okulista olsztyn

Sortuj

lekarz Grażyna Soćko-Wojciechowska

Mrongowiusza 7

Średnia ocen: 5/5

od wielu lat Pani doktor opiekuje się moimi oczami również moją mamę leczy.Opieka na bardzo wysokim poziomie i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów

Opinia dodana przez: franciszek

lekarz Danuta Hajdukiewicz-Onoszko

Warmińska 17

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i kompetentna okulistka. Podchodzi do każdego pacjenta bardzo rzeczowo. Szczegółowo sprawdza wszystko.

lekarz Andrzej Zalewski

Średnia ocen: 5/5

Lekarz extra,ma poczucie humoru,kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Polecam

lekarz Janusz Pieczyński

Salony Optyczno-Okulistyczne Premium
Dąbrowszczaków 39
Dajtki, Olsztyn

Bardzo polecam! Jestem zadowolona z wizyty, dokładnie i sprawnie przebyte badania, super tłumaczy:)

dr hab. n. med. Edward Lenkiewicz

Partyzantów 74 lok. 4
Dajtki, Olsztyn

WSPANIAłY CZłOWIEK(***)badał naszego 3 miesięcznego synka. Fachmistrz w każdym wymiarze a przy tym skromny, rzeczowy człowiek który na ulicy potrafił uśmiechem i ciepłym słowem dodać otuchy. BEDZIE NAM PANA, PANIE PROFESORZE "PO SASIEDZKU" I NIE TYLKO BRAKOWALO.

lekarz Krzysztof Pomocki

vision express

Dajtki, Olsztyn

Uprzejmy, poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, nie spieszył się i badał wzrok cierpliwie i dokładnie. Odpowiadał na wszystkie pytania i sam ze swojej strony starał się powiedzieć jak najwięcej. W moim przypadku wyszłam z gabinetu zadowolona

lekarz Katarzyna Śledź

Głowackiego 12 lok. 3

Średnia ocen: 4/5

Bardzo się cieszę,że trafiłam do Pani Śledź.Z czystym sumieniem mogę polecić tą specjalistkę:dokładna,kompetentna,uprzejma,poświęca sporo czasu swoim pacjentom;)

Opinia dodana przez: Monika

dr Anna Maria Jasek

Okulista   (+1 więcej)

Gabinet Okulistyczny
ul.Burskiego 2/26
Olsztyn

Jesteśmy pacjentami dr Jasek od wielu lat, całą rodziną plus moi rodzice i brat. Doceniam w dr jej kompetentne podejście, dociekliwość i to, że jest otwarta nawet na dyskusje związane z wątpliwościami a propos określonego sposobu leczenia. To jest rzadka cecha u lekarzy.Fachowo zajęła się moim synem, u którego zdiagnozowała jaskrę polecając specjalistów od jaskry (których wówczas brakowało w Olsztynie, tak samo jak odpowiedniego sprzętu)najpierw w Białymstoku, potem w Warszawie.Fakt, czasem trzeba trochę poczekać. Ale taka jest specyfika wizyt u okulistów, że czasem muszą zapuścić krople do badania i wtedy czas oczekiwania się wydłuża.

lekarz Monika Rymkiewicz

Okulista   (+1 więcej)

OFTALMIKA
Janowicza 3 B, Olsztyn
Dajtki, Olsztyn

Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę ,a następnie perfekcyjnie wykonany zabieg. Złote rączki :) Minęło 10 dni a już prawie nie widać blizny. Wszystkim polecam.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maria Dowgird

Dąbrowszczaków 26 lok. 2
Dajtki, Olsztyn

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Jedyna wada to fakt, że nie bardzo tłumaczy chorobę.