Lekarze Onkolog Rzeszów

Wzór wszystkich lekarzy.Kiedyś ratował mojego męża.Czas i uwaga dla pacjenta bez ograniczeń.Człowiek,a jednak anioł.
Opinia dodana przez: Bernarda Ciołek
Bardzo gorąco polecam konsultację u Pani doktor, gdyż jest bardzo dobrym specjalistą, wszystko dokładnie tłumaczy a co najważniejsze poświęca dużo czasu pacjentowi.Ja jedynie mogę podziękować Pani doktor za szczegółowe badania i trafną diagnozę. Bardzo się cieszę że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.

lekarz Lesław Szczerba

Przychodnia specjalistyczna
plac Wolności 17
35-073 Rzeszów

Doktor Szczerba, to bardzo, bardzo, bardzo utalentowany chirurg-onkolog, a przy tym bardzo serdeczny i bardzo zorientowany na pacjenta człowiek. Panie Doktorze, jako Pana pacjenci jesteśmy szczęściarzami, że Pan jest! DZIĘKUJĘ serdecznie za Pana bardzo szlachetną postawę, profesjonalną opiekę i Pana Doktora troskę! Jan T z Jarosławia
Opinia dodana przez: Jan

dr Janusz Skorupka

Chirurg onkolog

NZOZ Asklepios
Podwislocze 22 A
Rzeszów

Pan doktor Janusz Skorupka ponad 10 lat temu operował guzki "oknkologiczne" u mojej żony. Wszystko zakończyło się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj. Bardzo dobry i doświadczony lekarz, ma odpowiednie podejście do pacjentów, bardzo normalny, miły i pomocny, a do tego profesjonalista.
Opinia dodana przez: Mielczanin

dr Rafał Rylski

Chirurg onkolog

Rzeszów

godny zaufania, lekarz z powołania, nie myślcie, że ,,słodzę", ja tak myślę naprawdę. Polecam wszystkim, którzy potrzebują zaufanego, dobrego lekarza, który nie tylko pomoże ale też podniesie ,,na duchu".
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jacek Pszeniczny

P.C.R. "Amazonka"
Chopina 2
35-055 Rzeszów

Lekarz na początku wizyt prywatnych sprawiał wrażenie uprzejmego, doświadczonego w zakresie chirurgii ogólnej jamy brzusznej, któremu można było zaufać, dlatego zdecydowałam się na laparoskopowe usunięcie woreczka żółciowego. Pan doktor w czasie operacji spowodował jatrogenne uszkodzenie dróg żółciowych. Po zabiegu skarżyłam się na silny ból w jamie brzusznej, który lekarz ignorował. W czwartej dobie po zabiegu, lekarz zdecydował o wpisaniu mnie do domu. Mając już wypis w ręce i wychodząc z ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr Anetta Śmietana

Centrum Fizjoterapii Paśko
Lwowska 114
36-200 Rzeszów

Pani doktor jest bardzo miła. Jestem pod wrażeniem jej cierpliwości. Ze spokojem odpowiada na wszystkie, nawet głupie pytania pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za profesjonalne podejście i okazaną mi pomoc. Z całego serca polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: iwona

Ewa Maciąg

Podkarpackie Centrum Onkologii
35-055 Rzeszów

Opinia z punktu widzenia rodziny Pacjenta. Ciężko laikowi ocenić kompetencje lekarza, stąd dla Pani Doktor ocena 5; inni lekarze konsultujący nie podważali przebiegu leczenia. W kontakcie zarówno z ciężko chorym Pacjentem, jak i rodziną, Pani Doktor Maciąg wielokrotnie wykazała się brakiem czasu, taktu i cierpliwości. Pytania o proponowany przebieg leczenia, celowość badań, czy też wyniki badań spotykały się wielokrotnie z Jej wyraźnym niezadowoleniem. Odpowiedzi krótkie, mało zrozumiałe, sprawiające wrażenie wręcz ...
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Andrzej Kruczek

Ginekolog onkolog

Pro familia
Rzeszów

Ten pan leczył tylko prywatnie kilka lat bardzo bliską mi osobę. Zdecydowanie, obserwując dokładnie jego leczenie, odradzam usługi tego pana, który według mnie jest pod każdym względem przeciwieństwem tego kim i jaki powinien być lekarz onkolog i radzę dla własnego i najbliższych dobra omijać go jak najdalej
Opinia dodana przez: Dominik

Kpt. Raginisa Władysława 6/8
35-513 Rzeszów

lekarz Janusz Skorupka

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów