ortopeda przemyśl

Sortuj

prof. dr hab. n. med. Wojciech Kudyba

wojskowy

Przemyśl

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podszedl do sprawy, dokladnie przebadal i postawil dobra diagnoze. W swoim dzialaniu jest skrupulatny i potrafi podjac wlasciwe decyzje. Nie olewa czlowieka, jest uprzejmy, a po leczeniu nadal interesuje sie zdrowiem pacjenta. W 100% polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Jerzy Kaczmarz

Ortopeda   (+1 więcej)

Goszczyńskiego 5
Przemyśl

To pierwszy lekarz, który postawił mi poprawną diagnozę!

To pierwszy lekarz, który postawił mi poprawną diagnozę!

lekarz Radosław Gut

None
ul. Jana Karola Chodkiewicza 5
Przemyśl

Mam mieszane odczucia, polecić z czystym sercem nie mogę ale stwierdzenie że to najgorszy lekarz też byłoby nadużyciem. Początek był obiecujący: pan dr poświęcił dużo czasu, dokładne obejrzenie bolącego miejsca, zapytał czy nic innego nie dolega. Uprzejmy ale też bez przesady. Później nabrałam wątpliwości : leczenie "zgadnij-co-to", mimo braku pełnej diagnozy i upływającego czasu nie dostałam skierowania na kolejne badania. Zdarzały się irytujące teksty dr, wizyty na szybko a ból... coraz większy. Znajomi namawiali na prywatne leczenie, a wiadomo to kosztuje. Poza tym jakąś rezerwą zaufania był tytuł doktora nauk medycznych. Po pewnym czasie spróbowałam wizyty u Serwinki, zaleciła okłady itd. DOPIERO po tym zaczęło być lepiej. Pan dr nie zauważył związku pomiędzy objawami, nie zobaczył na zdjęciu z badania nic niepokojącego <zresztą radiolog też nic nie zobaczył i błędnie opisał wynik> Gdy doszłam do wniosku że nie da rady i trzeba pójść prywatnie na wizytę do najlepszego specjalisty okazało się że stawiane przez dr Guta hipotezy są błędne i nie zobaczył widocznych nieprawidłowości. Mój nowy dr był zadziwiony że nawet po obejrzeniu wyników MR pan dr nic nie zauważył. Na wizytę do dr Guta już nie pójdę. Nie chce jednak dramatyzować, mam świadomość że to dosyć młody lekarz więc jeszcze musi nabrać sporo doświadczenia. Wiem że pracuje w wielu miejscach i jest zalatany więc ze zwykłego zmęczenia mógł nie wytrzymywać i być poirytowany, dodatkowo pewne rzeczy na początku mogły wprowadzać w błąd podczas diagnozowania. Jednak to fakt, popełnił błąd w moim przypadku. Szkoda że straciłam tyle czasu i nie poszłam prywatnie do najlepszego lekarza bo okazało się że mam poważniejsze schorzenie. Ubolewam, życzę panu dr żeby popełniał jak najmniej błędów, a z tych które mu się zdarzyły wyciągał jak najwięcej wiedzy.

Opinia dodana przez: Ajsha

dr Jacek Dygut

Szpital Wojewódzki
Monte Cassino 18
Przemyśl

Pomógł mi wyzdrowieć, podczas gdy inni bezradnie rozkładali ręce. Najlepszy lekarz o ogromnej wiedzy i sercu.

dr n. med. Krzysztof Rachwał

Ortopeda   (+1 więcej)

Swobodna 14
Przemyśl

ILU OSOBOM POMÓGŁ TO SIĘ W PALE NIE MIESCI A TERAZ POMSTUJĄ.WALCIE SIĘ WSZYSCY KTÓRZY PSIOCZĄ!

lekarz Wiktor Boroń

Prywatna Przychodnia Lekarska w zakresie Medycyny Pracy i Chorób Wewnętrznych
IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 22.

