wyjaśnia zagadnienia i problemy medyczne. Ma świetną rękę do zabiegów okulistycznych.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dorota Stróżyk

Gabinet
Cieszkowskiego 7
93-424 Łódź

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wizyty. Pani doktor z wielką dokładnością wykonuje wszystkie badania, opisuje i tłumaczy. Jest to osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Celina

lekarz Magdalena Ryglewska-Brzozowska

prywatnie
Wigury 13 lok. 25
90-302 Łódź

Wspaniały lekarz przemiła sympatyczna przyjmuje w Zdrowiu w Poddębicach rzadko w dzisiejszych czasach o lekarza z ,,ludzkim podejsciem,, do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.🤗🤗🤗🙄

lekarz Mariusz Maroszyński

Klonowa 15/31
91-036 Łódź

Polecam z całego serca....Pełny profesjonalizm, dokładność, duże doświadczenie, uprzejmość. Liczą się tylko potrzeby pacjenta, nie czas wizyty. Gdybym musiała poddać się zabiegowi, wybrałabym p. Doktora...
Opinia dodana przez: Maria W.

lekarz Monika Góralczyk

Kopernika Mikołaja 64B/114
90-553 Łódź

Bardzo dobry lekarz i człowiek ,polecam tego specjalistę ,tłumaczenie choroby ,poświęcony czas ,godna zaufania .

lekarz Piotr Gozdek

Przychodnia
Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź

Doskonały lekarz,wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Super podejście do pacjenta! Najlepszy lekarz w Wieluniu. Polecam!
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Monika Szczygłowska-Uramowska

Profilaktyka i Zdrowie
Żeligowskiego 35/37
Łódź

Pani doktor jest przesympatyczna. Trafiłam do niej z polecenia z powodu bólów oczu, podczas dokładnego badania łącznie z wysokospecjalistycznym badaniem GDX wykryła u mnie bardzo groźną chorobę- jaskrę.Dokładnie wszystko mi wytłumaczyła, podała leki. Poświęciła mi dużo czasu za co jestem jej bardzo wdzięczna.

lekarz Zbigniew Wyrzykowski

Chirurgia Okulistyczna Wyrzykowski
Milionowa 55
03-113 Łódź

Świetny lekarz, kompetentny i uprzejmy. Duży plus za ogromną cierpliwość.
Opinia dodana przez: Kolasinski

Małgorzata Kaczmarek

Laryngolog, Rehabilitant

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2
Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta

dr n. med. Adam Rojek

Potulna 3
93-319 Łódź

Dr Adam Rojek przyjmuje tylko i wyłącznie prywatnie pod adresem Franciszkańska 91. Potulna zamknięta. https://optimed.com.pl/zawartosc/13-specjalisci
Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Tomasz Sztarbała

ZU-TOM
gen. Kniaziewicza 16a
91-347 Łódź

Witam wszytskich, ja leczę się u dr Sztarbały od ponad 2 lat i nie wyobrażam sobie już innego gabinetu i lekarza. Tam czuć że pacjent jest ważny, nie to co w sieciówkach do których chodziłam wcześniej. Pacjent jest traktowany jak towar, następny następny. Natomiast u dr Sztarbały zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, ale również sympatyczne towarzystwo w poczekalni. Cała rodzina jest bardzo przyjemna i widać że są doświadczeni. Również ...