ortopeda świdnica

Swobodna 1
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Szczerze polecam!
Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku.
Doskonale się zajął moją ręką i ...

Szczerze polecam!
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Tomasz Mazur

Ortopeda   (+1 więcej)

MKmedic
Jodłowa 38
Świdnica

Serdecznie polecam Pana Doktora. Jestem po dwóch zabiegach zespołu cieśni kanału nadgarstka, prawego i lewego. Doktor Mazur to osoba niezwykle miła, sympatyczna, rzeczowa i przede wszystkim bardzo dobry specjalista. Zabiegi były bezbolesne i z mojej perspektywy sprawnie i precyzyjnie przeprowadzone, a po wszystkim rany szybko się goiły, nie były duże i wyglądały estetycznie, a ból szybko mijał. Zalecona fizykoterapia pomogła znacznie przyśpieszyć proces regeneracji po operacji. Jeszcze raz, szczerze polecam Pana Doktora!

Opinia dodana przez: Beata Pilarska

lekarz Jan Jazienicki

Ortopeda   (+2 więcej)

Wesoła 7
Świdnica

Fantastyczny! od wielu miesiecy walczyłem z bólem kciuka, inni ignorowali,pomógł od razu!! polecam!!!

Opinia dodana przez: zdzisław

lekarz Józef Korta

Ortopeda   (+1 więcej)

Równa 16
Świdnica

Chcę podzielić się swoją opinią na temat pana doktora Józefa Korty .Pan Doktor miły potrafi pacjenta przygotować do zabiegu operacyjnego wyrozumiały .Operacja przebiegła bardzo dobrze ,a pan doktor ma złote ręce .Polecam z całą świadomością pana doktora Józefa Kortę .Moja opinia jest na 6 z plusem .Kamińska Elżbieta .

Opinia dodana przez: Elżbieta