ortopeda leszno

lekarz Maciej Mańczak

None
ul. Karola Marcinkowskiego 12

Średnia ocen: 5/5

Z całego serca mogę polecić dr. Mańczaka. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z równym zaangazowanuem. Ilość poświęconego czasu jest adekwatna do danego schorzenia oraz ze spokojem tlkumaczy jaki jest powód doskwierających dolegliwości. Prawdziwy lekarz z powołania na którego zawsze można liczyć.

Opinia dodana przez: GWIAZDA

dr n. med. Krzysztof Pietrzak

Ortopeda dziecięcy

Na Skarpie 1
Leszczynko, Leszno

Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko

Opinia dodana przez: monika

dr n. med. Krzysztof Pietrzak

ortopedia dzieci i dorosłych
na skarpie 1
Leszczynko, Leszno

Rewelacyjny lekarz! Chodzimy do niego z dzieckiem, ma super podejście do maluchów, nie spieszy się, nie pogania, po zbadaniu dziecka wszystko tłumaczy wręcz łopatologią, że nie ma szansy nie zrozumieć nawet przy największych nerwach. Nie jest też naciągaczem - wizyt jest tyle ile potrzeba, a nie kolejna i kolejna, bo za to jest kasa. Gorąco polecam zwłaszcza do noworodków na kontrole bioderek. Lepiej trafić nie można :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Tomasz Trzeciak

Ortopeda   (+2 więcej)

SZPITAL KLINICZNY
28 CZERWCA
Poznań

Fachowy, rzetelny, bardzo miły, dr wyjasnił mi ze szczegółami problem z moim kolanem oraz przebieg operacji/artroskopia 2012r/ Polecam w 100%

lekarz Zbigniew Zakrzewski

Leszczyńskich 32
Leszno

Bardzo dobry specjalista z zakresu ortopedii sportowej! Dwa razy był moim lekarzem prowadzącym przy dwóch skomplikowanych złamaniach kości piszczelowych i strzaskanych stawach kolanowych które operował. Jedna operacja w 2001 roku po wypadku rowerowym, druga w 2008 też po wypadku rowerowym....a dzisiaj jako kolarz szosowy wyczynowy z Team'u LAMPRE-MERIDA Poland (44 lata) robię bez problemu codzienne sesje treningowe po 90-100 km dziennie a w weekendy od 180-250 km dziennie bez problemu! Kolarstwo to moja miłość, hobby i pasja a dzięki Panu Zbigniewowi, jego opiece i fachowości mogę dalej kontynuować swój ukochany sport! Dziękuję Panie Zbigniewie z całego serca za wszystko!

Opinia dodana przez: Norbert Nowaczyk

lekarz Jacek Adamczak

prywatna poradnia ortopedyczna
chocimska
Gronowo, Leszno

Jest dobrym fachowcem znającym się na sztuce lekarskiej. Oddany szczególnie poszkodowanym w wypadkach.

lekarz Grzegorz Suchecki

Leszno

Dwukrotnie konsultowałam przypadki z doktorem i w każdym przypadku diagnoza była trafiona w 100%, gdzie szpitale rozkładały ręce. Polecam!

dr n. med. Przemysław Nawrot

Piastów 16 (Amika)
Września

wspanialy lekarz ,godny polecenia ,tlumaczy chorobe i metody jej leczenia ,jest bardzo mily i kompetentny