ortopeda przemyśl

Sortuj

prof. dr hab. n. med. Wojciech Kudyba

wojskowy

Przemyśl

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Nie spodziewałem się tak fachowego i dokładnego podejścia tak jeszcze młodego lekarza. Wiele lat choruję to On pomógł wyleczyć moje chore kolano, chodze samodzielnie po czterech latach odstawiłem kule,na których poruszałem się codziennie. Dziekuję Panu doktorze.
Maciek

lekarz Jerzy Kaczmarz

Ortopeda   (+1 więcej)

Goszczyńskiego 5
Przemyśl

To pierwszy lekarz, który postawił mi poprawną diagnozę!

To pierwszy lekarz, który postawił mi poprawną diagnozę!

lekarz Radosław Gut

None
ul. Jana Karola Chodkiewicza 5
Przemyśl

Mam mieszane odczucia, polecić z czystym sercem nie mogę ale stwierdzenie że to najgorszy lekarz też byłoby nadużyciem. Początek był obiecujący: pan dr poświęcił dużo czasu, dokładne obejrzenie bolącego miejsca, zapytał czy nic innego nie dolega. Uprzejmy ale też bez przesady. Później nabrałam wątpliwości : leczenie "zgadnij-co-to", mimo braku pełnej diagnozy i upływającego czasu nie dostałam skierowania na kolejne badania. Zdarzały się irytujące teksty dr, wizyty na szybko a ból... coraz większy. Znajomi namawiali na prywatne leczenie, a wiadomo to kosztuje. Poza tym jakąś rezerwą zaufania był tytuł doktora nauk medycznych. Po pewnym czasie spróbowałam wizyty u Serwinki, zaleciła okłady itd. DOPIERO po tym zaczęło być lepiej. Pan dr nie zauważył związku pomiędzy objawami, nie zobaczył na zdjęciu z badania nic niepokojącego <zresztą radiolog też nic nie zobaczył i błędnie opisał wynik> Gdy doszłam do wniosku że nie da rady i trzeba pójść prywatnie na wizytę do najlepszego specjalisty okazało się że stawiane przez dr Guta hipotezy są błędne i nie zobaczył widocznych nieprawidłowości. Mój nowy dr był zadziwiony że nawet po obejrzeniu wyników MR pan dr nic nie zauważył. Na wizytę do dr Guta już nie pójdę. Nie chce jednak dramatyzować, mam świadomość że to dosyć młody lekarz więc jeszcze musi nabrać sporo doświadczenia. Wiem że pracuje w wielu miejscach i jest zalatany więc ze zwykłego zmęczenia mógł nie wytrzymywać i być poirytowany, dodatkowo pewne rzeczy na początku mogły wprowadzać w błąd podczas diagnozowania. Jednak to fakt, popełnił błąd w moim przypadku. Szkoda że straciłam tyle czasu i nie poszłam prywatnie do najlepszego lekarza bo okazało się że mam poważniejsze schorzenie. Ubolewam, życzę panu dr żeby popełniał jak najmniej błędów, a z tych które mu się zdarzyły wyciągał jak najwięcej wiedzy.

Opinia dodana przez: Ajsha

dr Jacek Dygut

Szpital Wojewódzki
Monte Cassino 18
Przemyśl

Pomógł mi wyzdrowieć, podczas gdy inni bezradnie rozkładali ręce. Najlepszy lekarz o ogromnej wiedzy i sercu.

dr n. med. Krzysztof Rachwał

Ortopeda   (+1 więcej)

Swobodna 14
Przemyśl

ILU OSOBOM POMÓGŁ TO SIĘ W PALE NIE MIESCI A TERAZ POMSTUJĄ.WALCIE SIĘ WSZYSCY KTÓRZY PSIOCZĄ!