ursus

lek. med. Krzysztof Pych

Urolog

PROMED
Warszawa ul.Uniwerstytecka 5

Prowadził mnie od momentu zdiagnozowania choroby, po pobyt w szpitalu. Uważam, że jest lekarzem z powołaniem. Widać jaką satysfakcje przynosi mu wyleczenie z choroby. Miałam wrażenie, że ma mniej sympatyczny stosunek do ludzi którzy nie dbają o swoje zdrowie. Jak dla mnie świetny fachowiec uwielbiający swoja pracę, który zrobi wszystko żeby pomóc.

lek. stom. Monika Madej

Denta Care Warszawa Ursus
Dzieci Warszawy 27 A lok 76
Ursus, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z podejscia Pani doktor do mojego dziecka i jego strachu przed leczeniem zębów.Nie dość ,że uratowała ząb mojej córki ,który inni lekarze spisali na straty to jeszcze przez swoją miłą osobowość i profesjonalne podejście pozbawiła lęku moje dziecko do wizyt w gabinecie dentystycznym.Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor i polecam wszystkim wizytę u takiego specjalisty

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Dominik Wojtanowski

None
Jesienna 28

Średnia ocen: 5/5

Wyjątkowy lekarz. Bardzo dobry, sumienny, z dużą wiedzą, skromnością i rzadko spotykanym w obecnych czasach podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Ewa Skorupska

Pediatra

NZOZ Lecznica Ursus Sp. z o.o. Filia
ul. Tomcia Palucha 37 lok. U5

Leczy moje dzieci od kilku lat, ma ogromne doświadczenie i indywidualnie podchodzi do każdego dziecka, z ostrożnością zaleca antybiotykoterapię. W pełni polecam każdemu rodzicowi !

lekarz Paweł Dilis

Internista

NZOZ Lecznica Ursus
Wiosny Ludów 77

Tej przychodni już dawno nie ma...Czy ktoś to uaktualnia? lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllj

Małgorzata Konik

Lekarz rodzinny

Lecznica Ursus

Pani Doktor bardzo miła, uprzejma, wypyta się o wszystkie dolegliwości, nie dolegało mi nic poważnego, ale Pani Doktor wypisała nawet skierowania na badania, które powinno się wykonywać raz w roku(rzadko który lekarz sam z siebie wypisuje skierowania!). Polecam

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Potulska-Chromik

Neurolog

Centrum Medyczne Platany
Ryżowa 44

Pani chyba pracuje za karę bo już dawno nie spotkałam sie z tak nieuprzejmym podejściem do pacjenta. Nie polecam!!!