Średnia ocen: 1/5

Nie polecam i ostrzegam przed „leczeniem” u tego Pana.
Zgłosiłam się do p. Boronia (lekarzem go nie nazwę, bo lekarz ...

Nie polecam i ostrzegam przed „leczeniem” u tego Pana.
Zgłosiłam się do p. Boronia (lekarzem go nie nazwę, bo lekarz leczy ludzi, a nie okalecza i zostawia) z bardzo dużymi deformacjami stóp i haluksami (później powiedział osobie postronnej, że nigdy nie widział takich deformacji). Podczas pierwszej wizyty usłyszałam: „ Ma Pani operację na NFZ, całkowicie za darmo, czas operacji jest ograniczony”. I zrobił ograniczoną operację, nie udzielił żadnej informacji odnośnie zaleceń pooperacyjnych ani tego, co wykonał. W windzie powiedział tylko gdzie się zgłosić. Zdejmując szwy powiedział, że po 6 tygodniach od operacji mam zdjąć but-ortezę i zacząć normalnie chodzić. Bez kontroli zrostu, prześwietlenia, niczego. Idąc po ok. 11 tygodniach poczułam potworny ból. Haluks wracał w zawrotnym tempie. Prześwietlenie po tym zdarzeniu wykazało, że puściła jedna ze śrub. Pan Boroń nie poinformował mnie o tym, a w dokumentacji wpisał nieprawdę: „śruby bez migracji”. Skierował mnie na kolejną operację uzasadniając ją moim niezadowoleniem. O przemieszczonym implancie nie napisał w skierowaniu do szpitala i w karcie przyjęcia. Tym razem odbył rozmowę przedoperacyjna (przed pierwszą operacją nie miał na to czasu, a zgodę na operację pacjent ma podpisać in blanco podczas przyjęcia), podał metodę operacji, ale nie wiedział z kim ją zrobi. Operację wykonał inną metodą niż ta, na którą wyraziłam zgodę. Anestezjologowi zlecił podanie mi przed operacją środka usypiającego wbrew mojemu wyraźnemu sprzeciwowi na usypianie. Kolejny raz dwukrotnie złamał prawa pacjenta. Później wszystkiemu zaprzeczał, dopóki nie pokazałam dokumentacji. Nie był w stanie wyjaśnić zmiany metody ani innych kwestii łamania praw pacjenta, wpisywania nieprawdy w dokumentacji, naruszenia tajemnicy lekarskiej (informacje o złym efekcie pierwszej operacji przekazał osobie postronnej). Na zgłaszane przeze mnie wątpliwości, silne bóle, problemy z chodzeniem odpowiedział: ”a co Pani myślała, że w Pani wieku będzie Pani miała stopy jak dwudziestolatka?” (dwadzieścia lat miałam jakiś czas temu, ale do sześćdziesięciu też mi jeszcze brakuje). Leczenie zostało zakończone (bez kontroli rtg żeby zobaczyć co się dzieje). Skutek „leczenia” p. Boronia: brak zrostu w miejscu pierwszej operacji (pytanie, kiedy nastąpił: jak śruba puściła czy może został naruszony podczas drugiej operacji), staw rzekomy, konieczność wykonania kolejnej operacji (niestety, prywatnie) z przeszczepami kostnymi, gipsem, dziewięcioma tygodniami unieruchomienia i długą, ciężką, bolesną rehabilitacją.
Przedstawiłam skrótowo fakty z mojego okaleczenia przez p. Boronia. Nie dokonuję oceny jego postępowania. Niech każdy z potencjalnych pacjentów sam to oceni, wyciągnie wnioski i podejmie decyzje, czy chce zaufać i być leczonym przez kogoś takiego.
To, że pracuje w Hajnówce, przyjmuje dużo pacjentów i szybko robi operacje, nie oznacza kompetencji.
Musiałam zaznaczyć jedną gwiazdkę w ocenie ponieważ nie przewidziano ocen ujemnych.

Opinia dodana przez: Grażyna