Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Pani doktor to wspaniała kobieta 💐. Ogromne doświadczenie w wykonywanej pracy. Cudowne podejście do pacjenta ♥️. Wspaniały człowiek i onkolog 💐.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krzysztof Januszewski

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

Jestem bardzo zadowolona z operacji pan doktor jest bardzo miły zabija swoim podejściem do pacjenta cały strach i jest świetnym chirurgiem wszystkim co potrzebują pomocy onkologii czy chirurgii bardzo polecam dr Krzysztofa Januszewskiego również pani pielęgniarka jest bardzo miła i taka troskliwa
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Andrzej Grzęda

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Leśna 8
Lubin

Czytając opinie na temat tego lekarza obawialam sie troche wizyty u niego, jednak bezpodstawnie. Przede wszystkim interesuje sie pacjentem, nie tak jak pozostali koledzy po fachu. W dzien operacji jeszcze dokladnie mnie zbadal a juz po zabiegu wytlumaczyl co wycieli, czego sie jeszcze doszukali i pocieszyl ze wynik histopatologiczny powinien byc ok :) Jestem bardzo zadowolona zwlaszcza ze do kolezanki (ktora ze mna lezala na sali) chirurg operujacy ja ani ...

lekarz Andrzej Grzeda

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

tO WSPANIAŁY CZŁOWIEK I WSPANIAŁY LEKARZ. WIELKA WIEDZA I WIELKA KLASA. LECZYŁ MOJĄ SIOSTRĘ GDZIE BARDZO CIĘŻKO CHOROWAŁA WROCŁAW SPAPRAŁ A ON URATOWAŁ JEJ ŻYCIE ,O MOJA CÓRKĘ TEŻ ZADBAŁ A TERAZ O MNIE . UFAM JEMU JAK NIKOMU NA SWIECIE JESLI CHODZI O LEKARZA CUDOWNY LEKARZ
Opinia dodana przez: bozena

lekarz Bartosz Kapturkiewicz