Lekarze Olsztyn

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Piotr Chaciński psycholog
ul. Mickiewicza 4 p.115
Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Stomatolog
                                       lek. stom. Edyta Pulińska

lek. stom. Edyta Pulińska

10-699 Olsztyn

Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałam kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Pediatra
                                       lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

10-699 Olsztyn

Polecam. Bardzo dobry pediatra. Kompleksowe podejście do problemów dziecka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Kardiolog dziecięcy
                                       lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

Z całego serca polecam Pana Doktora. Bardzo dokładny i cierpliwy. Przeprowadzony wywiad od A do Z. Wytłumaczy wszystko krok po kroku. Na każde pytanie odpowiada bez zawahania. Oby więcej takich lekarzy 🙏🙏
Opinia dodana przez: Ilona
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Michał Puliński

dr n. med. Michał Puliński

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

10-699 Olsztyn

To jest fachowiec. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny, ale zna się na swojej robocie i jest naprawdę dobry. Dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: jan

Anna Górska

Anna Górska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

11-041 Olsztyn

Byłem na terapi indywidualnej . szukając odpowiedniego terapeuty z moimi problemami ,którymi były stres i przeciążenie , szukałem osoby , która będzie miała Certyfikat Psychoterapeuty Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Było to dla mnie bardzo istotne . Dlatego wybrałem panią Anne Górską , ponieważ takowy certyfikat posiadala . poza tym każdemu , kto ma jakies problemy polecam terapię indywidualna u niej , ponieważ słucha uważnie i bardzo trafnie rozumie swoje pacjenta .
Opinia dodana przez: Paweł
Pan doktor bardzo cierpliwy, skrupulatny, uprzejmy, wszystko wyjasnia i tłumaczy. Badania bezbolesne, wysoka kultura osobista lekarza. Bardzo cenię pana doktora za kompetencje i indywidualne podejście do pacjentki. Polecam, bo z biegiem lat opinie są niezmienne. :)

lekarz Maciej Sadowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Olsztyn

Wspaniały specjalista , super lekarz a przede wszystkim bardzo miły człowiek. Już po pierwszej wizycie mi pomógł. Dziękuje Panie Doktorze :) Jest Pan WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Bożena Janina Celej

Edyta Zomkowska

Neurologopeda

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Panią Doktor miałem przyjemność spotkać w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu. Byłem jednym z pacjentow Pani Doktor na oddziale. Muszę przyznać, że bardzo zaskoczyła mnie wielość pytań w trakcie wywiadu, które zawsze były trafne. Dzięki Pani Doktor wnikliwym badaniom odkryłem u siebie jeszcze dodatkowe schorzenie, które po przekierowaniu do szpitala w Olsztynie, gdzie również przejęła mnie pod swoją opiekę, udało mi się wyeliminować uciążliwą i niebezpieczną w dłuższej perspektywie dolegliwość! Dziękuję ...
Opinia dodana przez: Krzysztof S.

lekarz Janusz Pieczyński

Salony Optyczno-Okulistyczne Premium
Dąbrowszczaków 39
10-512 Olsztyn

Od wielu lat miałam kontakt z wieloma okulistami, często badajac wzrok, systematycznie zmieniajac szkla do okularów itp. Wówczas zwykle badania trwały chwile, bez wywiadu itp., nikt raczej nie słuchał tego co mnie niepokoi, nikt nie "zatrzymał się" przy tym co mowię, wypisywano tylko kolejna recepte na nowe szkla i tyle .....a ja sądziłam, że tak być musi DOPIERO Pan Doktor J. Pieczynski po raz pierwszy (kiedy trafiłam do niego) mnie ...

dr n. med. Małgorzata Żach-Muzolf

Kardiolog

Pana Tadeusza 6 pok. 19-20
10-444 Olsztyn

Pani Doktor jest wspaniała, bardzo kompetentna, empatyczna, nie zostawi pacjenta w potrzebie. Jedyna spośród wielu kardiologów która przyjęła nas w tym samym dniu, rozumiejąc obawy. naszą bezsilność i potrzebę wizyty. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta, dokładnie wszystko sprawdza, analizuje i tłumaczy. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Bardzo się cieszę że trafiliśmy do Pani Doktor.
Wspaniały lekarz, który ma dobre podejście do pacjenta,wnikliwy,uprzejmy,dba o swoich pacjentów, godny polecenia.Lekarz z prawdziwego zdarzenia taki jak powinni być prawdziwi lekarze z powołania ☺

lekarz Dorota Terlik

Internista, Pediatra

Olsztyn

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

Maciej Kuskowski

Urolog

Gębika 10B
Olsztyn

Prawdziwy lekarz i dobry człowiek. Od początku wzbudził moje zaufanie, konkretny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Miałam przeprowadzony przez doktora zabieg w szpitalu. Wszystko poszło rewelacyjnie. Pozbyłam się kamieni nerkowych z którymi nikt nie umiał sobie poradzić od 10 lat.Na każde moje pytanie, zawsze otrzymywałam wyczerpującą odpowiedż.Wysoka kultura osobista, oddanie pacjentowi, wiedza i fachowość oraz doskonałe zdolności jako operatora. Polecam ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jadwiga Rytelewska

Psychiatra

Prosta 27/28 lok. 1
10-028 Olsztyn

godna polecenia jest bardzo mila i profesjonalna