okulista żory

Szpital
Miodowa 14
Zawiercie

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczna pani Doktor. Operowała mnie 4 lata temu. Potrafiła uspokoić przed operacją , świetnie wykonała zabieg, wykazywała zainteresowanie w okresie pooperacyjnym. Ma świetne podejście do ludzi, kulturę osobistą na najwyższym poziomie i takie miłe ludzkie podejście do pacjenta. Jest takim dobrym aniołem-przynajmniej dla mnie. Bardzo żałuję że odeszła z Kliniki na Ceglanej . Każdemu kto szuka dobrego okulisty i dobrego człowieka z czystym sumieniem polecam Doktor Danielę Ferdę.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Marzena Selańska

Astrów 14
Żory

Średnia ocen: 5/5

DOSKONAŁA LEKARKA! Pełen profesjonalizm, do takiego lekarza można chodzić bez obaw. Chodzę regularnie i nie mam zamiaru zmieniać lekarza.

dr n. med. Adam Cywiński

Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Adam Cywiński
Ogrodowa 23
Żory

Pan doktor uratował mi wzrok(powracające wylewy krwi do siatkówki - witrektomia). Serdecznie dziękuję. Wszystkim polecam!

Iwona Szendzielorz

Okulista

Centre de la Vision, ul.Sienkiewicza 34,30-033 Kraków
Długosza 12
Kraków

Jest bardzo dobrym lekarzem, potrafiła pomóc mojemu mężowi i pokierowała do odpowiedniego fachowca od stożka rogówki.