okulista w okolicach wojnicz

lekarz Janina Wiecek

eurooptyk

Nowy Sącz

Średnia ocen: 5/5

godna polecenia'spokojna.Pamietam ja jeszcze z czasow gdy pracowala W Krakowskiej klinice Okulistyki.

lekarz Andrzej Zalewski

None
ul. Budziszyńska 26
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Lekarz świetny, cierpliwy,kompetentny, tryska w prost pozytywną energią, bada bardzo (jak żaden inny) dokładnie i wszystko wyjaśnia w czym tkwi problem.

lekarz Mirosław Czarnocki

None
Koszycka 14
Kazimierza Wielka

Witam,
bardzo kompetentny, uprzejmy i godny polecenia lekarz. Rzetelnie tłumaczy choroby i przebieg leczenia. Poświęca wystarczającą ilość czasu pacjentowi. ...

Witam,
pozdrawiam Bożena :)

Opinia dodana przez: Bożena

Maria Rybczyk

Gabinet Okulistyczny

Gorlice

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dokładna i sumienna lekarka. Zawsze poświęca odpowiednia ilość czasu pacjentowi. nie przyspiesza przebiegu wizyty.Ufam jej.

Opinia dodana przez: magda

lekarz Piotr Chwaliszewski

Krakowska 23
Tarnów

Profesjonalista w każdym calu.Przesympatyczny doktor.Polecam w 100%!!! Marek Iwaniec

lekarz Alina Wrona

Piłsudskiego 52
Limanowa

Polecam każdemu. Podchodzi do człowieka, jak do człowieka, a nie przedmiotu. Często przyjmuje pacjentów nawet o godzinie 21!

lekarz Katarzyna Musiałowicz

Bochnia

Bardzo uprzejma Pani Doktor godna polecenia i bardzo miłe podeście do pacjenta polecam jestem zadowolona z wizyty

Opinia dodana przez: Paciętka

lekarz Renata Wiśniowska

NZOZ OKULISTA Bochnia
Podgórca 17
Bochnia

Pani doktor jest mądra, inteligentna. Dokładnie tłumaczy choroby i odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dobrze leczy. Gorąco polecam. To lekarz godny zaufania.

lekarz Mariusz Budzyń

Skargi 38
Tarnów

Lekarza poleciła mi znajoma. Zdecydowanie przyłączam się do wszystkich dobrych opinii tutaj. Doskonały specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, przyjemna atmosfera w gabinecie ( pomimo tego, że była to wizyta na fundusz;))

Opinia dodana przez: Mimi

lekarz Emilia Borcz

CenterMed
ul. Słoneczna 32
Tarnów

Wujek musi za mnie napisać, bo ja sam nie bardzo umiem. On jest lepszym pismakiem niż ja. Otóż, żona Dariusza zgubiła okulary i zapomniała gdzie. Kuzyn poszedł z żoną do lekarki a ta stwierdziła, że jemu minusy zamieniają się na plusy. Czemu wcześniej tego nie zauważył, gapcio z niego i tyle.

Opinia dodana przez: Dariusz z rodziną