ortopeda szczecin

lek. med. Henryk Grudniewicz

Klinika Chirurgii Kolana Artros
ul. Królewska 22
Poznań

artroskopia kolana w 2007 łąkotka i chrząstka taka wizyta u mnie we wrocławiu 3000 i czas oczekiwania byl 3 miesiące tu w ciagu tygodnia

dr n. med. Piotr Białecki

Mickiewicza 128a

Średnia ocen: 5/5

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

lekarz Michał Jakuszewski

None

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor jest bardzo przystępny w kontakcie z pacjentem. Świetnie wykonuje zabiegi, optymistycznie nastraja i motywuje do powrotu do sprawności. Gorąco polecam tego ortopedę!

Opinia dodana przez: Jadwiga Chądzeńska-Pawlikowska

dr Piotr Modliborski

Ortopeda   (+1 więcej)

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Szczecin

Gdyby każdy taki był słuzba zdrowia wygladalaby inaczej. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie.
Dziękuje za wszystko.

Dziękuje za wszystko.

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Radosław Jackowski

Centrum Innowacyjnej Rehabilitacji Terapia Plus
Dubois 27
Szczecin

Szanujący pacjenta ,pomocny. W kontakcie bez pośrednim potrafi wytłumaczyć i uzasadnić swoje decyzje.

Opinia dodana przez: Marian

lekarz Bykowszczenko Aleksander

"Paracelsus"

Szczecin

Polecam serdecznie tego lekarza nie tylko ze wzgledu uprzejmosci ale glownie z tego ze po jego zabiegach uniklam operacji!

dr n. med. Henryk Mazurkiewicz

ks. Skargi 5
Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.

dr Paweł Ziętek

Unii Lubelskiej Szczecin
Szczecin

Poza kryteriami opisanymi w "wystaw opinię" lekarz o wysokim stopniu empatii, słowny, o wysokiej kulturze osobistej i wyczuwalnej zgodności wykonywanego zawodu z powołaniem. Jestem bez mała trzy lata po operacji biodra i wszystko jest w należytym porządku.

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Adam Żółkiewicz

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy.
Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu.
Agnieszka Demska

lekarz Robert Donhöffner

Szczecin

mam 30 lat, paskudną dyskopatię z uciskiem. Tylko Pan doktor swoją metodą pomógł wrócić mi do aktywności fizycznej, oraz zdecydowanej poprawy komfortu mojego życia. wytłumaczył mi wszystko, szczerze powiedział na 1 wizycie że to na 1 wizycie się nie skończy. opisał cykl zabiegu. ale jeśli idziecie państwo 1 raz to pytajcie, na wszystko Pan doktor z pewnością odpowie. Polecam warto próbować.