olkusz

lek. dent. Arkadiusz Żurek

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
Brynów, Katowice

Profesjonalny, kompetentny, bardzo dokładny i co dla mnie równie istotne CAŁKOWICIE BEZBOLESNY!!
POLECAM!

POLECAM!

Opinia dodana przez: Agata

mgr Janusz Kocjan

Fizjoterapeuta   (+1 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji, Terapii Manualnej i metody McKenziego
Króla Kazimierza Wielkiego 54A

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalista z ogromną wiedzą specjalistyczną i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.Ddiagnoza i podjęta natychmiastowa rehabilitacja w 100% świadomie trafione. W tak dobrych rękach nie ma się czego bać. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Leszek Danecki

Lekarz rodzinny   (+2 więcej)

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a

Średnia ocen: 5/5

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!

Opinia dodana przez: Eleonora

mgr Klaudia Parcz

Dietetyk

Porania Metabo
ul. Nowa 13

Średnia ocen: 5/5

Pani Dietetyk jest bardzo dobrym fachowcem, a przy tym miłym i mającym bardzo dobre podejście do osób zrzucających kilogramy - takich jak ja. Polecam

Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Karolina Babiuch

artDENT s.c. Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna lek. stom. Ewa Piątek-Kopeć, lek. dent. Karolina Babiuch
Kr. Kaz. Wielkiego 60

Średnia ocen: 5/5

Pani dr to przemiła i kompetentna osoba😀 potrafi rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie wykazując się wiedzą praktyczna jak i teoretyczną. Polecam każdemu również dla dzieci.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Elżbieta Strzelec

Okulista

Skwer 8

Średnia ocen: 5/5

Usunięcie ciała obcego z lewego oka szybko i bezboleśnie ze znieczuleniem cała wizyta trwała może 10 - 15 min.

lekarz Sebastian Mosiej

Chirurg ogólny

None
ulica Wrocławska 40/36
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Trzcionkowski

Internista   (+2 więcej)

None
Górnicza 1

Średnia ocen: 5/5

Cudowny lekarz o gołebim sercu.przyjmie zawsze mimo nawału pacjentow nikomu nie odmowi.lekarz z powołania tlumaczyzawsze i ma obszerna wiedze nie tylko pulmonologiczna.

Opinia dodana przez: Czarna mamba

Anna Wasyliszyn-Nowak

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Olkuszu

Średnia ocen: 5/5

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. To moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor jest kompetentna, uprzejma, bardzo zaangażowana, poświęciła mi dużo uwagi i czasu, wytłumaczyła wątpliwości, naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Kamila