ortopeda katowice

dr Wojciech Rydzewski

NZOZ Szpital w Pszczynie
Pszczyna,ul.Antesa 6

Średnia ocen: 5/5

Moim zdaniem to dobry lekarz,dokładnie tłumaczy,szybka postawiona diagnoza.Jest bardzo miły i sympatyczny i jest godny polecenia dlatego też polecam

Opinia dodana przez: nowa pacjentka

lekarz Marcin Pająk

PolisMed
1 Maja 88

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz - bardzo ludzki i traktujący pacjenta jak człowieka, a nie kolejny numerek na liście. Zrozumiale tłumaczy co się dzieje i jak postępować. Polecam.

Opinia dodana przez: pączek bez rączek

lekarz Tomasz Stołtny

Mroźna 15

Lekarz - super!!!
Ludzki i z sercem.
Wybitny specjalista, a normalny człowiek, co rzadko się zdarza.
Polecam !!!

Lekarz - super!!!
Ludzki i z sercem.
Wybitny specjalista, a normalny człowiek, co rzadko się zdarza.
Polecam !!!

Opinia dodana przez: Jolanta

lek. med. Łukasz Rodak

Ortopeda   (+1 więcej)

ul. Henryka Sienkiewicza 4/10

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz, polecam ! Najważniejsze jest dla niego zdrowie człowieka a nie pieniądze! Lekarz z prawdziwego zdarzenia!

lekarz Łukasz Lubelski

Grabskiego Władysława 15/1

Średnia ocen: 5/5

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana
Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

lekarz Aleksander Knapik

ulica Paderewskiego 1b/11
Ruda Śląska

Średnia ocen: 5/5

To jest naprawdę lekarz który rozumie pacjenta i traktuje pacjentów z szacunkiem z całego serca go polecam

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Łukasz Cieliński

Bukowa 6/9
Tychy

Średnia ocen: 5/5

Moim zdaniem lekarz ten jest geniuszem :D. Byłam u wielu specjalistów i każdy drążył wokół jednego, tylko on wyszedł poza schemat i pomógł mi. Jest również bardzo uprzejmy i pozytywny. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogłam skorzystać z jego usług.

Opinia dodana przez: Agata

lekarz Ludwina Machała

Słupska 12/72

Średnia ocen: 5/5

świetny lekarz, doskonały kontakt z małym pacjentem, chętnie tłumaczy rodzicom wszystkie szczegóły. Godny polecenia dziękuję Pani doktor

Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Mariusz Zawal

ulica Przemysłowa 3

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz.Miałam robione zabiegi cieśni nadgarstków obu rąk i łokieć tenisisty przez pana dr.Mariusza i i jestem bardzo zadowolona , objawy jakie miewałam przed zabiegiem ustąpiły .Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta .Jest godny polecenia.

prof. Damian Kusz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Damian Kusz
ul. Fredry 22
Katowice

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)