Lekarze Ortopeda dziecięcy Toruń

lekarz Filip Adamcewicz

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Nigdy nie spotkałem się z tak dobrym i życzliwym lekarzem,doktor Filip przeprowadził u mnie w 2018r. rekonstrukcję acl kolana fachowa robota wspaniały specjalista zawsze w kontakcie z pacjentem.w 2020 byłem na wizycie u doktora z biodrem.Pan Filip odrazy skierował mnie na zabieg artroskopii biodra która odbyła sie 2021r. Jestem po zabiegu i wszystko idzie w dobrym kierunku.Super lekarz polecam, pacjent Artur Bejger
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Karol Piechocki

Kołłątaja 5a
87-100 Toruń

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

lekarz Tomasz Kilian

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

To przede wszystkim człowiek na ponad 100%, który jest empatyczny, rzetelny, życzliwy, uważny... Fachowość? Dwa dni po operacji nadgarstka prowadzę normalne życie (no może boli bardziej niż zwykle :) ) - to chyba wystarczająca opinia
Opinia dodana przez: Teresa

dr Daniel Makowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺
Opinia dodana przez: Anna

dr Mariusz Sniegowski

Matopat
87-100 Toruń

Jestem po pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem osobowości Pana Doktora. Trochę żyję na tym świecie. Miałam styczność z lekarzami naszej NFZ-owskiej, burej rzeczywistości. Pan doktor Śniegowski to drugi LEKARZ (w sensie:prawdziwy, taki jaki powinien być), po profesorze Dąbrowieckim z Bydgoszczy- u których mialam i mam przyjemność się leczyć. Ktoś tu napisał, że doktor Śniegowski, to typ lekara z z "Leśnej Góry"-podpiuję się pod tym. Alicja.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Mariusz Śniegowski

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

"Obojętnie gdzie będziesz i co będziesz robił bądź zawsze człowiekiem " - słowa dziś św. Jana Pawła II. . Można mieć wysokie wykształcenie ale lekarz musi mieć mocną głowę i serce dla pacjenta.Nie wystarczy leczyć ale poznawać przyczyny skąd się bierze i od czego ta choroba ? Te wszystkie zalety ma ten wielki charyzmatyczny lekarz dr Śniegowski .Nie kiedy sam nie wierzy , że jest tak mocny i wielki daje ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Michał Kułakowski

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Świetny bardzo doswiadczony i miły lekarz Postawił mojego 70 letniego tatę na nogi. Jak najbardziej polecam pana Doktora Kułakowskiego.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Jan Mazur

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

ul. Tymona Niesiołowskiego 18A/20
87-100 Toruń

Dr. Mazur, to lekarz z dużą wiedzą. Pacjent czuje się u doktora odpowiednio zaopiekowany, poinformowany i pokierowany. Przy tym jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej . Polecam na 1000%.
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Ortopeda
                                       lekarz Mateusz Blank

lekarz Mateusz Blank

NZOZ "LTM Med" w Toruniu
ulica Boboli 65
87-100 Toruń

Nie należę do ludzi śmiałych, mimo wieku (50+), nie rozpycham się łokciami, lecz grzecznie pytam. Często tacy ludzie spychani są na plan dalszy. Pan dr Blank jednak nie "zepchnął " mnie, lecz odebrał telefon i cierpliwie wysłuchał. Wtedy postanowiłam zostać jego pacjentką. Nie żałuję, ponieważ to nie tylko dobry lekarz, ale i wspaniały człowiek. Czekam na artroskopię stawu skokowego, która ma odbyć się 9 grudnia. Polecam tego Lekarza zwłaszcza dzieciom. ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Łukasz Paczesny

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Fantastyczny lekarz! Godny polecenia. Nie tylko jest uprzejmy ale co najważniejsze przeprowadził bardzo dokładne badanie kręgosłupa córki. Wytłumaczył bardzo dokładnie. W końcu ktoś potraktował nas jak osoby, które nie znają problemu a nie ja specjalistów. Ja nie jestem lekarzem i nie musze się na tym znać więc potrzebuję dokładnego wytłumaczenie co się dzieje i takie otrzymałam od dr Paczesnego. Pani wyżej pisze obrażona, że dostała skierowanie na rezonans prywatnie najwidoczniej ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Maciej Jackowiak

