ortopeda toruń

Sortuj

dr Mariusz Sniegowski

Matopat

Średnia ocen: 5/5

Jestem po pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem osobowości Pana Doktora. Trochę żyję na tym świecie. Miałam styczność z lekarzami naszej NFZ-owskiej, burej rzeczywistości. Pan doktor Śniegowski to drugi LEKARZ (w sensie:prawdziwy, taki jaki powinien być), po profesorze Dąbrowieckim z Bydgoszczy- u których mialam i mam przyjemność się leczyć. Ktoś tu napisał, że doktor Śniegowski, to typ lekara z z "Leśnej Góry"-podpiuję się pod tym. Alicja.

Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Michał Kułakowski

Synapsa.Med
Szosa Chłmińska 84/86
Chełmińskie Przedmieście, Toruń

Średnia ocen: 5/5

Doktor godny polecenia w 100%! Jako jedyny w Toruniu potrafił trafnie rozpoznać uszkodzenie wiazadeł nadgarstka. Inni lekarze ortopedzi (głównie w przychodni na Uniwersyteckiej), niestety nie mają albo wiedzy albo chęci do profesjonalnego wsparcia pacjenta. Niestety ze względu na brak infrastruktury narzędziowej w kuj-pom, zabieg odbywał się u innego specjalisty w Szczecinie (polecony przez dr Kułakowskiego, lek. Ireneusza Walaszeka). Jeden jak i drugi na 5+, wszystko przeprowadzone rzetelnie, z trafna diagnozą i skutecznym leczeniem w ramach możliwości naprawy wiązadeł. Niestety od długiego czasu dolega kolano, a od ponad roku bark, więc szykuję się rewizyta.

Opinia dodana przez: Łukasz S.

lekarz Mariusz Śniegowski

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10

Średnia ocen: 5/5

W lutym 2014r. złamałam nogę,złamanie trzy kostkowe z zwichnięcię.Pan doktor operował mi nogę,zrobił to świetnie bardzo fachowo.Potem chodziłam do poradni w Więcborku do pana doktora był zawsze uprzejmy,dobrze tłumaczył z dobrym podejściem.Jestem mu bardzo wdzięczna.Panie doktorze dziękuję za dobrą opiekę.Wszystkim polecam pana doktora.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Kilian

Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Św. Józefa 53/59
ul. Szosa Chełmińska 254/258
Wrzosy, Toruń

To przede wszystkim człowiek na ponad 100%, który jest empatyczny, rzetelny, życzliwy, uważny... Fachowość? Dwa dni po operacji nadgarstka prowadzę normalne życie (no może boli bardziej niż zwykle :) ) - to chyba wystarczająca opinia

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Karol Piechocki

Gabinet Ortopedyczny
Kleeberga 1
Inowrocław

Bardzo profesjonalnie przeprowadził operację mojego łokcia bardzo miły zna się na tym co robi bardzo polecam tego lekarza.

dr Daniel Makowski

Fizjoterapeuta   (+3 więcej)

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Filip Adamcewicz

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
Toruń

Mieszkam w Toruniu i tam poznałem Pana dr Adamcewicza uratował mi kolano w wieku 64 lat, rok pózniej czekała mnie endoplastyka biodra i znowu się nie zawiodłem już jestem po i dobę po zabiegu już chodziłem, cieszę się iż dane mi było spotkać na swojej drodze dr Filipa dziękuję mu bardzo i życzę samych sukcesów

Opinia dodana przez: Benon

lekarz Damian Janiszewski

Długa 5
Górsk

Wspaniały lekarz, kompetentny, w zrozumiały sposób tłumaczy chorobę i sposób leczenia.
Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Jackowiak

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
Toruń

super porada polecam tego lekarza . wyjasnienie dolegliwosci i mozliwosci leczenia . ilosc poswieconego czasu odpowiednia

dr n. med. Łukasz Paczesny

Gabinety Specjalistyczne DOKTOR
Podgórna 12
Chełmińskie Przedmieście, Toruń

Lekarz z powołania! Nigdy nie spotkałem tak kompetentnego i miłego lekarza. Jak najbardziej polecam tego lekarza oraz klinikę Orvit :)

Opinia dodana przez: Seba