okulista w okolicach wojnicz

lekarz Janina Wiecek

eurooptyk

Nowy Sącz

Średnia ocen: 5/5

godna polecenia'spokojna.Pamietam ja jeszcze z czasow gdy pracowala W Krakowskiej klinice Okulistyki.

lekarz Mirosław Czarnocki

Koszycka 14
Kazimierza Wielka

Witam,
bardzo kompetentny, uprzejmy i godny polecenia lekarz. Rzetelnie tłumaczy choroby i przebieg leczenia. Poświęca wystarczającą ilość czasu pacjentowi. ...

Witam,
pozdrawiam Bożena :)

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Zalewski

ul. Budziszyńska 26
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Lekarz świetny, cierpliwy,kompetentny, tryska w prost pozytywną energią, bada bardzo (jak żaden inny) dokładnie i wszystko wyjaśnia w czym tkwi problem.

Maria Rybczyk

Gabinet Okulistyczny

Gorlice

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dokładna i sumienna lekarka. Zawsze poświęca odpowiednia ilość czasu pacjentowi. nie przyspiesza przebiegu wizyty.Ufam jej.

Opinia dodana przez: magda

lekarz Marek Broszkiewicz

ulica Różana 9

Średnia ocen: 5/5

1,5 tygodnia temu, będąc poza miejscem zamieszkania zostałam uderzona kijem w otwarte oko. Ból byl tak silny, że nie mogłam otworzyć obu oczu. Dodam, że była sobota, ja przebywałam 200 km od domu, nie zostałam przyjęta przez szpitale w Brzesku oraz Tarnowie z powodu braku okulistów. Moi gospodarze znaleźli p. doktora, który zgodził się mnie przyjąć w sobotę o 17:00 w swoim gabinecie w Bochni (akurat wyjeżdżał z żoną na weekend - zaczekał). Przychodnia dysponuje doskonałym sprzętem. Ale przede wszystkim dzięki podejściu lekarza, trafnej diagnozie i delikatności zniknął mój paniczny lęk przed okulistami (nie przesadzam, sam pan dr był w szoku, że można się tak bać okulistów). Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Alina

lekarz Piotr Chwaliszewski

Krakowska 23
Tarnów

Profesjonalista w każdym calu.Przesympatyczny doktor.Polecam w 100%!!! Marek Iwaniec

lekarz Alina Wrona

Piłsudskiego 52
Limanowa

Polecam każdemu. Podchodzi do człowieka, jak do człowieka, a nie przedmiotu. Często przyjmuje pacjentów nawet o godzinie 21!

lekarz Katarzyna Musiałowicz

Bochnia

Bardzo uprzejma Pani Doktor godna polecenia i bardzo miłe podeście do pacjenta polecam jestem zadowolona z wizyty

Opinia dodana przez: Paciętka

lekarz Renata Wiśniowska

NZOZ OKULISTA Bochnia
Podgórca 17
Bochnia

Pani doktor jest mądra, inteligentna. Dokładnie tłumaczy choroby i odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dobrze leczy. Gorąco polecam. To lekarz godny zaufania.

lekarz Mariusz Budzyń

Eudomed
Szewska 12
Tarnów

Lekarza poleciła mi znajoma. Zdecydowanie przyłączam się do wszystkich dobrych opinii tutaj. Doskonały specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, przyjemna atmosfera w gabinecie ( pomimo tego, że była to wizyta na fundusz;))

Opinia dodana przez: Mimi