Traumatolog, Ortopeda

Novamed Jackowiak Krajewski Sp. J.
Broniewskiego 4/2
87-100 Toruń

Trafiłam do doktora Jackowiaka przypadkiem, ale to była najlepsza decyzja w życiu. Podarował mi drugie życie , przeprowadził skomplikowaną opetację dzięki której chodzę - nie utykam a noga jest silna .Za tydzień kolejna opetacja , ale jestem spokojna , bo wiem że operować będą mnie najlepsze ręce , że doktor Jackowiak złapie mnie za rękę przed zabiegiem , a jego troska , dobroć i wrsżliwość pomogą mi przetrwać pobyt w ...
Opinia dodana przez: Kamila

dr Michał Jałoszewski

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Wspaniały, młody , wybitny specjalista, który pomógł mojemu synowi w funkcjonowaniu psychofizycznym i zarazem społecznym.Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Piotr Bystroń-Kwiatkowski

Wojewódzka Poradnia Ortopedyczna w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu
ul. Św.Józefa 53-50
Toruń

Cudowny, przemiły i w pełni profesionalny lekarz. Zgłosiłam się z okropnym bólem obojczyka doktor delikatnie sprawdził , cierpliwie wytłumaczył co robić, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna
Bardzo dobry ortopeda, wie co robi. Wyleczył mi ścięgno, gdzie inni nie kompetentni lekarze tylko pogarszali sprawę, a od razu stwierdził co jest grane, zrobił zabieg i uratował mi tym samym rękę.

lekarz Sebastian Cychowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ODNOWA sp. z o.o.
87-100 Toruń

Doktor operował mi rękę - zespół cieśni kanału nadgarstka. W innych Szpitalach w Toruniu kazano mi czekać w kolejce do przyszłego roku. Trafiłam do Pana doktora do Przychodni Uniwersyteciej. Krótko mówiąc - zabieg był po niecałych 2 miesiącach (musiałam zrobić badanie przewodzenia w nerwie). Efekt był niesamowity, już pierwszą noc po zabiegu po raz pierwszy od kilku miesięcy przespałam całą noc nie budząc się z tym piekielnym bólem i drętwieniem ...

Graboń Kamil

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Dr Kamil Graboń przeprowadził operację kolana w taki sposób, że rehabilitanci nie mogli uwierzyć, że jest w takim dobrym stanie po zabiegu. Mimo wielu obowiązków poświęcał czas i sprawdzał stan swoich pacjentów, wszystko cierpliwie tłumaczy, ma świetny kontakt z pacjentem. Bez watpienia najlepszy ortopeda u jakiego bylam w Toruniu.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Jan Mazur

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz ,opowiedział dokładnie wszystko ,dziecko zostało zbadane również bardzo dokładnie jestem bardzo zadowolona .Pan Doktor bardzo miły oraz uprzejmy nastawiłam się na krzyki i płacz dziecka a tu niespodzianka -niesamowite podejście do dzieci!Polecam!
Opinia dodana przez: ewa
Być może wspaniały lekarz w prywatnej praktyce. Nie polecam kontaktu przez NFZ - brak zainteresowania pacjentem, leczenie jedynie poprzez uzupełnianie tabelek, zdawkowe, lakoniczne odpowiedzi na pytania, próba postawienia diagnozy bez badań ale za to takiej, która uwolni lekarza od pacjenta - " z tym to nie do mnie". Przygotujcie gruby portfel jeśli decydujecie się na tego medyka.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Tomasz Buczkowski

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Z synem byłam u kilku specjalistów ortopedów, po tym jak jeden z takowych specjalistów doprowadził syna niemalże na wózek inwalidzki... To Pan doktor poświęcił nam prawie 2h swojego cennego prywatnego czasu już po pracy, aby zbadać mi syna, na spokojnie i rzetelnie poinformował nas o toku leczenia jaki widzi, aby nas uspokoić i zapewnić, że trafiłam w odpowiednie ręce! Bie wziął za to ani grosza, a zajął się nami naprawdę ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Grzegorz Bieńkowski

ul. Ignacego Łyskowskiego 29/35
87-100 Toruń

Po raz kolejny odwiedziłam Pana Doktora, miałam ogromy problem ze stawami. Każde wstanie wiązało się z ogromnym bólem, Pan Doktor dokładnie wyjaśnił mi chorobę w sposób obrazkowy,dzięki czemu dokładnie ją zrozumiałam, przepisał skuteczne leki i skierował na rehabilitację. Od wizyty minęły 2 miesiące i z każdym dniem widzę gigantyczne postępy. Z całego serca mogę polecić Doktora Bieńkowskiego.
Opinia dodana przez: Beata