Lekarze Ortopeda Warszawa

lekarz Maciej Liszka

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797 Warszawa

Bardzo polecam pana doktora.Posiada ogromną wiedzę , bardzo mi pomógł w 2 urazach . Cenię to , że najpierw zaleca metody mało inwazyjne -rehabilitacja, a gdy o nie pomaga znajduje inne rozwiązanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       dr n. med. Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Gabinet
Warszawa

Kiedyś moim zmartwieniem były haluksy, ale już nie są. Doktor Kołodziejski skutecznie się ich u mnie pozbył. To świetny chirurg i jestem mu naprawdę wdzięczny, bo w końcu nie muszę kupować specjalnych szerokich butów, mieszczę stopę w każde.
Opinia dodana przez: batmann
                                       dr Krzysztof Bryłka

dr Krzysztof Bryłka

Gabinet
Warszawa

Haluksy bardzo mi dokuczały. Teraz to sobie myślę, czemu wcześniej się nie zgłosiłam do pana doktora. Miałam przeprowadzone wszystkie potrzebne badania niezbędne przed operacją. Dr Bryłka to świetny fachowiec i specjalista. Żadnych powikłań nie miałam, teraz mogę powiedzieć że mam zdrowe stopy.
Opinia dodana przez: Anna
                                       lek. med. Adrian Rymarczyk

lek. med. Adrian Rymarczyk

ACHILLES Centrum Medyczne
Bobrowiecka 9 bud.B
00-728 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza Adriana Rymarczyka. To lekarz top z topów! Jego profesjonalizm, empatia i przyjazne podejście do pacjenta sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana zarówno przed, jak i po operacji. Dzięki niemu moje doświadczenie z opieką medyczną było naprawdę pozytywne. Polecam go wszystkim potrzebującym fachowej i życzliwej opieki lekarskiej.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Filip Dąbrowski

Centrum Medicover Klimczaka
Klimczaka 1
02-797 Warszawa

Zabieg w Grodzisku Mazowieckim w zakresie wstawienia tytanowej protezy lewego stawu biodrowego wykonany na jesieni ubiegłego roku. Niepotrzebnie czekałem latami na zabieg zmagając się z bólem i ograniczoną mobilnością. W internecie można oglądać koszmarne filmy z tego typu zabiegów. Strach się bać. W rzeczywistości zabieg trwał łącznie z wyjściem z narkozy 45 min. Pełna profeska. Szpital czysty i przyjazny dla pacjentów. 48 godzin po zabiegu do domu. Pełna sprawność ruchowa ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Sebastian Janiczek

Przychodnia Internistyczno-Specjalistyczna
Jagiellońska 34
03-719 Warszawa

Witam Państwa. Piszę odnosząc się do wszystkich, ponieważ chcę rekomendować i dalej przekazywać informacje o profesjonalizmie wykonywanych zabiegów oraz co jest rzeczą w dzisiejszych czasach mało już spotykaną empatia i bezinteresowna szybka pomoc człowiekowi który cierpi. To wszystko składa się na jednego wspaniałego lekarza jakim jest dr Sebastian Janiczek. Panie doktorze operowal Pan 5.03.br.moje rozstrzaskane kolano, z blokadą leżalam miesiąc za nim do Pana trafiłam. Zaopiekował się Pan mną szybko ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paweł Uchański

Centrum Medicover Atrium
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

W piątek 25 marca 2022 Pan Doktor operował kciuk trzaskający mojego trzyletniego syna na NFZ w Multimedice w Zielonce. Wcześniej odbyliśmy wizytę w gabinecie Pana Doktora w tej placówce. Z całego serca polecam wizyty u Doktora Uchańskiego wszystkim mamom maluszków z problemami ortopedycznymi. Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, posiada ogromną wiedzę. Również ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest zaangażowany i naprawdę zależy mu na wyleczeniu pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, ...
Opinia dodana przez: Lulek

dr n. med. Paweł Sokołowicz

Warszawa

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta
                                       dr n. med. Maciej Luterek

dr n. med. Maciej Luterek

Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
00-020 Warszawa

Swietna komunikacja, rzeczowe tlumaczenie i wyjasnienie schorzenia bardzo dobre podejscie do pacjenta Kompleksowy harmonogram leczenia .
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. med. Tomasz Waliński

SANA CLINIC
ul. Jana III Sobieskiego 110/1AV
00-764 Warszawa

Świetny lekarz, bardzo fachowy i przyjazny. Przeprowadził moją mamę przez proces leczenia z ogromnym optymizmem, dzięki czemu mimo trudnej operacji mama dość sprawnie dochodzi do siebie i jest zachwycona fachowością i podejściem doktora Walińskiego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Bartosz Weiss

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93
00-382 Warszawa

Empatyczny, profesjonalny oraz niosący bezinteresowną pomoc potrzebującym! Ręka po roku od operacji jak nowa! Polecam p.Doktora! Rzeczy niemożliwe operuje od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.. Chirurgia ręki tylko u p. dr. Weissa!
Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Witold Dudziński

Warszawa

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.
                                       dr n. med. Tomasz Poboży

dr n. med. Tomasz Poboży

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza

dr n. med. Szymon Pietrzak

Warszawa

Ufam typowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marta Krzyszczuk

Warszawa

Wspaniala Pani Doktor!! Polecam 100%! Profesjonalizm, empatia, trafna diagnoza, w gabinecie możliwość wykonania USG.
Opinia dodana przez: Vanda

lek. med. Jacek Przybek

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Bardzo dobry specjalista,wspaniały lekarz człowiek pełen empatii i zrozumienia.Szkoda że Pan Doktor już nie przyjmuje w Toruniu. Polecam.
Opinia dodana przez: Basia

lek. med. Dariusz Bojanowski

Hadmedica
Płochocińska 111
03-044 Warszawa

Przychodnia Hadmedyka, to cudowne miejsce. Byłam tu 5. 09. 2019 r na wizycie u Pana DR DARIUSZA BOJANOWSKIEGO na wizycie z bolesnym barkiem. Co za wspaniały człowiek. Uzyskałam konkretną i fachową pomoc. Mój bark ma się świetnie. Nie biorę tabletek i na zmianę pogody nie boli, a bolał cały rok, dzień i noc. Jak pomyślę, co sprawiło, że czuję się dobrze, moje myśli biegną do Pana Boga i dr Bojanowskiego. ...
Opinia dodana przez: Maria
                                       lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Warszawa

Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona
                                       dr n. med. Rafał Kamiński

dr n. med. Rafał Kamiński

SZPZLO Warszawa Wawer
Warszawa

Doktor R.Kamiński to znakomity fachowiec w dziedzinie ortopedii.Sam szczegółowy opis dolegliwości bólowych podany przez pacjenta pozwala na postawienie przez Pana Doktora trafnej diagnozy.Pan Doktor nie potrzebuje wyników rezonansu,rtg,usg itp. (chyba to rzadkość),bo doskonale bez takich badań wie,co konkretnie pacjentowi dolega.Dla mnie to ogromne szczęście,że po 6-8 wizytach u innych specjalistów trafiłam na wizytę do Pana Doktora.Lepiej trafić się nie da.Polecam każdemu,kto szuka dobrego ortopedy.

lek. med. Wojciech Wichłacz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna ...
Opinia dodana przez: danka