ortopeda w okolicach ślesin

Sortuj wg:

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

świetny specjalista, super lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta -artroskopia kolona bez powikłań!!! polecam

Opinia dodana przez: wyczi

lek. med. Marcin Bińkowski

Ortopeda

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z powołania. Leczenie jest skuteczne a niespotykane uprzejme podejście do pacjenta czyni wizytę jako przyjemność. Tylko te kolejki przed gabinetem ale to już zło konieczne

Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Grzegorz Schmidt

None
ulica Przemysłowa 9

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam! Podczas wizyty spotkałam się z profesjonalizmem i bardzo ciepłym przyjęciem. Pan doktor to świetny specjalista i po prostu dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Pankrac

NSZOZ CHIRON
Goździkowa 2
Konin

Bardzo miły lekarz, kompetentny; poleciła mi go znajoma osoba. Miałam złamanie dwukostkowe z podwichnięciem stawu skokowego leczenie i rehabilitacja przebiegły bardzo sprawnie, bez żadnych problemów i późniejszych komplikacji.

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Karol Piechocki

Gabinet Ortopedyczny
Kleeberga 1
Inowrocław

Bardzo profesjonalnie przeprowadził operację mojego łokcia bardzo miły zna się na tym co robi bardzo polecam tego lekarza.

Waldemar Majda

Turek

fachowiec w każdym calu, wyleczył kolana mojej mamy, która samodzielnie dzisiaj chodzi, polecam

lekarz Witold Lubiatowski

Centrum Ortopedii
Szpitalna 43
Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta

Opinia dodana przez: anna

Marek Szczepaniec

Specjalistycz Praktyka Lekarska
Andrzeja 34/3
Inowrocław

zdecydowanie polecam, Doktor pomógł mi w sprawie, w której inny ortopeda mi pomocy odmówił

lekarz Jacek Markuszewski

Piastów 16
Września

Miałem skomplikowane złamanie w kostce lewej nogi. W miejscowości, w której mieszkam(200 tys. mieszkańców)w dwóch szpitalach postawiono błędne diagnozy, oraz zastosowano niewłaściwy sposób leczenia. Z moim problemem zwróciłem się do dr J. Markuszewskiego. Nie będę się dużo rozpisywał. Powiem tylko jedno; dr jest profesjonalistą w swoim zawodzie na najwyższym poziomie światowym nie wspominając już o Polsce. Oprócz profesjonalizmu cechuje Go takt, oraz wysoka kultura osobista. Uważam , że tylko pięć gwiazdek byłoby dla niego krzywdzące. Polecam każdemu doktora J. Markuszewskiego bo jestem przekonany, że każdy trudny problem z jego dziedziny na pewno prawidłowo rozwiąże. Wawrzonkowski

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Waldemar Bogielczyk

Młyńska 23
Witkowo

super lekarz,jestem juz 3 lata po rekonstrukcji acl,kolano odzyskalo dawna sprawnosc dlatego polecam