ortopeda toruń

Sortuj wg:

dr Mariusz Sniegowski

Matopat

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz i człowiek o wysokiej kulturze i wspaniałym poczuciu humoru. Miałam robioną operację halluksa, noga jest teraz piękna pan doktor to wirtuoz ortopedii !!

Opinia dodana przez: Asia

lekarz Michał Kułakowski

Synapsa.Med
Szosa Chłmińska 84/86
Chełmińskie Przedmieście, Toruń

Średnia ocen: 5/5

Doktor godny polecenia w 100%! Jako jedyny w Toruniu potrafił trafnie rozpoznać uszkodzenie wiazadeł nadgarstka. Inni lekarze ortopedzi (głównie w przychodni na Uniwersyteckiej), niestety nie mają albo wiedzy albo chęci do profesjonalnego wsparcia pacjenta. Niestety ze względu na brak infrastruktury narzędziowej w kuj-pom, zabieg odbywał się u innego specjalisty w Szczecinie (polecony przez dr Kułakowskiego, lek. Ireneusza Walaszeka). Jeden jak i drugi na 5+, wszystko przeprowadzone rzetelnie, z trafna diagnozą i skutecznym leczeniem w ramach możliwości naprawy wiązadeł. Niestety od długiego czasu dolega kolano, a od ponad roku bark, więc szykuję się rewizyta.

Opinia dodana przez: Łukasz S.

lekarz Tomasz Kilian

Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Św. Józefa 53/59
ul. Szosa Chełmińska 254/258
Wrzosy, Toruń

To przede wszystkim człowiek na ponad 100%, który jest empatyczny, rzetelny, życzliwy, uważny... Fachowość? Dwa dni po operacji nadgarstka prowadzę normalne życie (no może boli bardziej niż zwykle :) ) - to chyba wystarczająca opinia

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Karol Piechocki

Gabinet Ortopedyczny
Kleeberga 1
Inowrocław

Bardzo profesjonalnie przeprowadził operację mojego łokcia bardzo miły zna się na tym co robi bardzo polecam tego lekarza.

dr Daniel Makowski

Fizjoterapeuta   (+3 więcej)

REMEDICAL
MATEJKI 94/96
Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Filip Adamcewicz

LORO-MED
Zamkowa 1
Świebodzin

Mieszkam w Toruniu i tam poznałem Pana dr Adamcewicza uratował mi kolano w wieku 64 lat, rok pózniej czekała mnie endoplastyka biodra i znowu się nie zawiodłem już jestem po i dobę po zabiegu już chodziłem, cieszę się iż dane mi było spotkać na swojej drodze dr Filipa dziękuję mu bardzo i życzę samych sukcesów

Opinia dodana przez: Benon

lekarz Damian Janiszewski

Długa 5
Górsk

Wspaniały lekarz, kompetentny, w zrozumiały sposób tłumaczy chorobę i sposób leczenia.
Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Jackowiak

Nieaktualne!
Gałczyńskiego 45
Toruń

super porada polecam tego lekarza . wyjasnienie dolegliwosci i mozliwosci leczenia . ilosc poswieconego czasu odpowiednia

dr n. med. Łukasz Paczesny

Gabinety Specjalistyczne DOKTOR
Podgórna 12
Chełmińskie Przedmieście, Toruń

Lekarz z powołania! Nigdy nie spotkałem tak kompetentnego i miłego lekarza. Jak najbardziej polecam tego lekarza oraz klinikę Orvit :)

Opinia dodana przez: Seba

lekarz Krzysztof Tura

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
Szczytna 1
Stare Miasto, Toruń

Nie jestem i nie byłem pacjentem Pana doktora, ale pacjentką była i jest moja mama. Pan dr dwukrotnie ją operował po złamaniu kości udowej wstawiając endoprotezy. W obu przypadkach operacja dała pozytywne rezultaty pomimo znacznego wieku mamy, bo ma 88 lat. Pan dr udzielał mi wszystkich informacji dotyczących stanu zdrowia oraz dalszego leczenia w ramach rehabilitacji poszpitalnej. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia oraz kontaktu z doktorem. Zaznaczam, że mama korzysta z opieki lekarskiej dr Tury tylko w ramach NFZ, a nie prywatnie

Opinia dodana przez: Jerzy