ortopeda szczecin

lek. med. Henryk Grudniewicz

Klinika Chirurgii Kolana Artros
ul. Królewska 22
Poznań

Miałem problem z kolanem, który uniemożliwiał mi bieganie, po artroskopii już 3 rok biegam i czuję się świetnie. Nie wiem jak w przypadku bardziej skomplikowanych przypadków ale mój został zaleczony perfekcyjnie.

Opinia dodana przez: Remigiusz

u lekarz najważniejsza jest kompetencja

lekarz Michał Jakuszewski

None

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor jest bardzo przystępny w kontakcie z pacjentem. Świetnie wykonuje zabiegi, optymistycznie nastraja i motywuje do powrotu do sprawności. Gorąco polecam tego ortopedę!

Opinia dodana przez: Jadwiga Chądzeńska-Pawlikowska

dr Piotr Modliborski

Ortopeda   (+1 więcej)

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Szczecin

Gdyby każdy taki był słuzba zdrowia wygladalaby inaczej. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie.
Dziękuje za wszystko.

Dziękuje za wszystko.

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Radosław Jackowski

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

Szanujący pacjenta ,pomocny. W kontakcie bez pośrednim potrafi wytłumaczyć i uzasadnić swoje decyzje.

Opinia dodana przez: Marian

lekarz Bykowszczenko Aleksander

"Paracelsus"

Szczecin

Polecam serdecznie tego lekarza nie tylko ze wzgledu uprzejmosci ale glownie z tego ze po jego zabiegach uniklam operacji!

dr n. med. Henryk Mazurkiewicz

ks. Skargi 5
Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.

dr Paweł Ziętek

SPSK NR 1
SZCZECIN UNI LUBELSKIEJ
Szczecin

Poza kryteriami opisanymi w "wystaw opinię" lekarz o wysokim stopniu empatii, słowny, o wysokiej kulturze osobistej i wyczuwalnej zgodności wykonywanego zawodu z powołaniem. Jestem bez mała trzy lata po operacji biodra i wszystko jest w należytym porządku.

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Adam Żółkiewicz

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy.
Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu.
Agnieszka Demska

dr Paweł Bąk

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Szczecin

Za każdym razem kiedy będę wkładać obuwie będę wspominać i dziękować Bogu że los spotkał mnie z dr.Bąkiem który potrafił zrobić to z moją stopą co inni lekarze mieli duże wątpliwości.Zrobił to w sposób bardzo profesjonalnie i do tego z opiekunczą troskliwoscią.Nie jestem ze Szczecina a z drugiego końca Polski lecz na każdy mój telefon dr.Bąk odpowiadał i udzielał porad telefonicznie bezinteresownie. Dziekuję Ci doktorze i życzę wszystkim cierpiącym żeby spotkali na swojej drodze takiego fachowca.A teraz lecę na tańce i serdecznie pozdrawiam Bogusia z Kielc

I

Opinia dodana przez: Bogusia