onkolog olsztyn

Sortuj wg:

Andrzej Gabryel

Chirurg onkolog

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista, wykrył u mnie raka, jestem już po leczeniu.duzo zawdzięczam panu doktorowi.

Opinia dodana przez: Kamila

dr Wanda Badowska

Onkolog   (+3 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
Dajtki, Olsztyn

Polecam. Zawsze trafna diagnoza. Uprzejma, sympatyczna, super specjalista. Ufam jej w 100 % zawsze mozna na nia liczyc. Przeciwienstwo innych znanych mi lekarzy z ktorymi nie mialam dobrego doswiadczenia. Odbiera telefony, zawsze poradzi, podpowie gdy jej nie ma na miejscu napisze smsa.

dr n. med. Artur Piktel

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

ISPL dr n med. Artur Piktel
Hallera 4b

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Bożena Laskowska-Kaczmarczyk

Chirurg onkolog

Dajtki, Olsztyn

Doktór z powołania , godny polecenia jednym słowem wszystko na piątkę . Pani doktor oddaje swoje serce nam pacjentom.

Opinia dodana przez: Zbigniew

dr Leszek Frąckowiak

Ginekolog onkolog

MSWiA

Dajtki, Olsztyn

Doktor Frąckowiak to 100 % fachowości, rzetelności, zaufania itd. Zalet tego lekarza nie sposób wyliczyć. Polecę na pewno wszystkim

znajomym kobietom z problemami ginekologicznymi i sama jeżeli w przyszłości będę jeszcze potrzebowała pomocy natury ginekologicznej na 100 % zgłoszę się do doktora Frąckowiak ze 100 % zaufaniem. Wdzięczna pacjentka po zabiegu laparoskopii B.Klein

Opinia dodana przez: PAWEŁ

Beata Czeremszyńska

Onkolog   (+1 więcej)

MSWiA

Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry specjalista. Rzetelna, uprzejma, kompetentna . Bardzo dużo poświęca swojego czasu dla chorych.POLECAM,

Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Marzena Puchała

Onkolog

ZOZ MSWiA z W-M Centrum Onkologii w Olsztynie
Al. Wojska Polskiego 37
Olsztyn

zero empatii (Pani doktor firmuje się jako psycholog również!). Pacjent w terminalnym stadium raka z wyniszczeniem nowotwor., z dużym bólem i całym spektrum skutków ubocznych zastosowanego "leczenia" to mój Tata. Pani Puchale nie do końca się chyba podobało że na wizycie jest ktoś z rodziny i że zadaje pytania i drąży temat. W każdym bądź razie jest onkologiem, który psychicznie pacjenta pozostawia w nieświadomości wszystkiego - przygotowania na skutki uboczne podawanych preparatów , na fatalne samopoczucie spowodowane chorobą, na postępującą anemię nie proponuje nic, na poprawę apetytu samemu trzeba upomnieć się o odpowiedni środek. Niestety daleko tej Pani do poziomu lekarzy z CO z prawdziwego zdarzenia.

Opinia dodana przez: m.gwiazda

lekarz Grażyna Licznerska

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

None
Pstrowskiego Wincentego 14C/B
Olsztyn

Średnia ocen: 1/5

Lekarz który po wykonanej operacji nie ma czasu odpowiednio przekazać rodzinie że pacjent jest ciężko chory. W drzwiach w ciągu dosłownie chwili w obojętny sposób mówi rodzinie że nie ma czasu tłumaczyć jaki jest stan pacjenta i że ich ojciec umiera.... TOTALNA BEZDUSZNOŚĆ

Opinia dodana przez: Magda