Lekarze Olkusz

lek. dent. Arkadiusz Żurek

lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Ewelina
{'id': 19496, 'name': u'Olkusz'} Internista
                                       dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Internista, Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczaj - Nowy Szpital w Olkuszu
Al. Tysiąclecia 1
Olkusz

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Marcin Pierchała

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Marlibo Gabinet prywatny
Pakuska 64
32-300 Olkusz

Polecam gorąco Pana doktora dobry fachowiec i miły człowiek mi bardzo bardzo pomógł dlatego polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Joanna Zappa-Gawłowska

Chirurg stomatolog

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Bardzo polecam ten gabinet. Profesjonalizm, podejście do pacjenta i niezwykle przyjazna atmosfera to atuty tego miejsca. Poza tym ceny nie zwalaja z nóg i pacjent wie za co płaci.
Opinia dodana przez: Cater

mgr Janusz Kocjan

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Szczerze polecam Pana Janusza. Specjalista najwyższej klasy, świetny diagnostyk, profesjonalista - którego kompetencje przekładają się na rezultaty terapeutyczne. Do Pana Janusza trafiłem 3 tygodnie po artroskopii kolana - rekonstrukcja wiezadła krzyżowego przedniego. Nie miałem pełnego wyprostu w kolanie, zgięcie też pozostawiało wiele do życzenia. Do Pana Janusza trafiłem z polecenia. Wystarczyły 2 miesiące intensywnej rehabilitacji aby kolano odzyskało wszystkie niezbędne parametry. Cudowne uczucie gdy po którejś z kolei terapii mogłem ...
Opinia dodana przez: Tomek Sz.

dr Rafał Gawron

Urolog

szpitalnowy w olkuszu
32-300 Olkusz

Witam dzis o dobrego lekarza sumiennego jest niezwykle ciezko.....Pan Doktor nalezy to grona tych nielicznych.......wspanialy madry dobry cieply rzeczowy lekarz poprostu czlowiek dla ktorego pacjent czy ma lat 20 czy 88 jest czlowiekiem potrzebujacym pomocy......wyslucha poradzi a co najwazniejsze pomoze znam wielu lekarzy ale obdarzyc zaufaniem moge tylko jego.........w ciezkiej chorobie jest na kazdy telefon ba......na kazdy sms mam odpowiedz specjalista w kazdym calu poprostu brak slow mam wieloletnie doswiadczenie ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Leszek Danecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a
32-300 Olkusz

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Eleonora

lekarz Anna Księska

32-300 Olkusz

Pani doktor bardzo dokładnie przebadała naszego 3 letniego Ksawerego. Zleciła badania przed podaniem leków. Postawiła właściwą diagnozę, przekazała dokładnie jak mamy postępować. Pani doktor przez kolejne dni pytała co z synem, jak się czuje. Panią doktor cechuje skrupulatność, empatia oraz zaangażowanie. Raz jeszcze dziękuję Pani doktor za wszystko w imieniu całej rodzinki. Pozdrawiam, Michał
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Karolina Babiuch

artDENT s.c. Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna lek. stom. Ewa Piątek-Kopeć, lek. dent. Karolina Babiuch
Kr. Kaz. Wielkiego 60
32-300 Olkusz

Pani dr to przemiła i kompetentna osoba😀 potrafi rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie wykazując się wiedzą praktyczna jak i teoretyczną. Polecam każdemu również dla dzieci.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Sebastian Mosiej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GAL-MED
Sławkowska 4
32-300 Olkusz

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elżbieta Strzelec

Skwer 8
32-300 Olkusz

Usunięcie ciała obcego z lewego oka szybko i bezboleśnie ze znieczuleniem cała wizyta trwała może 10 - 15 min.

Anna Wasyliszyn-Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Olkuszu
32-300 Olkusz

Szczerze polecam! Pani Doktor ma czas dla pacjenta, wnikliwa i empatyczna. Trafnie zdiagnozowała problem.

lekarz Wojciech Belica

NZOZ Okusz Nowy Szpital
ul.1000 lecia 13
32-300 Olkusz

Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy,dla którego pacjent jest najważniejszy. Tylko dzięki niemu mogłam rozpocząć dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Hani Youssef

Internista, Lekarz rodzinny

32-300 Olkusz

Polecam, trafne diagnozy, skuteczne leczenie. Zawsze punktualny, przychodzę o wyznaczonej godzinie wizyty i nie czekam więcej jak 5 minut.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Wioletta Jarzyńska-Kamionka

32-300 Olkusz

Doskonały lekarz, ogromne zaangażowanie i poświęcenie. Pani uratowała życie mojej mamy, które wisiało na włosku.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Mariusz Gizicki

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Wspaniały lekarz, profesjonalista, bardzo dobre podejście do pacjenta. Odwiedzam ten gabinet od lat, i zawsze jestem bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez: Kazik

lekarz Maria Marciniak-Chmielewska

Neurolog

Nowowiejska 11
32-300 Olkusz

Bardzo dobry lekarz,cierpliwa,wysłucha z uwagą,zalecone leczenie bardzo skuteczne. Bardzo polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: elżbieta
{'id': 19496, 'name': u'Olkusz'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Grzegorz Mocny

dr n. med. Grzegorz Mocny

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Dr. Mocny zasługuje na pozytywny komentarz po mojej operacji plastyki brzucha. Jego wyjątkowe podejście, dostępność nawet w święta Bożego Narodzenia i profesjonalizm są godne podkreślenia. Operacja przekroczyła oczekiwania, a lekarz wykazał się doskonałym fachowym przygotowaniem i zrozumieniem dla pacjenta. Przyjazność, ciągła dostępność telefoniczna i przystępność cenowa świadczą o trosce o pacjentów i komforcie leczenia. Ogromne doświadczenie dr. Mocnego daje pewność siebie i eliminuje niepewności związane z poważną operacją. Dziękuję za ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Trzcionkowski

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Górnicza 1
32-300 Olkusz

Chciałabym przekazać słowa uznania dla Pana, kiedyś przed laty byłam pacjentką szpitala, i w pewnym okresie trafiłam pod Pana opiekę. Wtedy byłam trochę pogubiona, nie wiedziałam co mam zrobić jak żyć po przebytej operacji. Ważny był dla mnie i jest do dzisiaj kontakt z lekarzem, któremu mogę bezgranicznie zaufać. Znalazłam tam takich lekarzy, a w śród nich jest też Pan. Leczenie farmakologiczne to połowa sukcesu, do całkowitego dojścia do dobrego ...
Opinia dodana przez: Wiesława J.

lek. dent. Renata Szpringer

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Chodzę do pani doktor od wielu lat. Jedna z niewielu olkuskich lakarzy dostępna 'zawsze' i dopasowująca sie do pacjenta. Zawsze wesoła i usmiechnięta a to u stomatologa sie liczy ( kto z nas lubi wizyty u stomatologa)ja dzięki pani doktor je polubiłem. Polecam wszystkim swoim znajomym i nigdy nie usłyszałem,żeby ktos nie był zadowolony z wizyty