Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

ortopeda mikołów

- 9 lekarzy
Sortuj wg:
# 1

lekarz Krzysztof Kopiński

Ortopeda

liczba opinii: 2
+4 więcej

None
Orla 6
Ruda Śląska

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!

Opinia dodana przez: mariola
# 2

dr n. med. Arkadiusz Granek

Ortopeda

liczba opinii: 23
+6 więcej

Szpital Miejski Murcki w Katowicach Odział Urazowo- Ortopedyczny
ul Sokołowskiego 2
Katowice

Średnia ocen: 5,0/5

W moim przypadku już w trakcie pierwszej wizyty dr. Arkadiusz Granek po obejrzeniu zdjęć Rtg, wykonaniu Usg łokcia i badaniu, ...

W moim przypadku już w trakcie pierwszej wizyty dr. Arkadiusz Granek po obejrzeniu zdjęć Rtg, wykonaniu Usg łokcia i badaniu, postawił trafną diagnozę, czyli zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramieniowej prawej. Stwierdził, że łokieć nadaje się do zabiegu, gdyż na jakiekolwiek inne leczenie jest już za późno. W tej chwili jestem już czwarty tydzień po zabiegu i mogę stwierdzić, iż dr. Arkadiusz Granek wykonał u mnie zabieg bez jakichkolwiek komplikacji i problemów. Łokieć mnie już nie boli. Rana po zabiegu bardzo szybko się zabliźniła, a szew wykonał naprawdę tak, że jest mało widoczny . Co najważniejsze ręką już mogę wykonywać różne czynności, co przed zabiegiem sprawiało mi wiele bólu, lub w ogóle było nie do wykonania. Jestem jeszcze w trakcie rehabilitacji. Myślę, że niedługo wrócę do pracy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza . Żałuję, że nie trafiłam wcześniej do Pana doktora. Dodam tylko, że różni inni „specjaliści” od kilku lat leczyli mnie stosując zastrzyki p/bólowe, maści, blokady i inne cuda bez żadnego efektu, a stan mojego łokcia tylko się pogarszał. Dziękuję i życzę dużo zdrowia Alina

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Alina
# 3

lekarz Krzysztof Wienzek

Ortopeda   (+1 więcej)

liczba opinii: 15


Pszczyńska 12d lok. 1
Mikołów

Średnia ocen: 4,5/5

Polecam z czystym sumieniem. Doskonały specjalista, trafnie stawia diagnozę, dokładnie tłumaczy, konkretny i przede wszystkim ludzki!

Polecam z czystym sumieniem. Doskonały specjalista, trafnie stawia diagnozę, dokładnie tłumaczy, konkretny i przede wszystkim ludzki!

Opinia dodana przez: anonim
# 4

dr Marek Żeliński

Ortopeda   (+1 więcej)

liczba opinii: 16

Family ORTO
Żwirki i Wigury 32
Mikołów

Średnia ocen: 4,3/5

Chce tylko potwierdzic opinie , ze Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalista .To porzadny i uczciwy czlowiek . Czasami obok ...

Chce tylko potwierdzic opinie , ze Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalista .To porzadny i uczciwy czlowiek . Czasami obok profesjonalizmu potrzebna jest zwykla przyzwoitosc . Przyjmuje pacjentow wlasciwie glownie z polecenia . Katarzyna Raczynska.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Katarzyna Raczynska
# 5

lekarz Jacek Bera

Ortopeda

liczba opinii: 13

Szpital Św. Józefa Sp.z.o.o.
ORKANA 27
Mikołów

Średnia ocen: 4,3/5

Moim zdaniem Pan doktor Bera zasługuje na miano godnego polecania specjalisty. Bardzo dużo czasu zajęło mi dotarcie do kogoś kto ...

Moim zdaniem Pan doktor Bera zasługuje na miano godnego polecania specjalisty. Bardzo dużo czasu zajęło mi dotarcie do kogoś kto umiejętnie rozwiąże mój problem. Lubię ludzi konkretnych, stawiających sprawę jasno. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z leczenia. Czytając wcześniejsze opinie przed wizytą miałam pewne wątpliwości, dlatego po osobistym przekonaniu się stwierdziłam, że muszę napisać tu kilka pozytywnych słów. Niestety nie opowiedziałam tu całej historii swojej choroby jak inni pacjenci, bo to raczej długa opowieść. Po prostu - polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Hanna

Copyright ©2016 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat