ortopeda mikołów

None
Orla 6
Ruda Śląska

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!

Opinia dodana przez: mariola

dr n. med. Arkadiusz Granek

Szpital Miejski Murcki w Katowicach Odział Urazowo- Ortopedyczny
ul Sokołowskiego 2
Katowice

W moim przypadku już w trakcie pierwszej wizyty dr. Arkadiusz Granek po obejrzeniu zdjęć Rtg, wykonaniu Usg łokcia i badaniu, postawił trafną diagnozę, czyli zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramieniowej prawej. Stwierdził, że łokieć nadaje się do zabiegu, gdyż na jakiekolwiek inne leczenie jest już za późno. W tej chwili jestem już czwarty tydzień po zabiegu i mogę stwierdzić, iż dr. Arkadiusz Granek wykonał u mnie zabieg bez jakichkolwiek komplikacji i problemów. Łokieć mnie już nie boli. Rana po zabiegu bardzo szybko się zabliźniła, a szew wykonał naprawdę tak, że jest mało widoczny . Co najważniejsze ręką już mogę wykonywać różne czynności, co przed zabiegiem sprawiało mi wiele bólu, lub w ogóle było nie do wykonania. Jestem jeszcze w trakcie rehabilitacji. Myślę, że niedługo wrócę do pracy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza . Żałuję, że nie trafiłam wcześniej do Pana doktora. Dodam tylko, że różni inni „specjaliści” od kilku lat leczyli mnie stosując zastrzyki p/bólowe, maści, blokady i inne cuda bez żadnego efektu, a stan mojego łokcia tylko się pogarszał. Dziękuję i życzę dużo zdrowia Alina

Opinia dodana przez: Alina

lekarz Krzysztof Wienzek

Ortopeda   (+1 więcej)

Pszczyńska 12d lok. 1
Mikołów

Polecam z czystym sumieniem. Doskonały specjalista, trafnie stawia diagnozę, dokładnie tłumaczy, konkretny i przede wszystkim ludzki!

Opinia dodana przez: anonim

dr Marek Żeliński

Ortopeda   (+1 więcej)

Family ORTO
Żwirki i Wigury 32
Mikołów

Chce tylko potwierdzic opinie , ze Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalista .To porzadny i uczciwy czlowiek . Czasami obok profesjonalizmu potrzebna jest zwykla przyzwoitosc . Przyjmuje pacjentow wlasciwie glownie z polecenia . Katarzyna Raczynska.

Opinia dodana przez: Katarzyna Raczynska

lekarz Jacek Bera

Ortopeda

Szpital Św. Józefa Sp.z.o.o.
ORKANA 27
Mikołów

Moim zdaniem Pan doktor Bera zasługuje na miano godnego polecania specjalisty. Bardzo dużo czasu zajęło mi dotarcie do kogoś kto umiejętnie rozwiąże mój problem. Lubię ludzi konkretnych, stawiających sprawę jasno. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z leczenia. Czytając wcześniejsze opinie przed wizytą miałam pewne wątpliwości, dlatego po osobistym przekonaniu się stwierdziłam, że muszę napisać tu kilka pozytywnych słów. Niestety nie opowiedziałam tu całej historii swojej choroby jak inni pacjenci, bo to raczej długa opowieść. Po prostu - polecam.

Opinia dodana przez: Hanna